evropea.com - форум за паническо разстройство
Май 21, 2022, 06:08:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Изпечатай  
Автор Тема: Панически атаки  (Прочетена 10727 пъти)
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #120 -: Септември 22, 2014, 11:25:35 »

Въобще... сега се сетих за нещо, което преди около месец си мислех във връзка с една статия в пулс.бг, където се споменаваше, че липсата на витамин Д може да доведе до шизофрения...
Мисля, че в някои от хороскопите, беше от значение къде си роден?
АКо някой някъде си води статистика за дните от годината, които са слънчеви и е забелязал, че в по - дъждовни години, децата са по - невротични, депресивни, така се е появил китайският хороскоп... Предполагам, че това, което днес синоптиците наричат аномалии, са всъщност цикли на времето.  Smiley
Има обаче друго... тия хороскопи вече не важат, защото при облачно време, а и в слънчево, майката си дава витамин Д до края на първата година от раждането на детето...
Като нищо, тези, които са против витамин Д, защитават професията си - нумерология, астрология, че без нея е малко трудно да си направят общ профил на потенциалните клиенти...
Нещо такова ми се завъртя в главата... ето и как се определят характеристиките във връзка с отделните зодии...
Например аз съм Лъв. Оказва се, че първите шест месеца от раждането си почти не съм виждала слънце, а и като имам предвид майка ми колко е зиморничева, като нищо може да ме е изкарала навън чак март месец.
Тези, които пък са родени януари - март, са облагодетелствани откъм слънце първите месеци, както знаете след първия месец от раждането витамин Д намалява в детето и вече трябва да му се дава изкуствено...
Та затова Козирози, Риби, Водолеи по принцип трябва да са по - устойчиви като характер... Но това все пак зависи от това колко често майката е извеждала детето навън.
Нещо такова. Ми хрумна.
 Grin
Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
Rossi
Jr. Member
**

Рейтинг: 7
Неактивен Неактивен

Публикации: 54

Профил
« Отговор #121 -: Септември 22, 2014, 11:39:47 »

Само като чета твоите споделяния, ми хрумват толкова много неща да проверявам, че няма да ми стигне работното време днес , а то е от 10 - 19 . При нас денят е доста приповдигнат. Аз съм на центъра, та се движат едни хора, едни музики, въобще празник. По този повод ми хрумна да се поровя  за Независимостта в исторически план, оказва се че почти нищо не знам.
Активен
Rossi
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #122 -: Септември 22, 2014, 04:18:23 »

Все още чета форума от начало, попаднах на това заглавие, препоръчано от Тодоров, на друг. Имаш ли представа за тази книга? -  "Позитивна психотерапия на ежедневието" - Носрат Песешкиан
Честно да ти кажа, за сега форума ми замества всякакви книги, но пропусна ли момента да те питам за мнение, после ще се отплесна.
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #123 -: Септември 22, 2014, 04:31:13 »

Smiley Роска, от два дни си провеждам сравнително успешно самостоятелно психоанализата...  Grin И съм сдухала.
Не съм видяла, че е препоръчвал, защото имаше моменти, в които не съм четяла. Тодоров го споменава на страницата си, но мисля, че също на още един сайт имаше негова книга май направо... по - късно ще се пробвам да потърся и аз...
Но... Тодоров на първо време ти е предостатъчен. Все пак, нали той самият се е обучавал чрез метода на Песешкиан, Морено, който беше психодрамист.
 Smiley
Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #124 -: Септември 23, 2014, 10:09:23 »

Лотхен, айде тия дни да ми идваш на гости, както и надали не знаеш някой добър ветеринар, да носим едно коте да го обезпаразитяват и да си го прибирам вкъщи, че ми писна да го гледам на прозореца.  Grin
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #125 -: Септември 23, 2014, 10:09:55 »

И разходите за бензин ще ти поема.  Tongue
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
lotxen
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 453

Профил
« Отговор #126 -: Септември 23, 2014, 10:15:22 »

Не мога Фантаджиро,защото не искам,а не искам,защото това ще ме натовари,а аз съм си улеснила живота на макс!
Това с животните е голям проблем,всеки ден ги гледам ,куци,нещастни,самотни и т.н. и т.н.
Животните,бездомните са ми един непрестанен психически тормоз,не мога да гледам и анимал планет,навсякъде мъчения!
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #127 -: Септември 23, 2014, 10:18:34 »

Добре де, поне пиши на лични някой добър ветеринар, по - към моя район.  Grin
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
lotxen
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 453

Профил
« Отговор #128 -: Септември 23, 2014, 10:31:44 »

Това е несериозно
Нещо се закачаш от скука ,май
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #129 -: Септември 23, 2014, 10:37:51 »

Ти си шматка. Съвсем сериозно говоря, ще си прибирам котето вкъщи, обаче ми трябва сигурен ветеринар, който да му направи изследвания за токсоплазмоза и т.н., е му давах два пъти хапче, но пак ме е страх. Все пак две деца имам вкъщи. Затова наистина ми трябва препоръчан. Smiley
Лотхен, наистина ми е посттравматичен стрес диагнозата.
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #130 -: Септември 23, 2014, 10:39:34 »

Искаш ли да ти разправям завършека на лично съобщение?
Аз смятам историята си за приключена откъм психоанализа. Евентуално ще ходя на психотерапевт, за да видя неговата реакция.
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #131 -: Септември 23, 2014, 11:15:22 »

Кое по - точно ще те натовари, че посткомунистическо общество е равно на посттравматично стресирано общество?
Което се лекува с времето и се приобщава към няколко правила: не бий детето си, не му се карай, ами разговаряй с него като със съвсем отделна личност, способна да чувства и разбира, дори интуитивно, още от първия ден на раждането си?
 Smiley
Аз съм оптимистично настроена.
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #132 -: Септември 23, 2014, 05:16:08 »

Ще се сетят идиотите да препоръчват психотерапия... Това във връзка с поста ти към Тодоров...  Smiley За да е успешна една психотерапия, трябва да си много много откровена, а явно... някои неща като не могат да се кажат очи в очи, защото изпадаш/аз изпадам/ в деперсонализация, се пишат.
 Smiley
Аз си записах голямата дъщеря в работилница по креативност. Smiley
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Rossi
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #133 -: Септември 25, 2014, 11:01:33 »

Здравейте, имам нужда да споделям, но немога да си подреда мислите, имах снощи труден разговор със съпруга ми по повад моите състояния. Както винаги получих само упреци. Много съм уязвима, не мога да се боря, потъвам... Днес не се справям в споделянето, ще млъквам...До скоро в по-розово.
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #134 -: Септември 25, 2014, 02:07:09 »

Ами... изводът е да търсиш някой, който да те разбере.  Smiley Като не му стига акъла, така си е.
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА