evropea.com - форум за паническо разстройство
Май 21, 2022, 05:06:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Изпечатай  
Автор Тема: Панически атаки  (Прочетена 10725 пъти)
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #105 -: Септември 19, 2014, 05:22:06 »

Виртуалната - мисловна маса, имах предвид...
 Grin

Роска, ти хубаво обичаш да си пийваш, обаче хапчета с алкохол не трябва да се смесват. От една страна те е страх от ефекта на хапчетата, а от друга не те е страх от комбинацията хапчета - алкохол?
Докато си с акъла си, изходи винаги има.
Smiley
Алкохол - от време на време/, за хапчетата - всеки си решава сам според изтънеността на нервите, явно. Макар че... явно повечето разчитат на хапчетата чудодейно да излекуват и нещастието, и проблемите, а е факт, че ... само зомбират. И дори да имат своите положителни свойства, без разговори и последващи действия, са абсолютно замазване на положението, без реално да се решават проблеми./
Иначе... цирозата чука на вратата, бе!
 Grin
Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
Rossi
Jr. Member
**

Рейтинг: 7
Неактивен Неактивен

Публикации: 54

Профил
« Отговор #106 -: Септември 20, 2014, 11:16:51 »

https://www.youtube.com/watch?v=5WXYQgShRbk

https://www.youtube.com/watch?v=eyrdJPoGc2I

https://www.youtube.com/watch?v=V5yynN35z-c

https://www.youtube.com/watch?v=bsOlnzvWg9Q

Здравейте с днешна дата, трудна сутрин, на работа съм, но очаквам хубав ден.
Fantagiro ме попита веднъж каква музика слушам, синът ми я определя като "садната".
По повод алкохол - хапчета, абе, страшничко си е. Не се изразих правилно за алкохола, не се оправдавам, но при мен алкохола се изразява в най-много 2 бири на ден. Пишете вие как се чувствате. След 1/2 лексотан днес, вече мога да кажа, че ще се справя, пък и нямам избор.
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #107 -: Септември 20, 2014, 11:51:36 »

Grin На Лотхен й е станало интересно.
Ама как е хубаво, когато срещнеш някой, който прилича на теб, не е истина просто!
https://www.youtube.com/watch?v=on9TXY8kYyk

https://www.youtube.com/watch?v=-JhwxTen6yA

https://www.youtube.com/watch?v=ucvLuGgsGS8

https://www.youtube.com/watch?v=rBrzp5vo_FQ

На Слави няма нещо, което да Не харесвам.  Smiley
Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #108 -: Септември 20, 2014, 11:54:02 »

Ами... карай на лексотан, де да знам. Аз си мисля, че на тебе просто две работи и без почивен ден ти идват в повече, затова ти е и ПР.
 Smiley
Не съм сигурна дали бирата е проблем или не, когато се употребяват хапчета.
То и аз уж не пия много, ама ако заседна мога да засрамя някой с количество...
Ще си налагам режим, по веднъж в седмицата.
 Grin
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Rossi
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #109 -: Септември 20, 2014, 01:44:47 »

Днес на работа имам време само да ви се  Smiley Утре няма да съм на линия, представете си почивам 2 дни в месеца и утре е единият от тях. До понеделник с положителна нагласа.
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #110 -: Септември 20, 2014, 01:50:33 »

И друго се сетих да ти кажа... Имаш да издържиш на това напрежение още само 2-3 години, после обстоятелствата живот и здраве ще се променят, децата ще порастат и ще можеш да намалиш темпото съвсем спокойно.
Smiley
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #111 -: Септември 20, 2014, 01:52:32 »

И насърчавай самостоятелността, не само заради себе си ами и заради тях самите. Ще се чувстват горди от себе си и уверени в себе си, и същевременно ще те уважвават заради това, че си толкова отдадена в обичта си майка. Smiley
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Rossi
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #112 -: Септември 21, 2014, 07:23:36 »

Здравей те всички, здравей Fantagiro, днес съм много за бързо, но прочетох твои споделания, и ми хрумнаха много неща. Вече май, ще те наричам близначе. До сега не сме говорили за политика и богове, но сега започвам. Откривай приликите:).4  години работих като технически сътрудник за една политическа сила, и както винаги с каквото се захвана бях много пристрастина. Най- добрият ми приятел от онова време беше депутат и сега е в листата на сравнителна избераемо място. Тогава се чувствах добре, бъх полезна, но ме отказаха лесно от всичко - просто не ми платиха заплатите. Но то по принцип политиката си е мръсотия.
За богове като говорим, вярвам в нашата църква, когато ми е криво си поседявам в храма за по-дълго, но също така пробвах нещо индийско- конделини, присъствах и на Доа церемонии - от това за сега имам най-голяма полза.
За ТЕС също мога да говоря, ходих на 1 дневен курс за ТЕС, на за съжалние при ПА до сега не съм си помогнала с този метод.
Извинете ме , но не проверявам за правиписни грешки, а по-принцип допускам доста! ХУБАВА ВЕЧЕР от мен. До утре!
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #113 -: Септември 21, 2014, 09:04:18 »

Grin Ааа, аз да ти кажа стигнах до няколко заключения: най - важното, като атеистка се предпазвам от всичко и психичните отклонения, които мога да развия са най - малко на брой.
  Smiley
Роси, ти поне си изгледала децата си, на мене ми предстоят още 10-15 години стремеж да опазя акъла си. Сега, ако някой ми се яви и заговори за хапчета.... ще сгреши. Такова съсредоточаване върху сегашното и изживяване на ситуациите без да ми тежи нищо на душата, не се е случвало май. Така, че 6- за Тодоров заради диагнозата.  Smiley Smiley Smiley

Чети го, въпреки че в момента изпитвам желание да го напсувам заради това, че ще ми лепне пак етикет, ако нещо ще те стабилизира и приземи точно на земята, а не някъде около нея, е това, което е написал той.
 Smiley
А аз чуя ли за кундалини, лао дзъ, дао, ин ян, дънов, нлп, мигновено заставам на щрек, защото това са си секти.  За какъв х... ми е да разсъждавам има ли бог или няма, как точно изглежда, още повече пък, че тия мине не мине заговорват за смъртта. Най - тъпото е, че говорят за самодостатъчност... и така без да искат отчайват биполярните, които незнайно защо са идеалисти, което може да доведе до фатални последици.
Също така... не съзнават, че не са си самодостатъчни, защото на кой ще проповядват, ако всеки си е самодостатъчен, а проповядвайки, те вече са в отношения с някого, не са сами...
Част от тях говорят за праведната музика, тоест метъла, че цветята съхнели от него... Аз си имам Мъката на художника и е напускала такива филизи, че свят ще им се завие, как въздейства тази музика.  Grin
Същевременно, част от техните мелодии са зомбиращи, депресиращи и навеждат на мисли за смъртта.
Направо, мерси от източни руски, китайски и т.н. учения.
 Grin
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #114 -: Септември 21, 2014, 09:30:40 »

Опс, поправка. За бог е важно да решиш за себе си има ли, няма ли. От там нататък обаче, ти трябва психотерапевт, с който да говориш за проблемите си и някак да намериш решение, докато... разни беседи само отвличат от проблемите, без да ги решат.

В Дао надали няма изречение, в което се говори за "тук и сега", но... тук и сега е възможно само ако няма какво да мъчи от миналото.
Smiley
На мене ми се струва, че наистина вече, с днешните може би 7-8 съобщения към Тодоров, изцяло наизкарах всички "забавни моменти от своя живот... И сега само трябва да спра да ги мисля всичките тия дивотии, и всичко ще бъде наред.
 Smiley
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Rossi
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #115 -: Септември 22, 2014, 09:01:32 »

Добро утро, днес съм на работата дето цял ден кисна пред компютара, та е възможно и да стана досадна. Исках да споделя още нещо, честно казано от това споделяне се чувствам по-добре. И така - изкарах и първо ниво астрология и нумерология, много се запалих, но за второто бях "не добре" пък и нямах пари, но все още го слагам в списъка - предстои. Мисля, че всеки от нас с "малките си отклонения" в един момент се увлича по това. Също така след като навърших 40 години, след сложна равносметка на живота си до тук, какво ли направих? Започнах да се татуирам, да си дупча ушите, носа, вообще реакции на "съвсем нормален човек". За сега съм се спряла след 4 татуса и 7 дупки по ушите. Мисля си, че ако малко се усвестя ще продължа. Абе вообще - щура работа.
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #116 -: Септември 22, 2014, 09:31:22 »

Grin Значи... дошъл ти е акъла. То и моя. Аз също обмислях тази година да си правя татуировка, даже и обица, обаче за татуса още не знам какво да символизира, а обицата... аз мога да нося само злато, към всичко друго съм алергична.
 Grin
По - добре завърши някакъв курс, който ще ти е полезен към основната работа. Тодоров е писал някъде назад и за това как с общи профили "ти си по - често добра, но отвреме на време се ядосваш", "умна, креативна, дипломатична" и т.н., се заблуждават хората....
Нещо като вица за циганчето, което познавало времето: ако не вали, ще пече слънце, а от време на време ще е облачно.
 Smiley
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #117 -: Септември 22, 2014, 10:24:09 »

http://www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I

Grin

Терапевтично.
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Rossi
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #118 -: Септември 22, 2014, 11:03:11 »

Как сте със суеверията, аз съм на моменти - мразя да ми трепти окото, мразя да разсипвам сол, но не ме плаши черна котка и петък 13. Но пък вярвам в астрологията и нумерологията , или използвам знанията си за да оправдавам тъпия си характер. Например с това, че съм родена във въздушен знак, асцендента, дори и Луната са ми във въздушен знак, няма нищо което за ме приземи или поне приводни. Оправдания само, оправдания... Също така числото на жизнения път ми е 11, числото на първото име също, числото на рожденото ми пълно име също. До тук добре, но 11 опростено до 2 - какво води - депресии, депресии и пак депресии - отново оправдания само, оправдания.
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #119 -: Септември 22, 2014, 11:11:53 »

http://www.youtube.com/watch?v=1w7OgIMMRc4

На мене пък числото ми, опростено е 3! И трябваше да съм пълководец! Но пък... на моменти се чувствам като пълководец на лудите, което пак си е успех.
 Grin Grin Grin
Роска, това са глупости, но пък... ако БАП не успеят с проектозакона, в такъв случай, набързо завършвам нумерология, астрология, с вродената си проницателност мога да стана посредствена ясновидка.  Grin Grin
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА