evropea.com - форум за паническо разстройство
Август 11, 2022, 09:40:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 1
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 1

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33
  Изпечатай  
Автор Тема: За БАР-овци и всякакви хора с интересни диагнози : )  (Прочетена 41251 пъти)
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #420 -: Април 23, 2014, 07:54:30 »

Mili moi........ Kato gledam foruma e prelql ot posetiteli za edna sedmica vreme....... Pfu, i Agop lipsva, za da me vuvede v debrite na NLP......... : ))))) Lothen, taka i taka vliza6,drasni nqkoi red! : ))))))))) Na puk na vsi4ko, psihoza nqma, hap4eta su6to , daje i menta- mlqkoto preustanovih za malko,4e ostana da lekuvam i alkoholizum.....! po4ivam si neveroqtno samo na okolo 2 4asa put ot varna, koeto e dosta obodritelno kato mislul  Grin Grin........ Psihoterapiq se o4ertava da ne vidq,,,,,,,poradi red pri4ini..... to mai i nqma da mi e nujno.... kato "snex status ot poznati, koito ne bqx vijdala s godini,se okaza, 4e imalo i po zle,be!  Grin Grin Sory, za /opa malko angliiski da vkaram/ shliokavicata no samo tova ima tuk, kudeto se podvizavam v momenta.

Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
lotxen
Sr. Member

Рейтинг: 7
Неактивен Неактивен

Публикации: 453

Профил
« Отговор #421 -: Април 25, 2014, 10:50:57 »

Освен да споделя,че спасение дебне от всякъде,друго нищо не ми идва на УМ!
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #422 -: Април 28, 2014, 08:54:40 »

Ееее, доживях да се включиш.  Grin
Аз съм на себе си. Незнайно докога, но съм. Ваканцията се наложи да бъде прекъсната поради основателни причини.
Интересно е да отбележа как вкъщи нищо ми няма, а тук.... докато стъпах на софийска земя мигновено виждайки "любимите екземпляри" и включих на криво, заядливо настроение. 100% мога да потвърдя, че живея със свекър олигофрен, нещо, което всеки ден бих подритвала с удоволствие. Това е животно, което към когото и да се обръща всяка втора дума му е обвинителна.
За спасението - освен да си я карам по течението, друго не виждам към момента, пък докъдето отведе.
 Smiley
Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #423 -: Април 28, 2014, 09:13:20 »

А Агопчо явно е разбрал, че не всяко старо нещо, задължително е излязло от употреба, поради ниска ефективност. Аз съм почти 100% убедена, че заедно с НЛП със сигрност ръка за ръка върви нещо с енергиен оттенък.
 Smiley
Много е приятно, каквото и да се случва, да не му търся причината в неспазено суеверие или да го отдавам на енергийно вмешателство. Понякога си мисля, че това моето е ОКР, не е точно БАР, защото нито съм пиляла пари по бизнес идеи, нито пък се телепортирах във Варна, което беше напълно възможно тези дни...
Всички психични болести толкова си приличат.

Аз съм имала ужасно тежко болестно мислене, причинено от изключително голямата суеверност на българите като цяло и така хубаво доразвито с всичките му идиотски книжки.

Това е довело до увеличено чувство за отговорност и чувство за вина... И продължавам несъзнателно за някои неща да се обвинявам без да оценявам, че просто ситуацията е такава и не непременно аз съм виновна изцяло...

Хах, нещо забавно.... една позната ми каза, наблюдавайки двете ми деца и взаимоотношенията им, че ако продължа да ги гледам и двете целодневно, ще полудея..... При което аз се позахилих без да кажа нищо.

Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #424 -: Април 29, 2014, 02:56:50 »

Grin Та..... да си донаваксам.  Grin Grin Grin Изтрих абсолютно всякакви групи във фейсбук, защото навсякъде е пълно с изкукали енергийни същества. Дори бих изтрила профила си ако не бяха снимките, които съм качила и няколкото човека, с които мога да се свържа само чрез тази социална мрежа...
Не стига, че съм заобиколена от кукувци и не мога да преценя чия лудост е по - голяма - моята или тяхната, ами и навсякъде, където и да се цвъкна, все има по най - малко 2-3 подобни шеметни същества..
И понеже не мога да остана безучастна пред идиотските словоизлияния, реших да огранича постъпващото количество информация максимално...  Smiley

Не може да има семейства, които да се чудят как да покрият разходите около отглеждането на дете с ДЦП и в същото време да се дават средства за отглеждането да котка в подобно положение?!
 Абсурд някакъв - котка била в шок от загубата на коте  Grin, при условие, че аз пък знам, че въпреки шока в някои случаи майките котки изяждат малките си...
Възмущавам се тук, че не ми се заяжда във фейсбук вече, че от там ми идват част от кризите. Tongue Ако стои не на място из форума, държа да поясня, че просто избивам поредна порция чувства, поради явна невъзможност да променя, каквото и да било, а и явно трябва да достигна някакъв минимум от съобщения  Grin, за да получа отговор на един много, много важен и сериозен въпрос, въпреки че почти през цялото време мога да звуча несериозно...

Лотхен, ако ти се изпречи насреща някакво коте до 3 месеца, което да прилича на ето това на втората снимка, разположено най - дясно, независимо от пола, свиркай!  Grin
http://www.catbg.net/domashni/index.php?sta=117&catid=3
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #425 -: Април 30, 2014, 12:27:17 »

Лотхен, Лотхен......... Онази, Котката, от прозореца, роди тази сутрин не едно, не две, а цели четири котета, та сега в близост до прозореца си имам цели пет котки + още две дошли отнякъде....... на път съм да направя котарник.  Grin Скоро трябва да им търся стопани.......
 Tongue

Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #426 -: Май 01, 2014, 08:08:24 »

Grin Та..... бях тръгнала да пиша голям пост, ама спря тока.....
Не ми се пише на дълго и на широко, но... седнах да си чета темичката отначалото - ми малко луда работа/малко не можах да се сетя някои неща защо съм ги писала  Grin, обаче, Лотхен, имаше много моменти, в които подскачахме от тема в тема, явно заради това ще да е.../, ама... продължавам да се чувствам добре.
Мисля,че достатъчно излях "чувства" върху енергийните, заради това, че имаше много моменти през последната една година и нещо, в които ми се искаше да изпия всичките неизпити депакини и еголанзи наведнъж... Мисля, че казах достатъчно.
Който има поне малко разум в главата, да ходи на нормална психотерапия, изключваща молитви към всякакви същества.
При възможност, да е при г-н Тодоров. Към момента това е единственият психотерапевт, на който мога да имам и най - вероятно ще имам доверие.

Макар че... колкото и неправилно да звучи, Лотхен, Тодоров, аз съм ви малко обидена. Принципно имаше моменти, в които ми се мреше дори напоследък, последните няколко месеца, а принципно само един пост от двамата е в състояние да изчисти това желание. Не знам защо се скъпяхте чак пък толкова в последно време на постове, но... вече нямам нужда от вашето включване, за да ми се живее. Все ми е тая как съм изглеждала, кое точно е провокирало вашето мълчание, имала ли съм нямала ли съм вина...
 Добре че има хора, които когато им пишеш, пишат насреща и пишат понякога, често първи.

Всичко хубаво от мен.   
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #427 -: Май 10, 2014, 12:39:08 »

АДМИНИСТРАТОРЕ, ВЗЕМЕТЕ СИ СТЕГНЕТЕ МАЛКО ПРОГРАМИСТА, ЧЕ ИЗЛИЗАТЕ ДОСТА НАДОЛУ В ТЪРСАЧКАТА КАТО ФОРУМ ЗА ИНФОРМАЦИЯ И ЛЕЧЕНИЕ НА ПР! Smiley
За доброто на всички ПР-та и тези със социална фобия, моля котирайте си форума да излиза на първо място!
Smiley

ДА ВИ РАЗКАЖА КАК МОЖЕ ДА СЕ РАЗВИЕ ЕДНА ПСИХИЧНА БОЛЕСТ:
Имаш чисто и просто ПР. Почваш да търсиш инфо. Попадаш на дъновист. Почваш да четеш и като виждаш как е 100% успеваем, се надъхваш да вярваш и ти. Как няма невъзможни неща, как някой повярвал и преуспял/без да си изследвал - финансово положение, интелект и т.н., въобще на какво се дължи това/Изчиташ всякакви енергийни книжки, пълниш си главата с ритуали и знаци, в последствие развиваш ОКР. Влизаш във филми как всички около теб са енергийни вампири. Ако животът ти се стече кофти, което е съвсем нормално за страната, правиш нервни кризи, ако симптомите ти са доста остри, може да си внушиш какво ли не, а суеверни хора с идеи за фантастични налудни мисли по време на криза, колкото щеш...  Grin И те така.... За пореден път си давам сметка как шизорфенийката ми е дишала във вратлето....
 Smiley
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #428 -: Май 11, 2014, 11:11:39 »

Между другото, с удоволствие си припомням крехките години, в които крушките вкъщи изгаряха, защото тока по принцип в нашия район беше зле, изгарянето им си имаше и научно обяснение, а не се дължеше на енерджи - намеса на някой около мен.
Такова блаженство от липса на симптоми, че си нямате никаква идея просто за какво става въпрос.
 Smiley
Всякаквите енергийни книжлета подменят нормалното мислене на хората, уповаващо се на научни доказателства, с болестно.
Аз така чувствам мисленето си някъде 10-15 години назад - подменено.
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #429 -: Май 16, 2014, 12:49:45 »

Пр-то явно се е престрашило да рискува живота си и да отдаде малко енергия......
Админе, нещо не мога да се разбера с тая Шашмагюл, може ли да я баннете най - накрая......?!?
 Grin Grin Grin Grin
Намятали сме тук едни столове с нея и си приказваме ли приказваме, опитвайки се неуспешно да приложим НЛП за препрограмиране към режим нормал.
Между другото да ви въведа, админе, в дебрите на речника ми: когато ползвам озъбена иконка, се шегувам много сериозно или много сериозно иронизирам........ или самоиронизирам, но със сигурност се смея и съм в съзнание. Почти.
Кога, най - накрая ще спра да имам желание да псувам?!
Зад всичките тези постове, особено пък последните, някакво останало миниатюрно целомъдрие не ми позволява да изразя, възможно най - по български какво изпитвам към цялата енерджийна пасмина, която е завладяла страната, включително и тази, която ме заобикаля?!
 Grin
« Последна редакция: Май 16, 2014, 12:56:54 от DG » Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #430 -: Май 16, 2014, 01:10:35 »

http://www.youtube.com/watch?v=TRKX4oBjjwo
Добре, че си има Хиподил за тази работа.......
Казаха ми, че когато са били на 15 са ги слушали...........
 Grin
Между другото, да не се чувства като някакъв вид агитация, защото ако нещо се случи и ги видя редом с Боленчо, ще взема се кандидатирам за президент и да си проведа кампанията от тук.  Grin
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #431 -: Май 16, 2014, 09:42:42 »

Енерджита, мина ми!  Grin
Ще преустановя запознанствата със себеподобни, за да не се налага повече да се връщам към изживяванията си по време на кризите.
Което ще значи, че нови изблици във форума евентуално няма да има.
Ама евентуално.
Г-н Админ, мо`е ли такова нещо, бива ли да не санкционирате Шашмагюл?!
 Grin
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #432 -: Май 20, 2014, 11:00:56 »

Grin Админе, крайно време е. Поне временно.
 Grin
« Последна редакция: Май 20, 2014, 11:41:13 от DG » Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #433 -: Май 22, 2014, 10:59:30 »

Казват, че при биполярното настроенията се сменяли често.  Grin Като се гледам, гледам, има някаква истина във всичкото това. Grin За да бъде под контрол, значи би следвало едно настроение да се установи като постоянно. Аз ви казвам, ама съвсем честно, погледна ли сериозно на нещата, положението мигновено става трагично. Г-н Тодоров беше казал, че обикновено решението на проблемите на клиентите му се криел в самото им обяснение или нещо подобно и затова не било чак толкова натоварващо да си психотерапевт.
От тук следва, че щом като като погледна сериозно на нещата, не искам да ви обяснявам в подробности какво се случва, то в такъв случай - защо да се мъча със сериозност?!
 Grin
Админе, от тук нататък сериозен пост от моя страна най - вероятно няма да има.
 Grin
Отделно, на мене по цял ден ми се налага да раздавам правосъдие и да предпазвам децата си да не се пребият някъде или взаимно, на мъжа ми блага дума не мога да кажа, защото на 1 минута вече съм побесняла..... А имам нужда да говоря на някого по този начин, по който говоря тук, бе хора?! Големи идиоти сте, никой не пише, даже и за апаратите за кръвното налягане никой не се оплаква вече как са се срастнали с тях....  Grin
Като прочета такива неща и тъжна да съм, се ухилвам.
А страха от инфаркта тия дни....  Grin Димчо, Димчо... Ти направо ма уби, бе чувек!
 Grin
Как г-н Тодоров не може да оцени саможертвите, които съм готова да направя за него, направо не знам?!
 Grin

Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #434 -: Май 23, 2014, 04:10:14 »

Grin Grin Grin Лотхен, с коя ръка да се прекръстя, не знам! Добър ден!
 Grin Grin Grin Grin Grin
При все, че ако ще четеш, има да четеш с куп, да ти се похваля, че срещнах друг баровец и повече нямам намерение да се срещам с мъже - баровци. То е взривоопасно.! Не е като да си с ПР. Grin
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА