evropea.com - форум за паническо разстройство
Ноември 27, 2021, 10:58:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 46 47 [48] 49
  Изпечатай  
Автор Тема: Осъзнай "Себе си"  (Прочетена 68772 пъти)
Ema
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 566

Профил Ел. поща
« Отговор #705 -: Април 09, 2012, 11:17:08 »

hpjon, нали знаеш, че Тодоров говори само от позицията на науката?

Сега трябва да видим какво казва неговата наука по този въпрос.(за имената)

Активен
hpjon
Гост
« Отговор #706 -: Април 09, 2012, 11:18:23 »

Ами ти сам си каза името бе приятел че се казваш Георги, написано е в бялата книга на терапевта.

Мая, не се бъркай там, където не ти е мястото.

Тодор има късмет с тебе, че попадна тука и поразсейваш малко некопетентността му.

Сега обаче не може никой да му вади горещите картофи вместо него.

Че в България има 12 000 0 души поне с името Георги.

Но не мога да разбера защо го е шубе да каже точно кой Георги съм
Активен
Ema
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #707 -: Април 09, 2012, 11:19:45 »

" Психотерапията не е ли свързана с  живота?"
Да, с живота на клиента. Терапевта в терапията е на заден план. Колко пъти да го обяснявам. Клиента е "героят", в клиента са ресурсите, вярванията за нещата. Те се използват. Терапевта няма ресурс за справяне, който да даде на клиента. Той използва неговия. Ако той е вяра в Бог, това ще ползва. Ако е вяра в автомобила си това ще ползва. Разбирате ли разликите?

Тогава защо отричате, че сте Дъновист?
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #708 -: Април 09, 2012, 11:19:53 »

hpjon, нали знаеш, че Тодоров говори само от позицията на науката?

Сега трябва да видим какво казва неговата наука по този въпрос.(за имената)

О, да Ема.

Защото виждаме, че тодор се справя добре с ченгесарстването, даже го влече. Но то не е психотерапия, нали Smiley Нито пък наука Smiley

Хайде, следователю, докарай разследването докрай Smiley
Активен
Ema
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #709 -: Април 09, 2012, 11:21:30 »

БАП нямаше ли етични правила за психотерапевтите?

Какво казват  те по този казус?
Активен
t.todorov
Hero Member

Рейтинг: 25
Неактивен Неактивен

Публикации: 2258

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #710 -: Април 09, 2012, 11:23:56 »

" ...Мая, не се бъркай там, където не ти е мястото."

Това вече минава всякакви норми. И в админ ли се вживяхте? Както аз не съм ви молил да назовете моето име, защото съм застанал спокойно зад него и зад професията си, и не се притеснявам от нито един факт за мен, така и вие опитайте. Специалист зад никнейм е несериозна работа.
Активен

http://ttodorov.alle.bg
hpjon
Гост
« Отговор #711 -: Април 09, 2012, 11:25:13 »

БАП нямаше ли етични правила за психотерапевтите?

Какво казват  те по този казус?

Това, слава Богу е извън БАП.

Тука нещата са много по-лични.

Чакаме обаче следователя тодор да назове имената, защото толкова много имам да кажа...

Цитат
Специалист зад никнейм е несериозна работа

Затова ми кажете името и махам никнейма, обещавам!
Активен
t.todorov
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #712 -: Април 09, 2012, 11:26:09 »

" БАП нямаше ли етични правила за психотерапевтите?

Какво казват  те по този казус?"

БАП казва, че психотерапевт участвайки в някакви дискусии не трябва да допуска информация, която да изкривява обективността по теми свързани с психотерапията.
Активен

Administrator
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 152

Профил
« Отговор #713 -: Април 09, 2012, 11:27:36 »

Моля да свалите тона и да не разрешавате лични въпроси на страницата на форума. Коментирайте темите, но не се увличайте по въпроси, свързани с личното его и утвърждаване на лични позици, игнорирайки останалите посетители. Стремете се да бъдете полезни на всички участници. Не отправяйте обиди. БЪДЕТЕ ОТГОВОРНИ! Тук влизат много хора и се надяват на помощ!
Забележката е отнесена към всички.

Админ
Активен
Мая
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 242

Профил
« Отговор #714 -: Април 09, 2012, 11:31:16 »

Господ и всички духовни школи и вселената.... учат на смирение и пазят Егото да не свърши някои бели и пакости каквито направи то тук.
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #715 -: Април 09, 2012, 11:33:14 »

Цитат на:  link=topic=659.msg16881#msg16881 date=1333960056
Моля да свалите тона и да не разрешавате лични въпроси на страницата на форума. Коментирайте темите, но не се увличайте по въпроси, свързани с личното его и утвърждаване на лични позици, игнорирайки останалите посетители. Стремете се да бъдете полезни на всички участници. Не отправяйте обиди. БЪДЕТЕ ОТГОВОРНИ! Тук влизат много хора и се надяват на помощ!
Забележката е отнесена към всички.

Админ

Това и ще направя в момента, в който потребителят психотерапевт тодор тодоров застане зад позицията си и обяви името ми и това на Ема, тъй като тодор започна тази игра. Анонимността си съм избрал неслучайно, точно, за да мога максимално обективно да подпомогна хората, търсещи помощ, а не да ги занимавам с личността си.

Цитат
БАП казва, че психотерапевт участвайки в някакви дискусии не трябва да допуска информация, която да изкривява обективността по теми свързани с психотерапията.

С обявяването на името ми нищо няма да изкривиш, спокойно. Най-много да поизправим някои неясноти. Не мога да те разбера що за страх трябва да е това, че да започнеш една дейност и да не я довършиш.

Не ме карай да започвам да мисля тук на глас дали така правиш и с клиентите си - подкарваш ги и се стряскаш в един момент.

Хайде, края на тази тема и този спор зависи от тебе, тодоре.

Така и спама ще свърши и ще си говорим на ново равнище.

Активен
Administrator
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 152

Профил
« Отговор #716 -: Април 09, 2012, 11:38:02 »

МОЛЯ БЕЗ ПОСТАВЯНЕ НА УСЛОВИЯ!
ВЕЧЕ КАЗАХ КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ

Активен
t.todorov
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #717 -: Април 09, 2012, 11:43:53 »

" Това, слава Богу е извън БАП.

Тука нещата са много по-лични."

hpjon, нещата са лични само за вас. Пак ви казвам, че ничии имена аз няма да споменавам. Първо не е моя работа, второ тук нищо не е доказуемо, а и не трябва да е, защото едно от хубавите неща във форумната комуникация е човек да остане анонимен. Това кой как ще се представи си е право на личен избор. Ако обаче някой специалист реши да бъде полезен по някакъв начин, не би трябвало да е анонимен. Информацията за мен не е постната за реклама, а за информация хората да знаят, какъв специалист съм аз и какво биха могли да очакват питайки ме за нещо. Проблемите ви с мен са си ваши. Аз нямам проблем с вас. Винаги ще се включвам, когато се прави опит, нещо което не е психотерапия, да се пробута като такова. Както казах и бай Георги помага, в тоя смъсил, човек може да подпомогне себе си по много начини, тях ги има. Въпроса е психотерапията да не се смесва с други неща и това е моята роля, след като съм приел да участвам тук в дискусиите.
Активен

hpjon
Гост
« Отговор #718 -: Април 09, 2012, 11:47:24 »

Цитат на:  link=topic=659.msg16884#msg16884 date=1333960682
МОЛЯ БЕЗ ПОСТАВЯНЕ НА УСЛОВИЯ!
ВЕЧЕ КАЗАХ КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ

ОК, админ.

Форума е ваш, вие решавате. Аз не смятам, че след така създалата се ситуация аз или тодор тодоров можем да сме полезни с нещо повече на хората.

Жалко е, защото те губят. За съжаление в България нещата винаги се случват така, че точно онези, които имат интерес губят.

Тодоров ще остане във форума да си пише, ще използва случая да вметне, че аз съм "мда, ясно кой" и така ще разколебава четящите. Аз знам кой съм, но той е човекът, който има интерес да ме поставя в позиция, която да съм безгласен. Защото е наясно, че аз съм заплаха за дохода му - идеите, които споделям биха били твърде полезни за ПР-страдащите.

Аз съм готов да застана зад името си при определено условие, няма как. Щом не може с условия обаче...

Хората във форума губят. Аз моята работа и проблеми съм си ги решил и смятам, че имам още много какво да кажа и разкажа. Тъкмо започнах и тема с техники, които биха били най-полезното нещо за хората с ПР.

Активен
hpjon
Гост
« Отговор #719 -: Април 09, 2012, 11:49:01 »

Цитат
hpjon, нещата са лични само за вас. Пак ви казвам, че ничии имена аз няма да споменавам.

Защо споменаваш тогава за Алексей Бъчев - какво означават думите ти, "мда, ясно кой си". Продължаваш да лъжеш и да овърташ нагло.

Да, пак говоря лично, но вече хич не ме интересува, дори админа да ме банне накрая - хората губят, аз нищо.
Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА