evropea.com - форум за паническо разстройство
Юли 06, 2022, 12:36:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 49
  Изпечатай  
Автор Тема: Осъзнай "Себе си"  (Прочетена 70212 пъти)
hpjon
Гост
« Отговор #675 -: Април 07, 2012, 09:43:56 »

Цитат
Това така наречено действие се изразява в  чисто внушение под разнообразни форми и спортуване.

Отбора саботьори е превъзбуден и ръси неверни факти като за световно.
Пак излиза, че не аз съм бил на моята собствена терапия, а някой друг.

Мисля, че за подривната ви дейност е добре да се спре да ви се отговаря.
Това и ще направя.

Няма как някой нормален човек да ви смогне на фантасмагориите.

Активен
Мая
Full Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 242

Профил
« Отговор #676 -: Април 07, 2012, 09:49:04 »

Цитат
Това така наречено действие се изразява в  чисто внушение под разнообразни форми и спортуване.

Отбора саботьори е превъзбуден и ръси неверни факти като за световно.
Пак излиза, че не аз съм бил на моята собствена терапия, а някой друг.

Мисля, че за подривната ви дейност е добре да се спре да ви се отговаря.
Това и ще направя.

Няма как някой нормален човек да ви смогне на фантасмагориите.

Добре е да се спре да ни се отговаря защото няма какво да кажеш!!!
Активен
t.todorov
Hero Member

Рейтинг: 25
Неактивен Неактивен

Публикации: 2258

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #677 -: Април 07, 2012, 10:59:25 »

Получих осъзнаване и за това само това ще постна тук без да преча.
Алексей Бъчев! Това ли са инициалите на главния "даскал"? Въпроса е риторичен. Това е учителя на Т.П. /бивш военен психолог/.

Вече имам и аудио запис на "алгоритмите". Другите като не дават, аз давам.

Записа е от workshop, как да си решим проблемите. На мен лично ми се струва забавен. Предлагам вече наистина да черпим от извора, защото явно при учениците му работите се размиват - я правят психотерапия на минали животи, я нещо друго...
А човека само си обяснява.
За всички читатели - представям ви "чудото"!
Smiley

http://simbaley.webs.com/seminar_simbaley2.mp3
Активен

http://ttodorov.alle.bg
Ema
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 566

Профил Ел. поща
« Отговор #678 -: Април 09, 2012, 09:45:48 »

Г-н Тодоров,
Безкрайно съм ви благодарна за пуснатия линк! 
.
  Вижте кое за мен е важно да се отбележи:
- по-малко обяснения
-в описанието не е процеса
-важно е какво се случва всъщност
-отрязването на дясната  половина на мозъка е вредно. Само с лявата не става.
-‘серионозен като инфаркт’ сериозността принуждава потенциала да създава пречки.
-Човек се ражда с огромен потенциал
-Как да се използва потенциала в   това нещата да се „случват”, а не да прави проблеми
И най-важното според мен:

„човечеството е болно  от вербално-интелектуално затлъстяване – много думи, много говорене,  и при това  ПРОБЛЕМНО ОРИЕНТИРАНО

Точно това, последното, е това,  което ви се е случило на вас при вашата терапия. Както казвате в другия форум:
                „ Иначе доста съм работил по отношение на аргесиите си и към майка си, и към баща си, и към "несправедливия" свят в личната си терапия. Точно онези импулси, за които говоря в горният пост, неморалните нечовешките и животинските бяха на дневен ред с години”

Колко години?
 8 или 10?
 В това е вашия  проблем. Много проблеми и никакво решение. Това е!  Вие имате проблем и по незнайни причини се опитвате да го прехвърлите върху чуждите  глави.  Според мен трябва да продължите личната си  терапия.
Съветвам ви  също да си смените терапевта. Може да бъде и за предпочитане е да бъде от някоя непозната вам школа, за не сте предубеден. Защо да  не включите  и ЕМДР метода и хипнозата? Така терапията ви най-накрая ще завърши и ще се чувствате пълноценен и спокоен .
Активен
t.todorov
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #679 -: Април 09, 2012, 10:01:43 »

" Колко години?
 8 или 10?
 В това е вашия  проблем. Много проблеми и никакво решение. Това е!  Вие имате проблем и по незнайни причини се опитвате да го прехвърлите върху чуждите  глави.  Според мен трябва да продължите личната си  терапия.
Съветвам ви  също да си смените терапевта. Може да бъде и за предпочитане е да бъде от някоя непозната вам школа, за не сте предубеден. Защо да  не включите  и ЕМДР метода и хипнозата? Така терапията ви най-накрая ще завърши и ще се чувствате пълноценен и спокоен ."

Да, групичката започна да се разкрива в целия си блясък. Вие да не сте авторката на книгата дето е завършила богослов? За hpjon вече предполагам кой Георги е.

Как да няма решение Smiley Напротив. А 8-10г. е времето в което се учи метода. От началото до края то включва и лична терапия, като в първите 2г. само това.

По-малко обяснения, а не спра да обяснява как е устроен света, как хората така, как социума иначе Smiley Ето за това ви говоря. Даже самият той не се усеща, че се обяснява твърдейки, че няма обяснения. Както и в други форуми на които се натъкнах, явно курса по "продажба на щастие" не върви добре. Така е, баламите ще стават все по-малко.

" отрязването на дясната  половина на мозъка е вредно. Само с лявата не става"

Това ако ми го преведете ще ми е много полезно.
Активен

hpjon
Гост
« Отговор #680 -: Април 09, 2012, 10:03:44 »

Цитат
Да, групичката започна да се разкрива в целия си блясък. Вие да не сте авторката на книгата дето е завършила богослов? За hpjon вече предполагам кой Георги е.

Интересно - вече станахте и ченге. Хайде - споделете предположенията си да се посмеем малко Smiley
Активен
t.todorov
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #681 -: Април 09, 2012, 10:09:46 »

Ми то около Алексей Бъчев и Първанов има още 3-4 ма. Все отбор специалисти - терапии на минали животи, рейки и други подобни. Като гледам един тренинг го прави с 3-ма "асистенти", та се зачудих дали не ви е запълнил работното време с малко форуми.
Интересното е Джейкъб Морено, създателя на психодрамата е родом от Плевен, от там са му корените. Как поне малко не са закачили тия хора от психотерапия.
Активен

hpjon
Гост
« Отговор #682 -: Април 09, 2012, 10:11:30 »

Ми то около Алексей Бъчев и Първанов има още 3-4 ма. Все отбор специалисти - терапии на минали животи, рейки и други подобни. Като гледам един тренинг го прави с 3-ма "асистенти", та се зачудих дали не ви е запълнил работното време с малко форуми.
Интересното е Джейкъб Морено, създателя на психодрамата е родом от Плевен, от там са му корените. Как поне малко не са закачили тия хора от психотерапия.

Топло, топло тодоров - ще се опарите. Хайде, изплюйте цялото камъче
и да почнем нещата по същество
Активен
t.todorov
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #683 -: Април 09, 2012, 10:15:22 »

"Топло, топло тодоров - ще се опарите. Хайде"

Магия ли ще ми правите Smiley Достатъчно, разбрахме кои сте, разбрахме сайта ви кой е, разбрахме и за тренинга, разбрахме и за книгата. Какво още да дъвчем?
Активен

hpjon
Гост
« Отговор #684 -: Април 09, 2012, 10:17:35 »

"Топло, топло тодоров - ще се опарите. Хайде"

Магия ли ще ми правите Smiley Достатъчно, разбрахме кои сте, разбрахме сайта ви кой е, разбрахме и за тренинга, разбрахме и за книгата. Какво още да дъвчем?

Аз, ако съм читател на форума нищо не разбрах.

Хайде, нали вие давате, а другите не.

Дайте и сега.

Иначе приличате на пълен страхливец - не можахте да довършите нито едно плахо предположение от два месеца насам!!!
Активен
t.todorov
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #685 -: Април 09, 2012, 10:21:06 »

"Дайте и сега."

Какво да дам? Нали аудио файла е от сайта ви? Там са споменати всички "терапевтични" герои Smiley
Активен

hpjon
Гост
« Отговор #686 -: Април 09, 2012, 10:23:58 »

"Дайте и сега."

Какво да дам? Нали аудио файла е от сайта ви? Там са споменати всички "терапевтични" герои Smiley

Не не, не така.

Кой сайт?

Имената кои са? НА всеки един от нас поотделно. Давай!

Ето сега е време за смелост, Тодоре!
Активен
t.todorov
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #687 -: Април 09, 2012, 10:29:56 »

Това вие ли го решавате, кога за какво е време? Линка от аудио записа съдържа в себе си информация за сайта, където са изтипосани всички. Ако мислите, че ще се занимавам тука да копирам някакви имена ... Поне и вие застанете зад истинските си имена най-накрая. Така се избягва момента, в който да си правите форумните агитации, знам, но пък трябва да разчитате малко на себе си все пак.
Активен

hpjon
Гост
« Отговор #688 -: Април 09, 2012, 10:35:11 »

Това вие ли го решавате, кога за какво е време? Линка от аудио записа съдържа в себе си информация за сайта, където са изтипосани всички. Ако мислите, че ще се занимавам тука да копирам някакви имена ... Поне и вие застанете зад истинските си имена най-накрая. Така се избягва момента, в който да си правите форумните агитации, знам, но пък трябва да разчитате малко на себе си все пак.

Добре, де, хайде - дай предположението си кое е името, защото ако си го кажа, може да се окаже и че не е то. Тогава какво правим, а?

Кой е сайта, също не разбрах - горе има един запис, който те е шашнал до безумие, защото ще те остави без хляб тотално.

След всяка минута, след която не ми казваш името се превръщаш във все по-голям страхливец! А после си тръгнал да ми оправяш хора със страхове.

Ти поде темата с имената - давай, довърши я. Иначе ще ме амбицираш да пиша дотогава, докато не започнеш сам да си говориш. Айде, името и почваме на ново - много по-сериозно!
Активен
Ema
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 566

Профил Ел. поща
« Отговор #689 -: Април 09, 2012, 10:40:37 »

Параноята е сериозна диагноза, Тодоров!
Как мислите?

Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 49
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА