evropea.com - форум за паническо разстройство
Юли 06, 2022, 02:03:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 49
  Изпечатай  
Автор Тема: Осъзнай "Себе си"  (Прочетена 70214 пъти)
track
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #660 -: Април 07, 2012, 07:22:51 »

Мая, и аз като теб не мога да се разхипнотизирам. На два пъти си трия мненията, уж, за да избягам, ама не става.

М/у другото църквата обявява Дънов и учението му за секта и ерес. Не знам защо братството продължава да я намесва при себе си, пак някакви изкривени разбирания  Roll Eyes

hpjon, не го слуша главата от много време и май само той не го забелязва  Grin
Активен
Мая
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 242

Профил
« Отговор #661 -: Април 07, 2012, 07:39:07 »

Все още не си матирал Тодоров по един от основните въпроси, какво всъщност ти се е случило на терапията ти  – осъзнаване или внушение?!
Давай по тази тема!
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #662 -: Април 07, 2012, 07:43:08 »

т.тодоров мълчи, мъчи трак и мая да му замазват гафовете.

Гафовете в нета обаче си седят Smiley

Цитат
Къде видя Тодоров измежду всичките психиатри, психолози и психотерапевти в онзи сайт във подфорума психотерапия-онлай даващи консултации. Ами него го няма там!!!

Ето го!

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showuser=12864

Последно активен кога? - ВЧЕРА!

Я, и ти ли Мая си дъновистка? Лелеее, какво чудо настана. Цяла каша. Тодоров дъновист, неговата фенка Мая дъновистка, трак вероятно и тя, но се крие, пък плюете другите дъновисти.

Сега, ако някой, и по специално тодоров не си признае гафа с дъновизмищината и не си признае, че всичко, което наговори са лъжи, то няма как да се оправите с тая каша.

Въведохте хората, които четат тук в тотална обърквация. Да, и аз участвам, но след като се подиграхте с начина, по който почти всеки се справя с ПР при д-р Първанов не виждам как другояче е адекватно да реагирам.

Цитат
Все още не си матирал Тодоров по един от основните въпроси, какво всъщност ти се е случило на терапията ти  – осъзнаване или внушение?!
Давай по тази тема!

МАТ В ЕДИН ХОД: НИТО ЕДНОТО ОТ ДВЕТЕ!

ОТГОВОРА Е ДРУГ: НАРИЧА СЕ  ДЕЙСТВИЕ!
Активен
Мая
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #663 -: Април 07, 2012, 07:56:29 »

Тебе наистина ти са се развинтили някои болтове и гайки.

Цитат
Цитат

Цитат
"Къде видя Тодоров измежду всичките психиатри, психолози и психотерапевти в онзи сайт във подфорума психотерапия-онлай даващи консултации. Ами него го няма там!!!"

Ето го!

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showuser=12864
Случайно да забелязваш че това е профила му с който се е регистрирал там за да изрази различното си мнение?!.
Тодоров го НЯМА в списъка с психотерапевти даващи консултации, колкото и да търсиш.

Цитат
Цитат

"Все още не си матирал Тодоров по един от основните въпроси, какво всъщност ти се е случило на терапията ти  – осъзнаване или внушение?!
Давай по тази тема! "

МАТ В ЕДИН ХОД: НИТО ЕДНОТО ОТ ДВЕТЕ!

Какъв МАТ бе приятел. Осъзнаването и внушението обхващат всичко, трудно ти е да го разбереш!
Твоето така наречено ДЕЙСТВИЕ се изразява в снасянето на готово информация от терапевта, и наизустяването от теб на тази информация, което е равно на внушение. А ако не знаеш и визуализацията е вид внушение.

« Последна редакция: Април 07, 2012, 08:20:37 от Мая » Активен
vladimir
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Профил
« Отговор #664 -: Април 07, 2012, 07:58:19 »

Споровете тука отдавна изгубиха смисъла си и се обърнаха на лични нападки.
Активен
vladimir
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #665 -: Април 07, 2012, 08:03:54 »

КЛАСАЦИЯ!!!

Следващите цитати са подбор от изказвания на форумния терапевт т.тодоров. от изминалата седмица.

Смятам всяка седмица да правя преглед на изпуснатите му нерви.
Показателни са, затова няма нужда да ги коментирам.

Понеже се върви в тотална и ва банк игра срещу д-р Първанов, един от малцината в България, който лекува ПР най-успешно, настоящата класация има за цел да покаже махленския нрав на терапевта т.тодоров.

Четейки това, което пише в нета д-р Първанов не намирам по никакъв начин някакъв подобен тип на изразяване, демонстриран тук от тодоров.

Ето това е разликата между професионалиста и уплашения млад уж терапевт.

Това и обяснява ниското и продължаващото да се срива доверие у тодоров, което може би в крайна сметка ще доведе до неговата преквалификация в нещо различно от психотерапията, в която, очевидно, не му върви.

Какво правим? Дирим "млади ярета" за братството ли?

Каквото във всяка - промивате мозъци.

какъвто и да е специалист, не би се заврял в окултен форум.

приличате на некадърни рекламни агенти

останалото е въздух под налягане

и други али-бали

До вчера трябваше крещя, за да противодействам

Аз от един месец "крещя", че няма

...... глупости.

Съседния форум само такива прибира.

И не ме карайте да поствам писмото на фондация Мълтън Ериксон!

8-ма /примерно/ реалност ще ги чакат 40 девици.

Ама моля ви, такъв терапевт обучен в тази терапевтична модалност в България няма.

форумните-те маневри на Hpjon,

Знам че ще е отново на гърба на hpjon,

Да се смея ли вече ... да плача ли ....

Та, как е помогнал бай Георги?
Не е нужно да го разбирате.

Спора не е заради вас, но беше супер как ни се скарахте. Браво

Изобщо, много работа ми отваряте вие ...

Та .... track може да я врънкаш за приселски череши

Аз съм психолог-психотерапевт (повтаря се около 20 пъти Smiley )

В какви ситуации най-често ви се гади? А в какви моменти не ви се гади?

Кажете му че е страхливец най-накрая. Изрещете му го. Вие си знаете на кой.
Вземете един стол, представете си че е седнал/а там и му кажете всичко, което искате

Зная, че чакате, за да поемете щурма с нова сила

Да не се разхождаме из другите реалности.

съвсем ще цъфнем и вържем

всеки може да си вярва ..... и в пеперуди ако иска

"То" и по психиатрите ходи Smiley Много даже.

или да се "оправим", или да полетим в друга планета

Дано успеете да отнемете това преимущество. Клепайте

че hpjon създава процес с мен,

Не е нужно човек да има симптоми за да си говори с терапевта

Майната им на симптоми

Тук hpjon има нужда от опонент

Вие сте примера за това, че терапията на Тодор Първанов работи.

Всички усилия тук бяха хвърлени да бъде убеден hpjon в горният цитат.

ЕМРД е техника, не е терапевтичен метод.

ароматите по негов адрес станаха много

Ние да не разговаряме със самия д-р Първанов. Напишете си правилият ник. Няма лошо, признат грах, половин грях

Престанете!

Вие процент ли вземате? Това е много интересно?

Писмото е писано на високо ниво, което значи, че последната лъжлива тухла ще падне.

Що за глупост е това??

Еми .... това е много кофти. Значи само

Мале, мале .... Това вярно ли е ?

Не продавайте краставици, където не трябва. НЛП съм учил през 1999г.

Ходят и лекуват сега та пушек се вдига

Отново се оттеглям само в моята тема.

Това последното е лошо прикрито признание за поражение Smiley Оттеглете се - така поне може да спасите и последните остатъци от псевдоимиджа ви тук

hpjon, тодоров сякаш е станал центъра на живота ти.
Активен
Мая
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #666 -: Април 07, 2012, 08:04:53 »

hpjon, от къде намираш смелост да обявяваш терапията си за върха на технологиите в психотерапията, ......след като самия твой терапевт ти е казал че ти не си от тежките случаи. Ти нямаш поглед бе човек какбво е това тежък проблем, ....за това недей да правиш генерални заключения.
« Последна редакция: Април 07, 2012, 08:06:34 от Мая » Активен
vladimir
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #667 -: Април 07, 2012, 08:17:48 »

hpjon, от къде намираш смелост да обявяваш терапията си за върха на технологиите в психотерапията, ......след като самия твой терапевт ти е казал че ти не си от тежките случаи. Ти нямаш поглед бе човек какбво е това тежък проблем, ....за това недей да правиш генерални заключения.

Това което hpjon не разбира е че както каза Т Тодоров психотерапиите могат да се разположат на една линия като в единия край е психоанализата в другия поведенческата- в единия край стои осъзнаването, в другия разбота със симптома. Всичко друго е компромис-например когнитивно-повденческата терапия.

Щом hpjon нищо не е осъзнал ( което личи по постовете му) значи е работил само със симптомите си. Вече дали е чрез действие, дали чрез визуализации, мантри и молитви, оперантно обуславяне-все  е работа със симптома, а не в дълбочина. От такава терапия не може да се очаква личностна промяна, а само премахването на симптомите без никакво израстване.
Активен
Driver
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #668 -: Април 07, 2012, 08:41:03 »

Тежък проблем е да си сляп, или сакат, това е тежък проблем.
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #669 -: Април 07, 2012, 08:45:53 »

Владимир - благодаря ти за насоката. Ти говориш за лично израстване.

Моята цел в терапията не е била лично израстване. Каквото и да означава това.

Личното израстване е нещо, което нито някой може да дефинира, нито да постави в скала и да определи колко си израстнал. Ако психотерапевт ти взима пари за т.нар. лично израстване, значи те будалка. (говорим за ПР, не си забравил, нали)

Цитат

Прав си! Невежеството и откровената дребнавост са заразно зло Smiley

И владимир, не знам колко си се осъзнал, но не осъзнаваш, че в момента си манипулиран и се чувстваш длъжен да пишеш в защита на тодоров. Пиши, аз не съм в позиция да ти казвам какво да правиш.

Забележи обаче, че тодоров се уплаши и се "прибра" в собствената си тема. Дъновизма, който сам развя тука го уплаши.
Той осъзна грешката си и си замина оттук тихомълком.
Осъзнай я и ти и давай да си гледаме уикенда спокойно.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #670 -: Април 07, 2012, 08:52:25 »

Driver, говорим за "тежък случай" с ПР Smiley

hpjon, никой тук не се чувства длъжен да защитава някого. Това откъде ти хрумна? Всеки изказва лично мнение. Обаче има нещо общо в мнението на всички - не си в час  Grin

Никой не е длъжен да ти се обяснява до безкрай. Чак пък уплашени едва ли има.  Smiley
« Последна редакция: Април 07, 2012, 08:54:15 от track » Активен
vladimir
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #671 -: Април 07, 2012, 08:54:44 »

Владимир - благодаря ти за насоката. Ти говориш за лично израстване.

Моята цел в терапията не е била лично израстване. Каквото и да означава това.

Личното израстване е нещо, което нито някой може да дефинира, нито да постави в скала и да определи колко си израстнал. Ако психотерапевт ти взима пари за т.нар. лично израстване, значи те будалка. (говорим за ПР, не си забравил, нали)

Цитат

Прав си! Невежеството и откровената дребнавост са заразно зло Smiley

И владимир, не знам колко си се осъзнал, но не осъзнаваш, че в момента си манипулиран и се чувстваш длъжен да пишеш в защита на тодоров. Пиши, аз не съм в позиция да ти казвам какво да правиш.

Забележи обаче, че тодоров се уплаши и се "прибра" в собствената си тема. Дъновизма, който сам развя тука го уплаши.
Той осъзна грешката си и си замина оттук тихомълком.
Осъзнай я и ти и давай да си гледаме уикенда спокойно.

Аз не пиша в защита на Тодоров, просто отбелязах че нещата се обърнаха на лични нападки което меко казано не е хубаво. Просто не ми хареса как нападате тодоров и другите във форума. И не-това че тодоров или някой друг е спрял да ти отговаря не значи че си го "победил".

Смяташ че когато някой терапевт ти говори за личностно израстване значи те будалка. Това не е вярно. Личностното израстване е основна цел на психотерапията. ПР изчезва вследствие на това.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #672 -: Април 07, 2012, 08:59:16 »

Driver, ти не ходеше ли на терапия при доктора? Ще разкажеш ли малко повече подробности, че двамцата избягаха от отговорност, запазвайки ги в тайна, оправдавайки се с някакво ноу-хау, световноизвестно и същевременно забранено за споделяне с нас непросветените във форума  Smiley
Активен
Driver
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #673 -: Април 07, 2012, 09:26:05 »

Хората са го казали преди мен:

За сега няма да коментирам, защото дори не би трябвало да съм тук, просто "попаднах" тук докато търсех нещо друго през google и отворих последната страница, за това отговорих на коментара на Мая, понеже напоследък разбирането ми за тежък проблем търпи изменения. В 2 думи - не съм сигурен, че е за всеки, но мисля че е това което на мен ми трябва. Ще трябва да изчакате известно време, преди да изкажа окончателно мнение, което ще стане след края на терапията.
Активен
Мая
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #674 -: Април 07, 2012, 09:36:35 »

Хората са го казали преди мен:

За сега няма да коментирам, защото дори не би трябвало да съм тук, просто "попаднах" тук докато търсех нещо друго през google и отворих последната страница, за това отговорих на коментара на Мая, понеже напоследък разбирането ми за тежък проблем търпи изменения. В 2 думи - не съм сигурен, че е за всеки, но мисля че е това което на мен ми трябва. Ще трябва да изчакате известно време, преди да изкажа окончателно мнение, което ще стане след края на терапията.

Driver мисли самостоятелн! Гуру hpjon го остави и не следвай грешките му.

Това така наречено действие се изразява в  чисто внушение под разнообразни форми и спортуване.

Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 49
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА