evropea.com - форум за паническо разстройство
Ноември 27, 2021, 02:35:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 5
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 5

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко често си казвате, ами сега какво ще стане?  (Прочетена 1101 пъти)
temple One
Newbie
*

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил WWW Ел. поща
« -: Февруари 05, 2012, 01:33:00 »

Колко често ви се натрапва такава мисъл и как я преодолявате?
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2012, 07:30:13 »

-
« Последна редакция: Януари 22, 2013, 09:14:00 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
temple One
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2012, 09:53:19 »

Аз получавам атаки точно, когато започна да се притеснявам за нещо дълго време и не намирам бърз изход да реша проблема. Имам чуството, че няма да се науча на търпение или търпимост към неща, които моето съзнание неприема за нормални. Знам, че това не е ново за вас, но по принцип на мен не ми става зле от нищото, както при други. При мен става от притеснение от тревога, която се натрапва и си седи в мозъчните ми центрове за страх . И тогава винаги в главата ми са най-лошите сценарии. В повечето такива случаи се отказвам да избера "смелата" постъпка и да си дам кураж. Това обаче прави рана върху самочувствието. Има ли някой, който се е научил да преодолява натрапчиви мисли?
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2012, 10:30:00 »

-
« Последна редакция: Януари 22, 2013, 09:13:40 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2012, 10:31:44 »

-
« Последна редакция: Януари 22, 2013, 09:11:46 от DG » Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
ehrilato
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 70

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2012, 10:46:55 »

Аз получавам атаки точно, когато започна да се притеснявам за нещо дълго време и не намирам бърз изход да реша проблема. Имам чуството, че няма да се науча на търпение или търпимост към неща, които моето съзнание неприема за нормални. Знам, че това не е ново за вас, но по принцип на мен не ми става зле от нищото, както при други. При мен става от притеснение от тревога, която се натрапва и си седи в мозъчните ми центрове за страх . И тогава винаги в главата ми са най-лошите сценарии. В повечето такива случаи се отказвам да избера "смелата" постъпка и да си дам кураж. Това обаче прави рана върху самочувствието. Има ли някой, който се е научил да преодолява натрапчиви мисли?

MK програмите са просто твърде силни по някой път , избягвайте да гледате или слушате медии.
Активен
vanotty
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 43

Vanotty

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 27, 2012, 09:26:13 »

И аз БЯХ като теб,но в течение на времето ги преодолях тези натрапчиви мисли. Не знам как точно стана,но ще се опитам да ти обясня. Когато получавах ПА си представях какво ли не. Най-страшните и най-лошите неща ми се загнездваха в главата. В течение на времето установих,че тези неща са ми само в главата и реална опасност за живота ми няма. Успокоявах се с това,че каквото и да ми сатне то ще отмине пък и лекарствата оказват своето влияние все пак. Да, тези състояния се отразяват на самочувствието. Аз например се пазя от конфликти с роднини и колеги, не гледам натоварващи филми и предавания и при първа възможност почивам активно.
Търпението е изпитание. А неразрешими проблеми няма. Не трябва човек да се задълбава прекалено много.
« Последна редакция: Февруари 27, 2012, 09:31:10 от vanotty » Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА