evropea.com - форум за паническо разстройство
Май 19, 2022, 07:42:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Изпечатай  
Автор Тема: Виене на свят и ПР  (Прочетена 37862 пъти)
Alice
Sr. Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 404

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #105 -: Декември 30, 2011, 08:04:59 »

В пристъпи на силна тревожност, напрежение и нежелание да общувам с другите. Въобще с хората. Защото вече осъзнавам, че няма пред кой да бъда "послушна", но никога не съм била друга и не знам как да се държа с хората. Искам да изтласкам агресията си, но много рядко съм си го позволявала и в момента общо взето се държа, като старото ми Аз, а отвътре има едно ново Аз, което иска да излезе на повърхността, но не знае как да се случи, без всички, които старото е спечело с послушанието си, да бъдат "изгубени" и да остана сама, от което много ме е страх.
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 08:08:02 от Medea » Активен

Сред жълтите дюни цъфти невиждана пясъчна лилия... Отдавна я търсеше ти, отново те питам: Откри ли я ?
t.todorov
Hero Member

Рейтинг: 25
Неактивен Неактивен

Публикации: 2258

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #106 -: Декември 30, 2011, 08:08:55 »

Може би трябва да бъдат загубени, за да могат по нов начин да бъдат спечелени от другото ви Аз.
Хубавото е, че вече се "ражда" нещо ново и "разкритието" е доста голямо, съдейки по начина ви на мислене. Няма ход назад, а изчакването е просто за засилка Smiley
Активен

http://ttodorov.alle.bg
Alice
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 404

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #107 -: Декември 30, 2011, 08:22:55 »

Това са моите изводи и интерпретации, но от терапевтична гледна точка може да се окаже нещо съвсем различно, което ме притеснява. Защото някак си си мисля, знаейки какво и как съм преживяла, че нещата са по-сложни и не е само това, което съм споделила тук. А й тази тревожност и неискреност, ме изморяват много. Това отлагане за мен си е чиста загуба на време, не че не мога да намеря и тук някой "специалист" , който да ми слуша глупостите, но не е там въпроса. Искам, като ще се захващам с психотерапия, нещата да са както трябва.
« Последна редакция: Декември 30, 2011, 10:47:17 от Medea » Активен

Сред жълтите дюни цъфти невиждана пясъчна лилия... Отдавна я търсеше ти, отново те питам: Откри ли я ?
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #108 -: Януари 05, 2012, 08:45:23 »

"Кадифето, ако терапевта ти е в София (че не си спомням от къде беше), моля те пиши ми го на лична. Нека, който е ходил при добър терапевт от София, да ми пише. Аз и за Орлин Баев си мислех, но все не предприемам нищо."

Моят терапевт работи в Пловдив и съм готова да го споделя  като терапевт с всеки на лични бележки. Освен това работи в екип и с други психолози, един чудесен тандем от специалисти.

Колкото до Орлин Баев, лично аз имам поглед само върху публикациите му и трябва да кажа, че е една креативна и бурна личност, която не стои на едно место и който неимоверно дразни традиционалистите в професията си. Това е човек, който постоянно търси нови пътеки и това търпи уважение.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА