evropea.com - форум за паническо разстройство
Ноември 27, 2021, 02:40:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 5
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 5

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 329500 пъти)
WonderfulLife
Newbie
*

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #4590 -: Февруари 28, 2013, 11:46:30 »

Споделям , че от седмица някъде имам нов симптом ....малко се панирам понякога , но най-вероятно си е от тревожността . Та ... имам чувството че някой ме е хванал за гърлото. Но не е като буца в гърлото , и все едно имам нещо заседнало ... друго е. Чувството е от външната страна . Все едно имам поло .... Някой с нещо подобно ?
Случвало ми се е ... Една от първите симптомии на ПР е усещането на буца в гърлото. С течение на времето, това усещане се премества и става повърхностно, точно все едно някой те е хванал за гушата. Ама спокойно, мен снощи така ме беше стегнало цялото тяло, че все едно 10 момичета ме бяха прегърнали. Сладка болка  Grin
Активен
EvaRAngel
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 68

Профил Ел. поща
« Отговор #4591 -: Февруари 28, 2013, 11:57:22 »

Много е гадно ! А за световиртежите да не говорим . При мен първо поцгват натрапливите мисли и преминават в атака . сутрин е най зле . Обикновено вечер съм добре , но понякога нощите са кошмарни . Какво ни е бе хора ? Вече незнам в какво да вярвам . Знам само че ако някой живее с подобно страдание , то това си е болест ..   
Активен
WonderfulLife
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4592 -: Февруари 28, 2013, 12:04:58 »

Много е гадно ! А за световиртежите да не говорим . При мен първо поцгват натрапливите мисли и преминават в атака . сутрин е най зле . Обикновено вечер съм добре , но понякога нощите са кошмарни . Какво ни е бе хора ? Вече незнам в какво да вярвам . Знам само че ако някой живее с подобно страдание , то това си е болест ..   
Лошите мисли се овладяват в началото на лечението. А те са основния причинител на повечето симптомии. Лекуваш ли се по някакъв начин,  и от колко време имаш ПР ?
 Ние сме здрави хора и физически и психичеки. Просто в резултат на някакви събития, психиката ни не функционира правилно в момента, но това ще е временно. Самия факт, че осмисляш какво ти се случва, доказва че си здрав/а. Много често хора с сериозни здравословни проблеми, не осъзнават какво им се случва..
 Съгласен съм, че световъртежа е един от най - неприятните симптомии. При мен има два вида: Първия вид ме държи през целия ден, не е силно но е достатъчно да ми развали настроението. Втория вид е, обратното. Чувствам се стабилен, но в определени моменти, рязко ми се замайва главата, дори губя равновесие. Но това не ме плаши, знам че е временно Smiley
Активен
EvaRAngel
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #4593 -: Февруари 28, 2013, 12:32:22 »

Да . Същото и при мен . Чувстам се като парцал . Немога да ходя . Осъзнавам че натрапчивите мисли ми го причиняват . Немога да ги спра . когато съм по добре физически ме върхлитатат , а след това идва атаката , вероятно като отговор . Имам обсесивно компулсивно разтройство от десет годишна . Това обяснява много . но незнам как да го преодолея . До такава степен съм срастната с болеста си , че чак ме страх да се излекувам . Сякъш ще загубя индивидуалността си . в същото време имам повишен интелект и силно развита интуиция . хората , които не ме познават са във възхита , но опознаят ли ме бягат надалеч . Отчаяна съм и не видам надежда .
Активен
WonderfulLife
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4594 -: Февруари 28, 2013, 12:41:36 »

Да . Същото и при мен . Чувстам се като парцал . Немога да ходя . Осъзнавам че натрапчивите мисли ми го причиняват . Немога да ги спра . когато съм по добре физически ме върхлитатат , а след това идва атаката , вероятно като отговор . Имам обсесивно компулсивно разтройство от десет годишна . Това обяснява много . но незнам как да го преодолея . До такава степен съм срастната с болеста си , че чак ме страх да се излекувам . Сякъш ще загубя индивидуалността си . в същото време имам повишен интелект и силно развита интуиция . хората , които не ме познават са във възхита , но опознаят ли ме бягат надалеч . Отчаяна съм и не видам надежда .
Не съм запознат с този проблем. Силната интуиция и аз я имам, даже понякогаи мам чувството ,че мисля вместо другите. Надеждата съществува, дори и да не я виждаш. Тя е жива. Просто пътя към нея е вярата. Вярвай и ще има светлина в тунела Smiley
Активен
EvaRAngel
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #4595 -: Февруари 28, 2013, 12:47:59 »

Е , да , така е . Нали знаеш че надеждата умира последна . В крайна сметка сме се родили на тази земя и всеки от нас си има своя път . Лошото е , че понякога интуицията ми прераства в параноя , а тази загуба на връзка с реалността съвсем затруднява . Обсесиите са натрапчиви мисли , причинени от тревожност , а компулсиите са един вид изпълнение на защитни ритуали , които всъщност са много абдурдни . Истината е че изпитвам срам от това , но изглежда е по силно от мен . От медицинска гледна точка , заболяването е свързано с невузмойноста на мозъка да спре да преповтаря . Може би не се изразявам правилно , но несъм лекар . Може да провериш десет пъти дали си заклучил врата , но никога не си сигурен .
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #4596 -: Март 01, 2013, 12:31:46 »

ЧБМ на всички с тралала и не толкова в главата!Пожелавам ви ЗДРАВЕ!!!
Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4597 -: Март 02, 2013, 03:52:59 »

Когато фатмагюл се задържи прекалено дълго тук, това е знак, че вкъщи пак нещо е с краката нагоре.
Ако я карам така, в скоро време ще бъда спец по абсолютно всички възможни психични разстройства.
Споделям, че мъжете са малоумни. Всички мъже да ме прощават във форума, пак набирам скорост, не е насочено към вас.  Tongue
Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
bai hui
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 196

Профил
« Отговор #4598 -: Март 04, 2013, 10:28:39 »

-
« Последна редакция: Март 05, 2013, 10:06:09 от bai hui » Активен
lotxen
Sr. Member

Рейтинг: 7
Неактивен Неактивен

Публикации: 453

Профил
« Отговор #4599 -: Март 04, 2013, 11:45:41 »

О-о-о,бай Хуй,къде се изгуби ?Толкова ме радва името ти,а пък не го виждам често?Да не си се оправил?
  До тук ,беше майтап!Просто се радвам,беше ни позабравил,явна паланката,е заета!
Активен
lotxen
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4600 -: Март 04, 2013, 11:49:18 »

И сега по темата,и съвета ти към Фатмагюл!Какъв съпруг бе?Ти бил ли си на нон стоп сексуално с една жена 15 години?Представяш ли си го?И как би описал секса с нея?Представи си я по-стара,с 20кг нагоре!И тогава аз ще ти дам същия съвет!
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4601 -: Март 04, 2013, 12:09:35 »

Лотхен, бай ти хуй е много прав.  Tongue Ама и ти си права.  Grin Мъжа ми за убавото е убав, ама иначе...кога ще пусне фустата на майка си не знам. От три години в тоя форум, това меля. Утре съм на психиатър и ще се върна при вас с диагноза.  Grin
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
lotxen
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4602 -: Март 04, 2013, 01:52:46 »

Е,айде успех Фатмагюл,пожелавам ти още поне две диагнози,тъй по-завъртяни,с неясна етиология,лечение и прогноза,каквито са 80%,от диагнозите,и дано станеш по-щастлива и по-богата с тях,че то не е малко хората да си имат диагнози!Само бедняците,даже и анус от богатите,търсят назаем,а пък ние сме ехе,и ние като другите!
  А по отношение на мъжа ти и майка му,вервай ми,жената не е виновна,те мъжките,нещо си се раждат,с дефицит и минимум първа с чужда!
  Ама какво да ги правим мъжките,дете ми е,боли ме,имат и някои предимства,природата така го е решила,и има защо,макар и съвсем да не го разбирам!
Активен
bai hui
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 196

Профил
« Отговор #4603 -: Март 05, 2013, 12:36:49 »

-
« Последна редакция: Юни 07, 2013, 09:04:12 от bai hui » Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4604 -: Март 05, 2013, 06:33:23 »

Ха-ха. Недей бе, женена съм.  Grin А и отдавна вече съм преодоляла неконтролираното сексуално желание.  Grin Grin Grin Мене ме вълнуват по - висши неща. Къв секс, кво нещо  Grin Вълнува ме защо животът е смръднята, която е. Мисля, че съм на път да открия защо.  Tongue
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Страници: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА