evropea.com - форум за паническо разстройство
Август 15, 2022, 03:58:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 4
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 4

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 332827 пъти)
hpjon
Гост
« Отговор #3375 -: Април 26, 2012, 06:09:11 »

hpjon, спирам да те чета, че параноите ти може и да са заразни  Grin

П.С Никой никъде не ме праща. С г-н Тодоров си комуникираме само по време на терапия и комуникацията изобщо не включва твоя милост. Вземи се в ръце малко!

Пратена си, по всичко личи! Цял ден не съм писал и 5 минути след като пиша се появяваш да мажеш. Отвори си другата тема и виж кой се паранояса от факта, че си е объркал както професията, така и терапията.

Изядохте се от яд, типично по български, че някой в тази държава помага абсолютно успешно на хора от същата държава при проблем с ПР и страхове при това по световни стандарти и методи.

Свършиха ви всички и без това малоумни доводи и започнахте плювки на расова и верска основа абсолютно неоснователно - т.е. вие не сте ме виждали да знаете реално циганин ли съм или не съм. Нито каквото и друга квалификация отправихте.

Нямам обяснение на този български феномен, наистина.

Оправия с ПР има и колкото и да не ви се ще ще ви го повтарям, щом като сте редовни тука.

Правя го за тези, които за първи път влизат тук и ХОП, какво да видят, психотерапевт нарича справил се клиент на конкурентен терапевт циганин поради простата причина, че обиждащия терапевт не може да постигне и една хилядна от успеха на конкурента си (ако изобщо е редно да се наричат конкуренти - то конкуренцията е между можещи, а тодоров по всичко е видно е тотално невеж в психотерапията).

Предай на терапевта си да влезне тука и без много мъгли и витиевати обяснения да се извини!

Активен
track
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #3376 -: Април 26, 2012, 06:15:00 »

hpjon, как ме виждаш да тръгна да звъня на терапевта си и да му казвам да влиза да ти се обяснява във форума.  Shocked

Това, че моите постове са след теб, е съвпадение. Влизам и излизам, когато реша. Изобщо не съм забелязала кога и след кого пиша. Днес съм почти цял ден тук, защото още се чувствам зле от вчерашната новина. Колкото и да ти е неприятно, ще трябва да проумееш, че присъствието ми тук не се дължи на теб и твоята мнима помощ.

И спри да повтаряш, че някой те е нарекъл някак. На какъв език трябва да ти обясня  Roll Eyes

Изобщо не ми е до теб, ама ти отговарям, защото виждам, че се филмираш яко. Колкото и да се смея, ми е кофти, почти не спа, защото съм нервна все още, и не искам и да чувам за теб, честно...
Активен
Мая
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 242

Профил
« Отговор #3377 -: Април 26, 2012, 06:39:15 »

Ти самият беше нападан няколко пъти от всички нас,а и аз ако започна да ти правя анализ на всичките писаници,бих те определила или като един човек с много НИКОВЕ във форума или като самия д-р Първанов. Начинът ти на изказване е типичен само за човек много учил в тази сфера,на човек с много опит. Или четеш от някой учебник или наистина зад твоята личност се крие някой,опасен,който Бог знае каква цел ....................

Защо ли на мен не ми звучи като много учил в тая сфера.......?!
Иначе  hpjon НЕ Е нито Първанов, нито Socratt от дира и от розали,  нито пък е hip.
Просто едно влюбено, превъзбудено момче/мъж намерило своя идол в живота......и решил да му подражава.
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #3378 -: Април 26, 2012, 06:48:10 »

Ти самият беше нападан няколко пъти от всички нас,а и аз ако започна да ти правя анализ на всичките писаници,бих те определила или като един човек с много НИКОВЕ във форума или като самия д-р Първанов. Начинът ти на изказване е типичен само за човек много учил в тази сфера,на човек с много опит. Или четеш от някой учебник или наистина зад твоята личност се крие някой,опасен,който Бог знае каква цел ....................

Иначе  hpjon НЕ Е нито Първанов, нито Socratt от дира и от розали,  нито пък е hip.
Просто едно влюбено, превъзбудено момче/мъж намерило своя идол в живота......и решил да му подражава.

Мая, ти разби тотално тодоров и подръжниците му! Съсипа му съня отново Smiley

Разбира се, че и ти си на грешна посока, но то кой ли от вас е казал нещо правилно в последните месеци Smiley
Активен
Мая
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3379 -: Април 26, 2012, 07:00:06 »

Мая, ти разби тотално тодоров и подръжниците му! Съсипа му съня отново Smiley

Разбира се, че и ти си на грешна посока, но то кой ли от вас е казал нещо правилно в последните месеци Smiley

Тук си наистина много прав приятелю от София моите чест и почитания.........че има поне един човек в този форум който да говори правилни неща.   Е и аз може някой ден да достигна твоето ниво за сега на 36 толкова ми е позволено само да съм умна.

И все пак човек трябва да се учи от грешките си. Осветли ме малко в моята грешна посока кажи в какво бъркам "факти, доказателства, аргументи", .....в твой стил както ти обичаш.    Крайно време е и аз да поема по правия път...........!
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #3380 -: Април 26, 2012, 07:09:28 »

Не зная кой, какво правилно е казал според hpjon последните месеци, но искам да попитам - в този форум, админ има ли?! И този път не питам това през мигли, а питам с ясното съзнание, че потребител на форума си позволява да създава напълно ненужно напрежение на место, в което хората са достатъчно опънати на моменти като пружинки.

Призовавам админите на форума, да ограничат обидното, нетолерантно, изпълнено с прокламации за определена доктрина и конкретен "лечител", поведение на потребител hpjon. Моля, да бъде ограничено неговото обидно поведение, целящо да дискретизира други членове на форума. Считам, че с присъствието си във форума не помага с нищо и дори напротив, поставя акценти за лична облага.

Форумът трябва да бъде една агора, която да не предизвиква агорафобия, а топло и съзидателно чувство на взаимопомощ, както и креативни (подчертавам креативни) спорове.

Благодаря.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3381 -: Април 26, 2012, 07:26:07 »

Предвид как се чувствам, и на мен ми идват в повече скандалите тук  Lips Sealed
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #3382 -: Април 26, 2012, 07:51:03 »

Мая, можем да се разберем на лични за формата и начина, по който желаеш консултацията от мен - тук няма да е по темата. Така че очаквам, но бъди конкретна в питането, за да съм ти максимално полезен.

Кадифе, вчерашната ти агора в бялата книга на терапевта ти показва къде бъркаш - отвори там, погледни си поста и ще си видиш проблема. Иначе, да, админ трябва да се намеси - верски, расови и етнически обиди вече идват повече на форума наистина. Но не идват от мен, не се обърквай.

И за пореден път ще повторя - никой няма да има нужда от този форум за постоянно ако тръгне да си решава проблема по правилния път. Тук виждам четири групи хора - 1) седят и се оплакват и се чувстват добре от това 2) ходят на грешна терапия и си влошават положението още повече, но не забелязват това, защото са лъгани от терапевта си 3) хора, които трайно, бързо и ефективно са решили проблема си с ПР с помощта на психотерапевти, които знаят какво правят и имат успех 4) хора, които сами решават проблема си с ПР, четейки различна литература.
В допълнение на цялата картинка се подвизава лице, събрало няколко сергификата, наричащо себе си психотерапевт.

Та, най-неудобно в така описаната картинка и молещи се за агорите си (каквото и да означава това) се чувстват група 1 и група 2, подстрекавани допълнително от псевдоспециалиста тодоров
.
Обяснявате си защо се чувствате така, нали? Smiley

Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #3383 -: Април 26, 2012, 08:28:25 »

И после що не ми се влиза във форума... ми вие не сте спрели да се разправяте.   chairИзвинявайте, ама тука не беше ли място за разрешаване на проблеми, вместо за създаването на нови? Лично на мене моите си ми стигат.  doctorОставете веднага намира терапевтите и момичетата - какво сте се насмели Преди време аз бях тая с най-многото постове, трак ме измести - и какво от това?
Нейна си е преценката дали ще си трие постовете или не. Освен това, както виждате много пъти съм била на различно мнение от нейното, но си има интелигентен начин на поднасяне - не и със заяждане и нападки, просто тя си излага нейните възгледи, другите - техните си и така, не е необходимо това да става във враждебна атмосфера. Не затова сме тук, пак ви питам, забравихте ли? И какво само го дъвчете Тодоров - hpjon, откакто съм във форума, не съм виждала такова неуважително отношение към терапевт или към друг човек. Направо се чудя как те изтърпява. Според мене си е доста учтив, предвид обстоятелствата и или е безкрайно културен и сдържан, или се друса със солидно количество хапчета, за да издържи такива като нас - луди и враждебни. Ако ти беше толкова добре, колкото твърдиш, щеше ли да си така агресивен, мммм? Да виждаш някой друг тука да се разправя? Имам чувството, че от време на време си има по едно поставено лице, което съвсем умишлено разбунва духовете и покрай това си пропагандира своите възгледи, убеждения и терапии. Откъде накъде ще налагаш на останалите каквото и да било и ще ги нападаш? И къде спи админът? Заради такива като тебе аз не искам да влизам. Уби ми се желанието. Повече не ми се занимава.
Момичета, липсвате ми.  
Овненцето, за да добиеш реална представа, не трябва да гледаш само мен, а двама ни заедно, защото тогава е магията
Хайде, повече любов на всички, по-малко болести и хипохондриците - бъдете благодарни, че болестите са само в главите ви, че моите са навсякъде
« Последна редакция: Април 26, 2012, 08:30:37 от skorpi » Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Мая
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3384 -: Април 26, 2012, 08:46:49 »

Мая, можем да се разберем на лични за формата и начина, по който желаеш консултацията от мен - тук няма да е по темата. Така че очаквам, но бъди конкретна в питането, за да съм ти максимално полезен.

И за пореден път ще повторя - никой няма да има нужда от този форум за постоянно ако тръгне да си решава проблема по правилния път. Тук виждам четири групи хора - 1) седят и се оплакват и се чувстват добре от това 2) ходят на грешна терапия и си влошават положението още повече, но не забелязват това, защото са лъгани от терапевта си 3) хора, които трайно, бързо и ефективно са решили проблема си с ПР с помощта на психотерапевти, които знаят какво правят и имат успех 4) хора, които сами решават проблема си с ПР, четейки различна литература.
В допълнение на цялата картинка се подвизава лице, събрало няколко сергификата, наричащо себе си психотерапевт.

Личните ми съобщения са развалени, ...явно ще си остана да вървя в грешната посока, като не искаш да ме насочиш тук публично в правилната.

А между другото изпуснал си една пета група хора, такива като мен гледащи сериала "крадеца вика дръжте крадеца", който може и  да надмине "дързост и красота" по продължителност.
Активен
Cristo
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

Victory

Профил
« Отговор #3385 -: Април 26, 2012, 09:25:01 »

Е, моите приятелки Мима, Маруся, Кадифе, Скорпи, Мая се появиха заедно и това ме зарадва много !
Радвам се, че Мима е изпитала краткотрайното щастие, но ти си го търсела, нали?
Ние /женените/ не сме още за изхвърляне Мимо .
Маруся и Кадифе са както винаги на "ниво", харесвам  постовете им. Другото, което ми прилича на "Матрицата" - спорете си колкото искате. Аз съм привърженик на медикаментите и терапията - заедно.
Трудна е борбата със Страховата невроза -някои успяват, други продължават да се борят. От ПР не се умира, но се тегли много !!
"Животът е кратък, но е за предпочитане !!  
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3386 -: Април 26, 2012, 10:08:58 »

Стефчо, какво краткотрайно щастие... Направо ще му отрежа топките на тоя.    Не съм казала, че са за изхвърляне. Просто са с изтекъл срок за годност за мен Grin Шегувам се, разбира се. Smiley

Скорпи, я им се накарай на всички Smiley

Одеве обмисляхме една среща на форума, какво ще кажете  Roll Eyes
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3387 -: Април 26, 2012, 10:40:46 »

hpjonq, не съм ти позволила да ми "говориш".
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3388 -: Април 26, 2012, 10:47:55 »

Сега по темата, споделям, че овършах къщата на пух и прах - много обичам да чистя по никое вечерно време... знаете ли, когато ми е разхвърляно на емоциите, такава става и къщата ми. Щом опрях чак и до градината, значи започвам малко по малко да се събирам. Голяма любовна тъга изживях, но оцелях!  Smiley

Иначе, за среща на форума, защо не - ама, както вече споделих на Трак, хихих.... какво означава среща на хора с ПР - от 15 човека, да дойдат трима, а останалите ще останат у дома да дзиндзирикат в пристъп на агорафобия laugh

Ади, отивам да довърша следпролетното чистене, нещо ми е пълно с енергия, с радост, с обич, с надежда - ейй, нямам поваляне, преживях и това... а много, много, много ме болеше този път сърцето от разочарование, чак физически! Smiley

Поздрав най-сърдечен, Ваш приятел вечен: Драга ми Кадифе

Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #3389 -: Април 27, 2012, 09:59:22 »

За срещата си оставаме трите. Мима само трябва да тръгне,че тя е от най далече Wink

Очаквам включване с подробности .

Цунки гунки.

Графе и ние те обичаме Smiley
Активен
Страници: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА