evropea.com - форум за паническо разстройство
Август 15, 2022, 04:26:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 5
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 5

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 332834 пъти)
track
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #3360 -: Април 26, 2012, 12:02:08 »

А си мислех, че бях почнала да го обичам. Сериозно... С моя късмет и с всички клетви, които си нося зад гърба, защо очаквах да се случи нещо по-различно  Roll Eyes Grin
Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #3361 -: Април 26, 2012, 12:59:00 »

Ама не му се вживявай толкова.Дете какво като има,да не е белязан? То детето кво общо има с нагона му? Явно и брака толкова му върви,но да,можеше да каже,явно се е страхувал,че няма да му провърви.......Аз направо вече тотално се отчайвам,баси мъжете баси чудото .....
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3362 -: Април 26, 2012, 01:46:04 »

Вживявам се, защото започнаха да се пораждат някакви чувства в мен. Белязан е, да. Бракът му върви, не върви... не е моя грижа. Има толкова свободни мъжлета, къде по-надарени сигурно, какво съм седнала да се оплаквам и аз   Roll Eyes Това не вярвах, че ще ми се случи, но предвид, че го преживях, вече нищо няма да ме учуди. При следващият първо ще питам директно "Ти женен ли си? Деца? Внуци? Правнуци?"  Grin Защото мъжете имат ужасното разбиране, че те не лъжат, просто не споделят истината. Директни въпроси и това е.

Стига толкова за моите мъки. Ти как си? Какво става?  Roll Eyes
Активен
ddiddi
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 203

Профил
« Отговор #3363 -: Април 26, 2012, 02:04:59 »

Любовта е сложна тема, но все пак човек се оставя да е наранен, в смисъл от кого зависи това, дали някой ще се почувства наранен?

Аз се чувствам наранена, когато човекът отсреща ми казва едни неща, обещава ми едни неща, а после си прави каквото поиска. Лъже ме, а уж бил много сериозен и точен. Е, все на такива мъже попадам. Как един не ми каза нещо и след това не го направи така, както го е казал. И най- вече преди да ме "имат" се скъсват да тичат подире ми, след като вече са ме "имали" не ги интерсеувам. Аз сериозно Ви казвам, че се чудя на жените, които имат дълги връзки, как така успяват да го задържат тоя мъж до себе си? Къде са тези мъже, въобще, има ли ги???
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #3364 -: Април 26, 2012, 02:20:41 »

Цитат
Изводът е - мъжете се използват само за секс и за финансови нужди. Да не сте си и помислили, че трябва да се влагат някакви емоции в тея истории

Категорично НЕ съм съгласна. Така говори жена, която се е влюбила в неподходящия мъж, а той се е отнесъл зле към любовта й. Преди време и аз така бях заключила след едно разочарование, че любовта не съществува, че е измислица на хората, че е някакво гадно бреме, че е най-отвратителната болест, че е пълна простотия и какво ли още не... бях доста крайна, защото бях наранена. С годините се трупаха хората, които ме нараняваха - но знаеш ли, с наивното си и донякъде детско сърце аз все пак успявах да обикна отново. И да се надявам, че този път съм с правилния човек, на правилното място. А разочарованията следваха едно след друго. Опитах се да стана мъжемелачка. Да не ми пука. Да взимам и да бягам, да допускам секс, но не и интимност. Да си забраня да чувствам. Това беше най-голямата ми грешка. Добре, че я поправих навреме, иначе не ми се мисли в какво можех да се превърна. Осъзнах, че тази роля просто не е за мен. Там никога не мога да бъда себе си и да съм истинска. Нито с много пари, нито с много секс. Не! И въпреки че бях безкрайно огорчена, една малка частица от мен все още се надяваше, че сърчицето ми е право, че там някъде я има моята любов, моя човек, моята радост... и макар че бях се отказала да ги очаквам, а още по-малко - да ги търся, те сами ме намериха. Или се намерихме взаимно, не знам. За разлика от предишните пъти обаче, сега всичките ми съмнения, че съм на грешното място и ми предстои още търсене, изчезнаха. Изпариха се, сякаш не са били. Преродих се. И цяла гвардия материалисти не могат да ме убедят, че има нещо по-хубаво, по-ценно, по-красиво и по-истинско от това.  Съжалявам, но няма абсолютно никакъв шанс да се поддам. Не желая и да изневерявам. Това също само по себе си е показателно, предвид, че не винаги е било така, а уж съм си същият човек. Същият, но не съвсем. Променена съм, защото съм си на своето местенце и няма да помръдна оттам. Не мога, не искам...
Кадифе, към паяците мога да добавя и други гадини в банята
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3365 -: Април 26, 2012, 04:01:59 »

Точно така Скорпи,но за съжеление сама виждаш,че преди да срещнеш принца се е наложило да целунеш доста жаби. Аз също съм на мнение,че за всеки влак си има пътник и че за всеки има щастие,което ако още не го е споходило,е на път да го стори. За жалост обаче понякога и то на хора като нас се случва преди това да преминем през няколко ада,или да отбягваме щастието си сами,а то да кръжи през цялото време около нас,чакащо само да го уловим. Дали защото сме белязани,много съгрешили или просто това е начинът да оценим нещата не знам,знам само,че много боли и тази душевна болка,свързана с предателство,лъжа и изневяра не може да се сравни с никоя друга. За нея няма аспиринче,тя просто е там,някъде дълбоко и постоянно напомня за себе си.

Много се радвам,искрено и от сърце за теб и това,което изживяваш,заслужаваш го на 200 % и бих искала само за миг да те зърна от страни Smiley

На останалите,както и на себе си,пожелавам само вяра. Ние всички до една заслужаваме нещо по добро от до сегашното,а някой трябва просто да се поогледат встрани,може би е точно зад тях 

Миме не ме питай как съм,хем ме е страх от болести и смърт,хем ми се мре,защото болката не стихва  Cry Cry

Дали може да ми се угодии??...................
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #3366 -: Април 26, 2012, 04:44:21 »

От какво зависи дали някой ще ни ограби вилата и компотите от там, примерно ...

Циганите имат един лаф /за hpjon натъртвам - циганин/:

"Бате, ние не крадем!. Ние намираме неща, които хората не пазят както трябва."

Беше много прав човека. В това има много мъдрост .... каква?

тодоре, мисля, че се оля много вече.

Оставям настрана факта, че ме наричаш циганин - това и аз съм го правил, но най-късно до втори клас. За момента мисля да не ти се връзвам, но повториш ли някаква забежка с цигани, негри, азиатци няма да мине много време и ще си навлечеш някой етнически гняв.
Притеснително е, че ти, 36 годишен мъж си с възприятия на второкласник. Жалко.

Да си чувал за расова, верска и етническа толерантност?

Що за психотерапевт си като не можеш да приемеш наличието на друг етнос? Плачеш за няколко жалби в различни комисии в България, че да се светнеш малко как да говориш по форумите.

Прочети това само за сведение и не се разпростирай в обяснения, защото ще си задълбочиш проблема.
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #3367 -: Април 26, 2012, 05:23:55 »

Малко статистика в отговор на track, която се пише много влиятелна във форума, а и по брой мнения се вижда, че е най активна.

Интересно е, че до този ден и час track има 1703 поста, видно от карето вдясно. Направих си труда да преброя собствените изневери на трак, т.е. пътите, в които тя е писала нещо, а впоследствие, няколко месеца по-късно е изтрила постовете си и на тяхно място седи едно оплезено човече. Постовете, които са преправени са точно 1181!!!

Сметката е очевидна, няма защо да си играя да смятам проценти, тенденции и прочее - от 1703 поста да се изтрият 1181 е тотална измяна както към себе си, така и към всички останали във форума.

Не го откривам това за първи път, но сега чак си направих труда да видя в какви мащаби е това непоследователно поведение.

И това като следствие от терапията при тодоров...

Жалко за всичкото време на всички, които са ти отговаряли, трак и са си загубили времето в приказки с призраци.
Имайте го предвид, драги читатели, че тук има форумни призраци - техните мнения, както мненията на всеки друг призрак не струват. Така че не следва да се вземат предвид в споровете, аргументите и заключенията.

Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3368 -: Април 26, 2012, 05:37:56 »

ХПДжон,започвам вече да си мисля,че ти плащат,за да извършваш подобен вид преследвания,честно.
За какво го правиш? Хайде кажи си. Трак е това,което е,ние си я знаем и всеки си преценя за себе си дали да я взема насериозно или не.Факт е,че това момиче помага винаги с каквото може,а ние за това сме тук,да търсим помощ и да помагаме. Не мисля също така,че Трак е толкова хаотична в мислите си,действията и даже в живота си вследствие терапията на д-р Тодоров. Тя просто е енергична,емоционална и за това е и на това дередже с ПР.
Недей така да се опитваш да определяш хората,грозно и нечестно е.Ти самият беше нападан няколко пъти от всички нас,а и аз ако започна да ти правя анализ на всичките писаници,бих те определила или като един човек с много НИКОВЕ във форума или като самия д-р Първанов. Начинът ти на изказване е типичен само за човек много учил в тази сфера,на човек с много опит. Или четеш от някой учебник или наистина зад твоята личност се крие някой,опасен,който Бог знае каква цел преследва тук във форума.
Не си помисляй,че се страхувам от теб  Grin Дори напротив,но си позволяваш наистина много остри нападки.
Щом до там стигна да броиш постовете на Трак,не знам още какво би родил мозъка ти.......тцтцтцтцтц
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #3369 -: Април 26, 2012, 05:49:54 »

ХПДжон,започвам вече да си мисля,че ти плащат,за да извършваш подобен вид преследвания,честно.
За какво го правиш? Хайде кажи си. Трак е това,което е,ние си я знаем и всеки си преценя за себе си дали да я взема насериозно или не.Факт е,че това момиче помага винаги с каквото може,а ние за това сме тук,да търсим помощ и да помагаме. Не мисля също така,че Трак е толкова хаотична в мислите си,действията и даже в живота си вследствие терапията на д-р Тодоров. Тя просто е енергична,емоционална и за това е и на това дередже с ПР.
Недей така да се опитваш да определяш хората,грозно и нечестно е.Ти самият беше нападан няколко пъти от всички нас,а и аз ако започна да ти правя анализ на всичките писаници,бих те определила или като един човек с много НИКОВЕ във форума или като самия д-р Първанов. Начинът ти на изказване е типичен само за човек много учил в тази сфера,на човек с много опит. Или четеш от някой учебник или наистина зад твоята личност се крие някой,опасен,който Бог знае каква цел преследва тук във форума.
Не си помисляй,че се страхувам от теб  Grin Дори напротив,но си позволяваш наистина много остри нападки.
Щом до там стигна да броиш постовете на Трак,не знам още какво би родил мозъка ти.......тцтцтцтцтц

Не знам с какво помага, като не оставя следа след себе си - как ще прочете някой какво е подпомогнала миналата година?

Чудесно, овненце, прихванала си от параноята Smiley Не, аз не съм нито доктора, нито който и да е друг освен мен Smiley Да, чета от професионални книги - за да помагам тук Smiley

Разбира се, че ще ми е приятно да прочета твоя анализ на моята личност - заповядай Smiley
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3370 -: Април 26, 2012, 05:50:17 »

hpjon, пак ли ти   Ама, че прост човек! Кой те нарече пък циганин? Ти май не се сещаш защо ти го натъртиха? И какво пак за моите постове говориш. Хората знаят преди теб, че съм си трила постовете и защо - исках да се махна от форума, а и вее имам и друг мотив - такова тъпо същество като теб си позволява да говори от мое име за терапията ми, докато съм тук, пък какво да говорим, ако ме няма във форума. Спекулация с думите ми на макс, само и само да се очерни г-н Тодоров  Shocked Няма отърване! Егати чудото  Grin Многото ми мнения са следствие на многото ми мрънкания във форума. Едва ли на някой ще му липсват постовете ми в темата за споделяне, виждаш с каква тематика. Страниците се нижат, никой не се връща да чете назад.

Мус, твоят психотерапевт не беше ли психиатър? Защо не го попиташ за временен прием на някакво успокоително в малки дози, докато се посъвземеш? Ти как определяш страховете си? Засилват ли се с дните? Аз съм с теб

Каква следа да оставя? Само едно ку-ку като теб се връща 200 страници да чете и да си фантазира за призраци, само и само да намери нещо, за което да се хване и да обижда. Писна ми от теб... Жена ти не знам как те търпи, честно ...

« Последна редакция: Април 26, 2012, 05:55:01 от track » Активен
hpjon
Гост
« Отговор #3371 -: Април 26, 2012, 05:54:21 »

Цитат
Кой те нарече пък циганин?

твоя терапевт и форумен писар - тодоров. Чети внимателно - натъртва за мен, че съм циганин. Много тъпо ниво на спорене, впрочем. И противоконституционо Smiley

Това, че тук е форум не освобождава от задълженията като граждани на републиката - част от тях е да не се разделят хората на расова, верска и етническа основа.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3372 -: Април 26, 2012, 05:56:16 »

Проста система такава! Съвсем не те нарича циганин. Я пак се върни назад в постовете и се сети кога сте говорили за цигани и ще схванеш защо ти го натъртва.
Активен
hpjon
Гост
« Отговор #3373 -: Април 26, 2012, 06:00:17 »

Проста система такава! Съвсем не те нарича циганин. Я пак се върни назад в постовете и се сети кога сте говорили за цигани и ще схванеш защо ти го натъртва.

ама я не ми обяснявай какво той искал да каже - казаното казано - натъртва за циганина мен. Въобще не ми изравяйте друг смисъл, за да си оправдае терапевта гафа - черното е черно, бялото е бяло.

Какво се е скрил и те праща тебе да обясняваш. Да влезне тука и да се извини, че ме е нарекъл циганин, защото не етичната комисия на БАП ще му пратя, ами доста по-сериозни комисии, които се занимават с дискриминация на граждани в Република България.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3374 -: Април 26, 2012, 06:02:07 »

hpjon, спирам да те чета, че параноите ти може и да са заразни  Grin

П.С Никой никъде не ме праща. С г-н Тодоров си комуникираме само по време на терапия и комуникацията изобщо не включва твоя милост. Вземи се в ръце малко!
Активен
Страници: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА