evropea.com - форум за паническо разстройство
Май 25, 2024, 11:26:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 1
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 1

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Wanted to apprehend what your conception is on this point
[Паническо разстройство]
Vjiupstom
Май 16, 2024, 11:11:57

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 356155 пъти)
Alice
Sr. Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 404

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #2760 -: Март 11, 2012, 06:16:59 »

DG, Честито и от мен, макар със закъснение  Радвам се, че всичко е минало добре и двете сте живи и здрави ! Камък ми падна от сърцето, хех  След толкова много пожелания, едва ли има нещо повече, което да измисля, но най-искрено ти желая да ти расте живо и здраво детенцето, да бъде много щастливо ... Изпращам ти положителната си енергия и желая на малката да има много късмет занапред във всичко.  Благодаря ти за писмото, което ми беше написала, оценявам го 

Знам, че липсвам напоследък и има причина за това. Случиха се някои неща покрай мен, които аз предизвиквам, с ясното усещане, че може би вървя против себе си ... Но пък отново съм енергична, за първи път от началото на ПР се возих в претъпкан градски транспорт, без да съм до вратата и не почувствах никаква паника и ужас! Не е много, нали !?! ... Но за мен е голям напредък. Доживя ми се  Grin Допътува ми се ... Имам апетит за всичко и искам да е така. И това всичкото е, заради едно чувство, което бях забравила, но отново се роди в мен, буквално пламна ... не знам какво е и не ме интересува, но искам да го има, да остане за по-дълго, да го съхраня...  Roll Eyes
Активен

Сред жълтите дюни цъфти невиждана пясъчна лилия... Отдавна я търсеше ти, отново те питам: Откри ли я ?
dani29
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Профил Ел. поща
« Отговор #2761 -: Март 11, 2012, 06:27:39 »

DG  честито момиченце да ти е жива и здрава. Има една поговорка - щастливите жени имали дъщери . 
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #2762 -: Март 11, 2012, 06:33:03 »

Алис, как върви новата любов 
Активен
Marlene
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #2763 -: Март 12, 2012, 12:18:02 »

Здравейте всички!
Аз съм нова тук, макар че от доста време чета както форума, така и всичката полезна информация в сайта. Реших да се присъединя към Вас официално и ще се радвам да намеря тук нови приятелства.

Cheesy
Активен
vanotty
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 43

Vanotty

Профил
« Отговор #2764 -: Март 12, 2012, 01:54:22 »

Мирей, и аз съм нова във форума,но смятам,че ме приеха хората добре. Участвам в различни дискусии и научавам все повече за ПР. Разбрах,че не съм сама и единствена в борбата срещу ПР.
Активен
vanotty
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Vanotty

Профил
« Отговор #2765 -: Март 12, 2012, 01:59:39 »

тъкмо си мислех че вървя към подобрение една мисъл ми влезе в главата.на работата ми имахме случаи на психично болен човек да му се прави настоинически съвет.и майка му сподели че нямали случаи на лудост в семеиството и че изведнъж преди десет години полудял.лоша дима използвам ама. и като се замислих ами да не вземем и ние да полудеем с тези наши симптоми.и хаиде пак взе да ми се вие свят и да ми е замаяно и ехеииии пак старите простотии.моля ви се кажете че нашето не е такова Huh?Huh???ч
Данаил, ПР не е болест,а състояние. Това състояние може да се предизвика от силно изживяни травми като смърт, катастрофа и др. Стреса също отключва ПР. Всеки пети има ПР. Не се полудява от това,споко!
Активен
vanotty
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Vanotty

Профил
« Отговор #2766 -: Март 12, 2012, 02:08:14 »

Вчера гледах по T.V.че депресии и такива състояния като нашите се лекували със смехотерапия. Събират се група хора правят релаксиращи упражнения и се смеят. Честно казано се отнесох скептично към това твърдение и превключих канала.
Активен
wenddy
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #2767 -: Март 12, 2012, 02:16:48 »

Привет Miray ! Добре дошла!
Активен
Marlene
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #2768 -: Март 12, 2012, 02:46:50 »

Благодаря ви много на всички. 
Ще участвам навсякъде, където смятам, че мога да съм от полза и където мога да се посъветвам с Вас относно ПР.
При мен това чудо – ПА се случи за първи път през 2001г. От тогава – историята е дълга…Ще трябва да разгледам по-добре темите, за да видя, къде е подходящо да я споделя.

Активен
hpjon
Гост
« Отговор #2769 -: Март 12, 2012, 03:15:55 »

Здравейте, мирей, уенди, ваноти!

Виждам, че сте нови тук във форума. И аз не съм много дълго тук - малко повече от година, но това, което успях да направя за това време бе следното: да се запозная с хора, които са преодолели проблемите си със страховете и за които ПР е отдавна просто спомен. Т.е. да черпя опит и да намеря решение за себе си.

Благодарение на много фактори - решимостта си да се справя, няколко души, които тук бяха споделили своя опит, осъзнаването, че психотерапията не е някакво екзотично събитие от американските филми, а реално работещ метод за хора с проблеми, подобни на описваните от вас и не на последно място на терапевта, при когото ходих на терапия, успях да се променя и да заживея спокоен и пълноценен живот.

Наистина хубаво е да разгледате темите от форума. Препоръчвам ви в един момент да прочетете и историите на хората, които са се справили. Тях можете да намерите ето в тази тема: http://strahove.evropea.com/index.php?topic=646.0

Освен нея, още няколко потребители споделят опита си и в други теми. Една от тях е тази - http://strahove.evropea.com/index.php?topic=307.0, макар че е доста дълга и се губи на места нишката.

Та, съветът ми е, търсете решението. Има време за отдаване на оплакване от симптоми - та какво ще се прави пред кабинетите на лекарите, когато човек подмине 80-тата си годишнина Smiley

Искрено ви желая успех!
« Последна редакция: Март 12, 2012, 03:17:41 от hpjon » Активен
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #2770 -: Март 12, 2012, 04:15:12 »

-
« Последна редакция: Януари 16, 2013, 09:10:50 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2771 -: Март 12, 2012, 04:24:27 »

hpjon, и в тази тема ли започна да ръсиш "мозък" 

DG, много се радвам. Изпуши ли вече първата цигарка  Grin
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #2772 -: Март 12, 2012, 05:14:09 »

-
« Последна редакция: Януари 16, 2013, 09:10:36 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2773 -: Март 12, 2012, 05:20:17 »

Има си хас  Grin Чак ти завиждам как успяваш да се удържиш. Което ме навежда на мисълта, че моите цигари свършиха и трябва да ходя до магазина 
Активен
Ema
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 566

Профил Ел. поща
« Отговор #2774 -: Март 12, 2012, 05:23:45 »

DG, разкажи за малката- плаче ли много, успяваш ли да си починеш нощем... ей такива неща. 
Активен
Страници: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА