evropea.com - форум за паническо разстройство
Януари 26, 2022, 09:45:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 329819 пъти)
spider
Full Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #2655 -: Февруари 27, 2012, 06:55:31 »

Абе, къде ги намирате толкова "оправни"  tease1
« Последна редакция: Февруари 29, 2012, 03:01:34 от spider » Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #2656 -: Февруари 27, 2012, 07:03:44 »

spider, ти по-оправен ли си 
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #2657 -: Февруари 27, 2012, 08:22:27 »

Да ви кажа реших да започна връзка със стеснителния младеж. Резултатът е отчайваш, всичко правя аз, а той е като малко дете, което само стои и чака всичко наготово. Никаква инициативност и за капак беля след беля. Дето се казва,  катастрофа- опита се да отвори бутилка вино и я счупи, след това влезе в банята да се къпе - счупи крана, стана наводнение, той тича при мен и ме пита какво да прави и още куп подобни.Знаех си аз,че един мъж ако не е  инициативен и не взма нещата в свои ръце  не мога да имам нормална връзка. Чувствам се като родителка, а не като жена, кофти работа, тази връзка няма да я бъде, това е. Cry Cry Cry Cry

... хахах, delicacy, да разбираме ли, че щом си цяла и още пишеш, не сте и стигнали до секса:)))
Активен
spider
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2658 -: Февруари 27, 2012, 10:10:33 »

Много по.
Активен
Alice
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 404

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #2659 -: Февруари 28, 2012, 05:43:53 »

delicacy, явно не само при мен не вървят нещата ...  Undecided

Споделям, че ... съм в нова дупка.
Не мога да спя дори. Лягам си и след 2-3 часа се будя, обикновено след кошмар.
Плача по цяла нощ без да знам защо и без да мога да спра.

Усещам нестихваща болка вътре в мен, която ме изяжда. Да, думата е Болка! Искам да си помогна, но не мога да се намеря... Къде съм ? Какво правя !?! Как стигнах до тук ? Защо си го позволих !?! Какво да правя ? Какво ще правя !?!  Cry

На рутинната среща с психиатъра, на която аз отново плаках ... Той ми каза: "Досега си живяла в измислен свят" ... Да, света ми рухна! Всичко се руши пред мен, събаря се ... И аз седя сред отломки и разруха и слагам ръка пред очите си, за да не гледам ... Не мога, не издържам! Имам чувството, че полудявам, губя разсъдък, че ще се разболея от нещо, ако продължавам така!  Cry

Не знам вече ... Не трябваше ли да съм още дете - наивно и щастливо, откриващо красотата на живота, а не криещо се между четири стени, давещо се в мъката си !?!

Понякога седя и чета във форума и не знам ... Всичко ми изглежда нереално. Цялата тая история ...

Колко наивно си мисля обаче, че някой ще дойде и ще ме спаси от този Ад! Няма да се случи, нали!?! ... Ходя по улиците като ня'кав призрак, ням и безцветен. Запознавам се с някого и виждам как живее и какво го интересува... Какви са му проблемите ... И се чувствам като извънземен, прокажен, като твар от някоя по-долна земя, излазила на слънце ...

Отново ме е страх да не си посегна ... И искам да го направя - да го убия, това което ме яде отвътре, но не искам да умирам с него.

Както и да е ... искам да свърши т'ва чудо! Просто да спре! Защото имам чувството, че ме убива, ден след ден, разболява ме, унищожава ме, кара ме да се гърча в себе си ! Искам някой да ми помогне, да ми забие един шамар и да ме върне в реалността, да ме разтърси ... Искам отново да гледам трезво на нещата и на себе си, но не мога.

П.С.: Изпадам в ужас, че става топло и идва пролетта.
Активен

Сред жълтите дюни цъфти невиждана пясъчна лилия... Отдавна я търсеше ти, отново те питам: Откри ли я ?
данаил
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил Ел. поща
« Отговор #2660 -: Февруари 28, 2012, 09:18:52 »

много ме развълнува алис.прочетох все едно собствените си мисли.колко пъти ми се е искало и на мен всичко да свърши,че това не съм аз и не би трябвало да бъда аз това.как е нереално и все едно не съм там.как искам да избягам но не мога.ще доиде ден когато всичко ще свърши но дано е по скоро за всички ни.и големият въпрос как се стигна до това и аз не знам.от весел усмихнат човек да тана това.и онези лоши мисли за посягане как са ме плашили но това са неща за които не трябва да мислим.много ми се иска да ти помогна да помогна на себе си на всички ако мога но за съжаление не знам как.кои да ми даде отговора и това не знам.но го търся.мислех си че ако мога да помогна на някои да излезе от тази дупка ще помогна и на себе си.но не знам много се далече явно всички един от друг като градове.мислех си че ако се виждаш с някои от този форум ще е по добре.и това че на моменти не ми се иска да съм пораснал и да съм защитен това е че сме емоционално непораснали деца и затова ни е по трудно да излезем от това.за съжаление емоционално аз съм малко така.например детския страх да остана сам както ми се случи скоро.
Активен
delicacy
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 454

Профил
« Отговор #2661 -: Февруари 28, 2012, 10:34:25 »

... хахах, delicacy, да разбираме ли, че щом си цяла и още пишеш, не сте и стигнали до секса:)))

Имаше жалки опити за секс, но до нещо реално не се стигна. То и аз избягах. Трагедия...Депресирах се страшно, ама и аз съм  си виновна, хем си знаех, хем си казах, абе непрекъснато намираш някакъв кусур, просто опитай и ето до къде я докарах.Бях втрещена от един мъж на 32 години, който не умее нищо, ама нищо, сякаш е взет от някое помощно училище. Как е възможно това? Забравих да кажа, че майка му звънеше постоянно по-телефона по какви ли не поводи.
Няма да си намеря мъж, омръзна ми. Явно  тече някакво преразперделения на ролите и някои мъже чакат изцяло на жените за всичко.
Сега се наплаших и дори някой по-нормален мъж да се появи, ще си седя на д-то.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2662 -: Февруари 28, 2012, 11:17:15 »

delicacy, ей това вече не го очаквах - даже и в секса да не го бива  tease1 Съчувствам ти искрено. То, ако е чакал цял живот на мама, що да не е с нагласата, че ще чака на жената  Grin А аз се глася да чакам на някой. Къде ти  Roll Eyes Дано не попадна на някой, който да чака на мене, че ще има да си чакаме двамата доживот  Cheesy

Алис, как се развиват нещата при теб, защо си толкова мрачна? Не се плаши от пролетта, напротив. Тя трябва да те радва. Става топло, слънцето грее приятно   Как се развиват нещата с твоя мъж? Намирисва ми на неприятности, щом си толкова тъжна  Sad

Данаиле, всички сме били в тава дупка, то е ясно, но идва ден, в който слънцето изгрява и за нас  Smiley

spider, ти как си с тея неща  Grin
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #2663 -: Февруари 28, 2012, 11:44:47 »

delicacy, къде го намери тоя смотльо, бе
Хаха, шегувам се, знам, че не ти е смешно...
Аз пък искам да ви кажа, че се намират и свестни, наистина са голяма рядкост, ама затова пък трябва да си ги пазим. Точно вече си мислех, че напразно строя въздушни кули и вярвам в несъществуващи герои и хоп - ИЗНЕНАДА - имало, бе Мога само да кажа: Йеееееееееееееееееееееее  
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
spider
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2664 -: Февруари 28, 2012, 11:54:18 »

Миме, за кои неща питаш как съм. Ако е за пролетта - не съм много радостен, че много работа ме чака.

P.S. Казвам се Митко.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2665 -: Февруари 28, 2012, 12:06:57 »

Митко, и на мен Smiley

Скорпи-то, твоя как е в секса  Cheesy
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2666 -: Февруари 28, 2012, 01:11:41 »

Цитат
Скорпи-то, твоя как е в секса

ЕЕЕЕЕ Тцтцтцтц... щом съм с него и ти казвам, че е супер във всяко отношение, как мислиш, че е Wink
Активен

track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2667 -: Февруари 28, 2012, 01:23:29 »

Тогава май трябва да питам ти как си в секса  Grin Шегувам се, Скорпилство. А и не съм на тая вълна, много задачи имам днес.  Smiley
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2668 -: Февруари 28, 2012, 01:40:04 »

Цитат
Тогава май трябва да питам ти как си в секса

Питай него 
Активен

Student_21
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил Ел. поща
« Отговор #2669 -: Февруари 28, 2012, 02:38:57 »

Приятели, реших и аз да изразя мнение в настоящата тема, поради факта че дискусията ви ми стана интересна, а освен това има какво да споделя и от личен опит.
Ще започна от това, че за мен сексът е в неразривна връзка с чувствата, които изпитвам към партньорката си. От тях зависи мястото и значението което му отдавам във връзката ни. Така например, ако последната е неангажираща или без особено силни чувства, а по-скоро някакви моментни увлечения, ролята която му отреждам е от първостепенно значение. Тогава удоволствието от акта се поражда и зависи предимно от уменията на отсрещния, опитът и представянето му са важни, защото само чрез тях се изпитва удоволствие. Когато другият ми е безразличен, най-малкото е логично единственото което ще ми достави удоволствие да бъдат тялото и сексуалните му действия, разкрепостеността, разнообразието, предразполагането.
 Ако обаче става въпрос за силни чувства и сериозна връзка, които всеки от вас е изпитал, положението е друго. Така например при сериозната връзка, когато обичам истински, въобще не отдавам на секса толкова главна роля. Причините за това са две:
На първо място, дори гаджето ни да е най-неопитния човек на света, ние имаме толкова силни чувства, толкова сме привлечени от нейното физическо и душевно „АЗ”, че дори всяко докосване по тялото ни е в състояние да ни достави неизмеримо удоволствие. Не е от особено значение какво точно правим, интимната близост и върховата наслада вече е обезпечена не само от физически аспект, но и от душевен. Любимият човек става всичко за теб, обичаш всяка част от тялото му, всичко което той направи ти доставя удоволствие. В този случай дори най-нескопосаният секс ти се струва божествен, именно защото го правиш с човека, заради когото се събуждаш и съществуваш – твоята половинка и другар в живота и преживяването на всичко, свързано с него.
На второ място, действително и неоспоримо е че ако и двамата партньори са по-опитни в сериозната връзка, вероятността сексът да е още по-добър нараства. Но в повечето случаи единият от двамата е по опитен или поне по-креативен и разкрепостен. В такъв случай нищо не пречи временно той да води сексуалната игра, докато другият компенсира и го настигне. Да предлага конкретни неща и варианти за експериментиране. В това няма нищо лошо и срамно. Всеизвестно е обстоятелството че никой не се е родил научен, но при наличие на силно привличане и желание, нищо не пречи с течение на времето и другият партньор да добие нужните умения ?

В заключение ще добавя че при мен хипотези от рода на : „имаме неангажираща връзка и нямам никакви чувства към другия, но благодарение на добрия секс взех, че хлътнах по него” – често срещан житейски казус, но неприложим по отношение на моята особа. Така например, ако човек отсреща е привлекателен сексуален атлет, но не ме привлича и нямам никакви сериозни намерения към него, а контакта ни е единствено с цел забавление, няма никаква опция да хлътна по него и да го заобичам не заради това което е, а само защото правил добър секс.
Обратно – когато съм обсебен от някой, не би ми било никаква пречка неопитността или стеснителността му в секса. В подкрепа на твърдяното ще добавя и пример от текущото си „любовно състояние”. Съвсем категорично отговорно мога да заявя че аз срещнах човека когото винаги съм търсил. Дори едно телефонно обаждане, един разговор на скайп, една среща, без да правим каквото и да било, ме разтърсват из основи, прерязяват ме през корема, чувствам се на седмото небе, всички дребни и обикновени ежедневни дейности се пречупват през призмата на съвместното ни бъдещо съжителство. Този човек значи всичко за мен. Как си представяте ако е неопитен в секса или пък в началото последният не е хубав, да се откажа от него или връзката ни да пострада заради това? Да не говорим че има и така наречения „период на адаптация” в леглото, след преминаването на който нещата се уравновесяват и развиват в още по-благоприятна насока.

Нахвърлях горното съвсем спонтанно, непринудено и бързо. При нужда ще поясня по-обстойно, макар че считам че е достатъчно достъпно и разбираемо.
Активен
Страници: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА