evropea.com - форум за паническо разстройство
Януари 26, 2022, 10:22:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 329822 пъти)
wenddy
Newbie
*

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #2625 -: Февруари 26, 2012, 11:27:30 »

Селена, благодаря за отговора, аз искам в черен списък да изразя възмущението си към един втеринат ,затова ме вълнуват тези списъци Smiley
Активен
wenddy
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #2626 -: Февруари 26, 2012, 11:48:58 »

Мишо, то да може без хапчета да си в дълга ремисия от 10на години пак е нещо! Иначе познавам жена,която от 10 години е на минимална доза АД и си е напълно добре, но живее с хапчетата. Също друга жена познавам,която е на четвъртинка таб. ,което не е дори поддържаща доза ,а според психиатрите е чисто плацебо и си е съвсем добре, а прежвя и много сериозна операция и имаха съмнения за рак и не се влоши. Явно е индивидуално всичко. И на мен си се иска да научвам за слуаи с напълно излекуване 
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #2627 -: Февруари 26, 2012, 01:08:05 »

Искам да споделя, че съм си съставила план за действие с подходяща мотивация. 1-во си довършвам работата, която ми остана, което ще е до час - час и половина. 2-ро изчиствам вкъщи, че е кочина (ужас!). 3-то съм си изтеглила хубав филм за зяпане. 4-то утре се отдавам на целодневно лешперене и обикаляне по магазините. 5-то дай, Боже, всеки ден пари за пазаруване, че да имам по-често мотивация за другите неща  Grin
Активен
Alice
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 404

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #2628 -: Февруари 26, 2012, 02:12:57 »

Alice, това трябва ли да значи че трябва да "обуете" партньора по вашият крак? Smiley

Не знам.
Но в момента се опитвам да разгадая нечие поведение, което ме обърква. Случи се да се държи грубо с мен, да ме обижда (както и аз него  Grin), нещата бяха стигнали до "край, до тук" и той ми изплясква "като ти мине пак ще сме заедно"  Shocked
Имам чувството, че имам едно малко дете насреща си, което прави бели, за да привлече вниманието на "мама" и да види, дали белите ще му бъдат простени и дали, въпреки тях, пак ще бъде обичано  Grin Едва ли не : виж, аз съм такъв и те пробвам дали можеш да ме обичаш такъв, какъвто съм ... И другото, което ми прави впечатление - чака все аз да го търся и като се скараме и ми го натяква " ама ти ме търсиш " (тоест ти имаш нужда от мен, не аз от теб) и като вземат да го пускат бесовете и яда - "ами намери си по-добър от мен" . Но иначе той да се извини или да си признае, че е сбъркал - абсурд, то е един инат и една гордост   Както и да е ... опитвам се да го разбера, но не знам той мен опитва ли се да разбере. Прощавам му, но почвам да се убеждавам, че ще ми излезе през носа ...

П.С.: Миме - Везни е Grin

« Последна редакция: Февруари 27, 2012, 12:17:38 от Alice » Активен

Сред жълтите дюни цъфти невиждана пясъчна лилия... Отдавна я търсеше ти, отново те питам: Откри ли я ?
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2629 -: Февруари 26, 2012, 02:19:51 »

Алис, докато четях, щях да те питам дали с твоя приятел не сме астрални близнаци и накрая като прочетох, че е Везни  Grin Grin Grin

М/у другото  аз съм имала най-много гаджета от моята зодия. Разбираме се само с поглед, не са необходими никви думи  Grin
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2630 -: Февруари 26, 2012, 02:22:19 »

Да дам един съвет, а. Като искаш нещо, опитай се да го изнудиш по време на секс. При мен действа. Поддавам се на всякакви манипулации тогава Grin
Активен
Alice
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #2631 -: Февруари 26, 2012, 02:38:41 »

Значи съм на прав път в разгадаването  Roll Eyes
А това за сексът ще го пробвам ... то и без това в неговата глава друго няма  Grin
« Последна редакция: Февруари 26, 2012, 02:41:33 от Alice » Активен

Сред жълтите дюни цъфти невиждана пясъчна лилия... Отдавна я търсеше ти, отново те питам: Откри ли я ?
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2632 -: Февруари 26, 2012, 02:43:20 »

Алис, другия път като ти каже "намери си по-добър от мен", му кажи, че няма по-добър от него. Играй му по свирката за всичко няколко дена без да вдигаш скандали и да нервничиш. Сигурно още повече ще започне да се перчи, щото ще си мисли, че си му в краката вече. После лека-полека спираш да угаждаш за това, за което не си съгласна и му поставяш въпроса в прав текст. Обаче с тих тон и с разумни думи. Няма да те разбере от първия път, но ще помисли със сигурност. Накарай го сам да оцени какво правиш за него, без да му го натякваш. При мен така действат нещата, ама вече се съобразявам като решавам да слизам от колата и да казвам "знаеш къде е пътя, щом не ти отърва". Не при всеки действа и го разбрах доста късно.  Grin Много бързо ни минава. Един час може да сме на нокти и в опозиция, ама след малко размисъл насаме, всичко прощаваме.

То и в мойта друго няма, споко  Grin
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2633 -: Февруари 26, 2012, 02:52:01 »

Имай впредвид, че грубите думи, които изрича, може изобщо да не ги мисли за теб, но са с единствената цел да те нарани, колкото се може по-дълбоко и пак той да е правият. Не го обиждай, а го питай защо те наранява така и дали би искал и ти да се обърнеш към него по същия начин. Имаме си вродено чувство за справедливост и с блага дума всичко можеш да постигнеш.  Smiley

Обаче трябва да се научиш да издаянваш на пиянски вечери и много секс 
Активен
Alice
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #2634 -: Февруари 26, 2012, 03:17:26 »

За грубите думи започвам да се чудя >>> питам го: добре, аз сега т'ва ли заслужавам!?! и той: ми ти ме принуди/ядоса/провокира и си ги заслужаваш, щом съм ги казал 
Наказва ме за нещо, но не ми казва за какво  Roll Eyes Имам подозрението, че се мъчи да прикрие, че изпитва ревност (а как да си го каже, ще излезе, че му пука за мен  Grin )
Не знам, ядосва ме много ... и аз него  Grin 
Активен

track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2635 -: Февруари 26, 2012, 03:32:15 »

Забравих да спомена... ник'ви приказки за други мъже пред него, щото сме много ревниви. Няма да го кажем в прав текст, ама ще го изкараме през носа. Не само приказки, ами той и забелязва как реагират околните на теб и ако има и най-малкия намек за някакви свалки, пак ще се ядоса. Той може и да говори за други жени, че чак да ги научиш по имена, егн, местоживеене и т.н., ама повярвай ми нито една от тях не го интересува. Само се наслаждава се на промяната на изражението ти. Много обичаме да ни ревнуват и да ни казват колко сме хубави и единствени.

Аз също чакам "да ми паднат в краката", че чак тогава да си покажа чувствата, сакън някой да не ме нарани случайно. Точно такъв проблем имам и аз в момента. И ми иде да се
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #2636 -: Февруари 26, 2012, 03:44:26 »

Цитат
Скорпито, ти не беше ли заета вече   Или ти се тъче на два стана на тебе  

Изобщо не ми се тъче на 2 стана Tongue
Нещата се променят. Аз, откакто съм в тоя форум, са се променили поне на няколко пъти. И за да няма неясноти: заета съм Wink
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
spider
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #2637 -: Февруари 26, 2012, 03:46:08 »

Миме, за витамините имах предвид, че видях тези дни няколко човека да се оплакват от зачестили тревожности и кофти настроение. Липсата на витамини и по-малкото слънце през зимата изтощават оргнизма и хората с тревожни разстройства стават по-чувствителни по това време. Не съм искал да обидя никого.
Активен
spider
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #2638 -: Февруари 26, 2012, 03:47:52 »

И за да няма неясноти: заета съм Wink

Как го каза, сякаш из форума са се навъдили опашки от мачовци свалячи  Grin
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #2639 -: Февруари 26, 2012, 04:20:40 »

Оф, по - късно ще чета всичко... Алис, да знаеш, че е важно да можеш да живееш с един човек такъв, какъвто е в момента с всичките си недостатъци. Защото не е сигурно дали любовта ти ще го промени и доколко и докога, все пак.  Smiley Това, като опитна кака го казвам  Grin
Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
Страници: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА