evropea.com - форум за паническо разстройство
Юни 30, 2022, 07:44:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 331859 пъти)
Little Овненце
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #750 -: Ноември 14, 2011, 12:52:06 »

Ох много ти благодаря.Да страхувам се,че аз обичам повече. Но пък ако не беше така,нямаше да съм с него. Аз не съм свикнала мен да ме обичат повече,това не ме прави щастлива.Имам нужда и се чувствам изпълнена ,когато аз обичам.
Той е много нежен и галантен мъж,мъж за който цял живот съм мечтала.Макар и по млад от мен,няма значение,усещането между нас е невероятно. Страхувам се,че той само се забавлява или по точно,наслаждава се на всичко това,без да мисли за последици и бъдеще. Но може и това е правилния път към истинското щастие.Ние жените не винаги го можем.Натурата ни е такава,все да питаме,все да искаме да ни показват ,да ни казват,в крайна сметка обаче дори и тогава пак сме мнителни. Наистина човек трябва да търси отговорите в действията на половинката си,в неговото отношение към теб. Може би си прав,може би и той ме обича по някой свой си начин,който не може да покаже така,както на мен ми се иска. Но е факт,че не пропуска да ми каже лека нощ,когато не е при мен,дали с смс или с обаждане. Винаги пита как е минал денят ми.Наистина ако това е някаква игра,тогава го признавам за най големия артист. Може би трябва да се отпусна и леко да отдъхна и да се успокоя,че все пак го имам. Не знам.
Обичам го толкова много,не съм на себе си,и много ми е трудно да не го показвам,за да не го изплаша.Всячески се старая да не го разбира,макар ,че той ми е казвал ,че очите ми говорят достатъчно. Никой до сега не е успявал да прочете по очите ми какво става в сърцето ми. За това,именно за това и куп други неща съм си загубила ума по това МОМЧЕНЦЕ..Как може да знае във всеки един момент какво точно ми се иска,дали топла дума,дали прегръдка или целувка?Някъде написано ли е как го прави? Всичко това ми е ново,макар и на толкова години,ми е чуждо,но толкова много ми харесва,а е опасно и страшно.
знаете ли,наистина няма на кой да кажа всичко това, и може би след написаното наистина малко ще ми олекне,все едно на него съм го казала Smiley
Хората около мен,само ми повтарят,колко много ме обичал и как ме бил гледал и не знам си кво си.Не вярвам ,защото всеки гледа май да ме успокои,за да не се измъчвам.Не знам и аз вече. Прекалено мисля и премислям,много мечтая...сънувам го много...дано да е за добро.
Благодаря още много пъти за съвета,мнението и всичко,наистина ми помогна :***

10000 Киссес и прегръдки
Активен
Cristo
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

Victory

Профил
« Отговор #751 -: Ноември 14, 2011, 01:06:03 »

Благодаря ти, Марусенка!!
Ще добавя още малко - "Любовта иска жертви!"
Хората отдавна са го установили това. Ако в една връзка се раздаваш на 100%,, ако със същото ти отвръщат - тогава НЯМА проблем и не бива да го търсиш там, където го няма.
 "Трудно е да бъдеш щедър, но още по-трудно е да не се разкайваш за щедростта си". Така, че не се страхувай, обичай /и ще бъдеш обичана/ и не мисли за утрешния ден. Нали знаеш -Надежда, Вяра и Любов, като най-силна е Любовта.
Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #752 -: Ноември 14, 2011, 04:46:42 »

Душа глей ся:

Ако мисълта за даден човек никога не изчезва от съзнанието ви, знайте, че той ви обича. Ако и вие не изчезвате от съзнанието му, и двамата се обичате.

Ако искаш да обичаш, не трябва да се страхуваш. Ако искаш да те обичат, не трябва да се съмняваш.

Обичате ли някого, не му говорете за своята любов. Този, когото обичате, не трябва да знае какви чувства имате към него.

Не може да мислиш за някого, ако и той не мисли за тебе.
Ако прекалено силно обичате един човек, ще му причините вреда. Като мислите само за него, вие го правите неспокоен, защото с мислите си го контролирате. Да обичаш човек значи да му желаеш доброто и да го оставиш свободен.

Хората не трябва да се питат взаимно: “Обичаш ли ме?” Това, което свети, не гори. Това, което люби, не говори.

За да бъде силен, човек трябва да е доволен външно и вътрешно. Щом е недоволен, той прекъсва връзката си с любовта.

Имаш право да обичаш, но нямаш право да обсебваш. Природата не позволява да се обсеби това, което тя е дала. Тя дава нещо, за да го употребиш, но не да го обсебиш. Тя всякога ще противодейства, ако искаш да завладееш това, което е създала.

Пълна лудница,аз съвсем дадох на късо вече Smiley))
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #753 -: Ноември 14, 2011, 04:52:33 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:46:50 от track » Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #754 -: Ноември 14, 2011, 04:53:24 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:46:56 от track » Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #755 -: Ноември 14, 2011, 04:56:25 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:01 от track » Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #756 -: Ноември 14, 2011, 05:01:17 »

Но като дойде сляпата неделя, тогава му мисли, Миме..
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #757 -: Ноември 14, 2011, 05:09:26 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:05 от track » Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #758 -: Ноември 14, 2011, 06:11:20 »

Оле Миме,ще си отиде ли? Така ще те завърти и замъгли,че не знам какво друго ще  можеш да виждаш или дали изобщо ще виждаш нещо.Тогава не знам какви очила ще трябва да си направиш. Скорпито я разбирам за това,което каза. По същия начин съм и аз,но някак си мисълта за него повече я предпочитам пред всички останали мисли. А и някак си ми дава сили да се справям с всичко останало с лекота. Дет се вика крила ми дава. Smiley
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #759 -: Ноември 14, 2011, 07:56:54 »

Маруся, знам, че разбираш всичко, което оказах и защо го казах, просто защото мислим еднакво и имаме сходни преживявания. Не знаеш само КОЛКО МНОГО, МНОГО, МНОООООГООООООООО добре те разбирам!!!!
Аз мисля, че любовта не трябва да се казва, а да се изпитва. Само тогава е чиста, истинска и неопорочена от егоизъм и желание да притежаваш другия, от стремеж да го надвиеш и да го имаш само за себе си.
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #760 -: Ноември 14, 2011, 07:58:49 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:10 от track » Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #761 -: Ноември 14, 2011, 08:04:23 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:14 от track » Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #762 -: Ноември 14, 2011, 09:10:25 »

Нервна си Миме, защото ти се покачва адреналинът! tease1 Ако се влюбиш дълбоко, свят ще ти се завие Huh? Няма нищо лошо да си влюбена... Но не до следващия, а в Единствения
Скорпи знам, че си на много прав път, че  разбираш истинската обич и съм сигурен, че скоро ще я срещнеш . По-скоро ще я усетиш
Миме, не така с лошата, бе - вместо това , това - 
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #763 -: Ноември 14, 2011, 09:57:00 »

Споделям, че имате някак... преекспонирани очаквания за любовта, някакъв такъв помпозен романтизъм, който е като отривистото лаене при малките кученца, които джафкат силно срещу всичко, от което ги е страх. Тоест, сами не се вярват, докато го правят и от това се надъхват още повече Smiley

Аз самата съм романтична, ранима, неуверена и порочно моногамна в чувствата си, но започвам да проумявам, че любовта като любов не е само онази, с която  очаквам да ме обичат. Тоест, ако не бъда обичана така, както искам, не съм обичана ли? Просто хората наистина са различни, емоциите им, възприятията, характерите и истината за любовта е само една... ако наистина обичаш някой много, приемаш го такъв, какъвто е - безусловно и започваш работа над себе си, не да компрометираш собствените си принципи, а да обуздаеш егото си. Оставаш го да те обича така, както умее и така, както го разбира и най-важното така, както му носи радост И на него, спокойствие житейско и интимна страст. Партньорът бива да те провокира към себеразвитие, а не към мрънкане, самосъжаление и танталовски мъки в опити за бутането на една любов, която каквото и да правиш все ти се струва, че не е онази, която ти се иска да  бъде, и  какво правим? Мъчим себе си, него и цялата Вселена, защото искаме хората да правят онова, което ние бихме сторили за тях. Това е грешка, по-важното е да не им причиняваме онова, което не бихме искали те да причинят на нас. Това мисля... сега остава по-трудната част,  да го направя!
« Последна редакция: Ноември 14, 2011, 10:04:46 от kadife » Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #764 -: Ноември 14, 2011, 10:31:11 »

Cristo, един истински Скорпион винаги обича по един и същи начин.

Споделям, че си ходя без чехли, защото кучето ми ги отмъква постоянно 
« Последна редакция: Ноември 14, 2011, 10:36:16 от skorpi » Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА