evropea.com - форум за паническо разстройство
Юни 30, 2022, 07:46:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 331861 пъти)
kadife
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #735 -: Ноември 14, 2011, 07:56:36 »

Красива по своему, Кадифе е всяка жена. Ако за тебе красотата като външнен признак е най-важният, за мене не е.. Ако гледаш само някой мъж да е красив, чарове, но друго да му липсва - много бъркаш.. една моя позната се ожени някога за красив и чаровен мъж, но с годините красотата му увяхна и сега той е един от най-големите просяци в града..
Ако природата беше обърнала нещата и жената да е физически по-силният пол,коментариите щяха да са други.. Просто приеми реалността такава каквато е. Можеш да преобръщаш думите ми и на 700 градуса, но истината е една и е независима от твоите интерпретации мъжът е Мъж, жената е Жена. Останалото е грешка на природата..

Попитах дали трябва да избираме само по една опция за женското си присъствие - силна, умна или красива. Това няма нищо общо с центрирането върху физическите параметри. Колкото до женитбата за красив и чаровен мъж, който с годините повяхнал и се превърнал в просяк - може би това няма да има значение за партньорката му, ако я е превърнал от жаба в принцеса Smiley
Активен
Cristo
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

Victory

Профил
« Отговор #736 -: Ноември 14, 2011, 07:58:09 »

"Жената с воля, Стефчо, е жената с приоритети."
Разбира се, Миме  
За такива Жени, мъжът би дал всичко от себе си, да я накара да се почувства Жена - просто трябва взаимност- когато отношенията са нормални, когато обичта не е пресъхнала, мъжът е готов на себеотрицание, себераздаване - така и той се чувства Мъж, а жената - Жена.
Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #737 -: Ноември 14, 2011, 08:01:34 »

Попитах дали трябва да избираме само по една опция за женското си присъствие - силна, умна или красива. Това няма нищо общо с центрирането върху физическите параметри. Колкото до женитбата за красив и чаровен мъж, който с годините повяхнал и се превърнал в просяк - може би това няма да има значение за партньорката му, ако я е превърнал от жаба в принцеса Smiley
Не, Кадифе, тя и сега си е една красива, чаровна фризьорка, която отглежда двете си деца сама /може би вече има и мъж до себе си/, която въпреки годините е запазила своя чар и обаятелност, своята доброта, но и волята за живот...
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #738 -: Ноември 14, 2011, 08:03:01 »

Споделям, че отивам да изгоня канарчетата от перваза на прозореца и да разсипя трохи за следваща партида пернати  Smiley

Хубав ден, г-да.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #739 -: Ноември 14, 2011, 08:03:34 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:23 от track » Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #740 -: Ноември 14, 2011, 08:04:21 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:27 от track » Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #741 -: Ноември 14, 2011, 08:06:12 »

Тука се разсърдих. Мен към господата ли ме числиш, Кадифе  Grin

Ми ти влизаш-излизаш със скоростта.... на мъж! laugh
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #742 -: Ноември 14, 2011, 08:10:07 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:32 от track » Активен
delicacy
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 454

Профил
« Отговор #743 -: Ноември 14, 2011, 08:57:23 »

Скромното ми мнение е, че на един мъж трябва да се казва, онова, което мислиш, защото той чувства, че се страхуваш да не го загубиш и започва да си играе своите игрички. Една жена така никога не може да бъде щастлива. И когато един мъж тръгне да се развежда или разделя с приятелката си, казва следното: "Ама, ти не си ми казала!"
Един мой приятел, който ми споделя личните си преживявания, ми разказва за поредната си сексуална връзка с жена, за която той казва, че тази връзка е несериозна - само за секс. Питам го аз, жената знае ли, че си с нея само за секс, той ми отговаря; "Еми, тя си мълчи, нищо не ми, казва, значи знае и й харесва да си общуваме само сексуално и да не ме търси за нещо сериозно". Жената обаче си мисли съвсем друго: полека, лека ще го накара да я заобича и ще го задържи. Да, ама - не, в същото време той вече мисли за следващата жена, която ще вкара в леголото.
Другият номер със "слабите" жени, също така не е за препоръчване, защото една жена като се прави на слаба насилва себе си, да бъде онова, което не е - слаба. Жената е всичко друго - но не и слаба. Няма слаби жени, има такива, които се правят на слаби. Всъщност, не сте ли разбрали, че по природа жената е  по-силния пол? Единствената сила на мъжа се състои във физическата му сила. Моля Ви, не се дръжте с мъжете като с безащитни същества. 

Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #744 -: Ноември 14, 2011, 09:05:41 »

Скромното ми мнение е, че на един мъж трябва да се казва, онова, което мислиш
Напълно съм съгласен с теб, delicacy, само за това - трябва да се споделя с любимия човек, това, което се мисли. Защото именно несподелянето, скриването или премълчаването на въпросите води към "игричките". Това се отнася и за двата пола. Каквото има озадачаващо, каквито и съмнения да възникват - просто го / я попитайте.
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #745 -: Ноември 14, 2011, 09:30:25 »

Питам... и отговор не искам!  laugh
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #746 -: Ноември 14, 2011, 10:18:30 »

Цитат
Ми ти влизаш-излизаш със скоростта.... на мъж!

Бройте ме и мене към господата, моля
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #747 -: Ноември 14, 2011, 10:28:12 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:36 от track » Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #748 -: Ноември 14, 2011, 10:38:03 »

Много интересни неща се споделили по темата.Благодаря на всички и най вече не Кристо,че се осмели да каже и той нещо Smiley Наистина имам нужда от мъжко мнение.

Аз знам какво не трябва да казвам и показвам на мъжете,за да не се плашат и да не бягат. Наслаждавам се на моментите с него , но ако той мисли както онзи ,за когото споделя delicacy?? Ако той се забвлява с мен само??Но тогава защо казва,че му лиспвам,защо като ме види не ми слиза от врата? Защо като легне не спира да ме целува,докато не заспи? Защо ме докосва все едно съм тънка кристална чаша?/:) Защо и защо? В същото време обаче какво ми лиспва ,за да почувствам онази сигурност,за която постоиянно говоря?

Много е сложно,нека Кристо ми каже 2 думи за това,което написах.Мисля,че той като мъж може да даде някаква преценка. Разбирам и съм наясно,че всеки човек е различен,но имам нужда да знам,че всичкото това не е просто игра.
Няма да крия,че го обичам,истински,с цялото си същество и в момента в който ме докосне цялото ми тяло гори.знаете ли колко ми е трудно да потисна този вид усещане? Или когато ме прегърне нощем преди да заспи,как се разтапям в ръцете му и искам този миг да остане завинаги.
За това съм объркана и несигурна,мисля,че обичам за първи път в живота си ,как да се предпазя от страдание??  Cry
Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #749 -: Ноември 14, 2011, 12:30:57 »

Да, Маруся, може би ти си влюбена
Наистина няма две жени еднакви, няма двама мъже еднакви...
Когато двама се обичат, единият обича малко по-вече   така е, но и аз не знам защо..Нормално е този, който обича по-вече, понякога да изпитва известни съмнения, нещо да го "гложди" отвътре..
По начина, който приятелят ти те целува, докосва говори, че и той те обича..
Но понякога самата същност на човека не позволява да бъде такъв, какъвто партньора му иска да го вижда..
Маруся, мисля, че при тебе обичта е взаимна и просто не го подлагай на съмнение. Ако нещо те съмнява, питай, недей си мълча - само споделянето ще решава проблемите, недоразуменията и пр...
Чрез отговорите му ще научаваш истината
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА