evropea.com - форум за паническо разстройство
Юни 30, 2022, 07:30:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 1
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 1

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 331855 пъти)
track
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #720 -: Ноември 13, 2011, 09:11:56 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:45 от track » Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #721 -: Ноември 13, 2011, 09:19:38 »

Миме ако си проследила внимателно от началото до край нашите взаимоотношения,знаеш,че с директните въпроси до никъде няма да я докарам. Напълно съм съгласна със Скорпи,защото наистина е така,започнеш ли много да анализираш на глас....не знам дали няма да предизвикам раздяла. С него не мога да процедирам така...За това се обърнах към вас.Никога не съм можела да играя игрички,или пък да поставям мъжете на изпитание.За това ви моля за съвет.Какво да направя или да го предизвикам да направи,за да проверя чувствата му?
Това ,че има нещо към мен има го,както казваш Миме то се усеща,но искам да знам повече....в нашето състояние имаме нужда от малко сигурност,знаеш какво имам в предвид.
Активен
queenmaya23
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 176

Профил
« Отговор #722 -: Ноември 13, 2011, 10:07:36 »

Маруся, мила Маруся,
пусни се по течението със затворени очи и приеми това, което съдбата има да ти поднесе! Никога не подпитвай мъж за това какви са му чувствата, особено мъж с интелигентност над средната. Както каза Скорпито, ще го усетиш по начина по който те гледа и по действията... Дай време нещата да се развият по естественият им начин. Наслади се на всеки момент прекаран с него, пък после каквото ще да става. Чувала съм , че хората когато легнат на смъртния си одър не съжалявали за нещата които са направили, а за онези , които не са направили....
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #723 -: Ноември 13, 2011, 10:27:48 »

Маруся, когато започнеш да задаваш въпроси от този сорт, мъжете се чувстват притиснати в ъгъла и им се иска да избягат. Защото те от малки са приучавани да крият чувствата си по всевъзможен начин - нали са мъже? Въпросите в най-добрия случай ще предизвикат досада и раздразнение, в най-лошия - е, казах ти вече какво ще стане. Защото питащата и изискваща обяснения жена се възприема вече като проблем, а не като нещо хубаво. Затова не заставай с ръцете на кръста и не питай: "Коя съм аз", както женската ти същност те побутва да направиш.
Мъжете не обичат да говорят напразно. Те говорят чрез действията си. Затова съди по тях. Ако е с теб, значи това иска. Усмихни се, целуни го и просто го обичай. Без думи и без въпроси. 
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #724 -: Ноември 14, 2011, 07:14:55 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:50 от track » Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #725 -: Ноември 14, 2011, 07:15:20 »

Бъди красива и мълчи?

Последствията са за наша сметка.

Споделям, че нещо не ми се споделя напоследък.

Чувствам се стабилна и неврозата мълчи, но уви не само тя.

Успешен старт на работната седмица на всички и нека има усмивки. Smiley
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #726 -: Ноември 14, 2011, 07:23:34 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:47:56 от track » Активен
Cristo
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

Victory

Профил
« Отговор #727 -: Ноември 14, 2011, 07:25:30 »

Маруся, малко мнение и от другата страна - понякога мъжете изпитват страх от отнемане на личната им свобода, нерешителност и пр...Спомням си как момчетата бягаха някога от "мъжкараните", от "агресивните" жени. Мъжкия пол не обича силните жени. Обикновено последните си вземат за мъже - "мухльовци", такива, които ги бият и командват на лягане и ставане.  Grin
Това е природата - единство и борба на противоположностите...
Миме, възрастта няма значение - тя просто е предимство - но много бързо взеха да се търкалят годинките, не можем да спрем времето.. Undecided
Не можем всички да сме идеални, но трябват компромиси, много компромиси..
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #728 -: Ноември 14, 2011, 07:33:46 »

Коя жена е силна според мъжете? Нима не е очарователно жената да стои на собствените си токчета стабилно, а сърцето й да пари, както и всички останали,указани за топлина места? Как е възможно мъж да търси безхарактерно същество, което по начина, по който приготвя телешкото задушено, задушава и всички останали "неща"? Защо една уверена, справяща се на принципа на вътрешното обезвреждане на страховете си жена, да не предизвика и събуди ловеца, вместо да го накара да му ръждася и пушка, и мерник? Не е ли оправдание на ленивите емоционално мъже да се крият зад това, че една жена е силна или евентуално агресивна, ако ясно е показала, че иска един мъж и го е отделила от множеството?

Трак, на Маруся в тази дилема може да помогне само партньорът й.

Сетих се за виц по повода. Мъж и жена се карат, жената тропа с крак по пода ядно до леглото и крещи - Излез веднага из-под леглото ти казвам, чуваш ли!!! Отдолу идва незабавен отговор  - Няма пък да изляза, да видиш кой е мъжа в тая къща!
« Последна редакция: Ноември 14, 2011, 07:40:16 от kadife » Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #729 -: Ноември 14, 2011, 07:38:45 »

Не всички жени са "безхарактерни" същества, Кадифе, не всички! Има много стойностни, душевно красиви, обаятелни и очарователни жени .
"Силната" жена не е тази, която описваш, а егоистката, която иска всичко за себе си, на първо място място за нея е собственото аз, свикнала всичко да и се дава, да получава всичко с цената на всичко..Така че бъркаш умната жена със силната, Кадифе..
Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #730 -: Ноември 14, 2011, 07:43:48 »

Жената с воля има и други качества - борбата в живота, борбата за децата си /особено ако е останала сама/, твърдо посрещане на несгодите с една дума - воля за живот
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #731 -: Ноември 14, 2011, 07:44:12 »

Не всички жени са "безхарактерни" същества, Кадифе, не всички! Има много стойностни, душевно красиви, обаятелни и очарователни жени .
"Силната" жена не е тази, която описваш, а егоистката, която иска всичко за себе си, на първо място място за нея е собственото аз, свикнала всичко да и се дава, да получава всичко с цената на всичко..Така че бъркаш умната жена със силната, Кадифе..

Ммммоля?! Тоест вие бидейки силни мъже, искате всичко за себе си, предпочитате да ви се дава и да получавате с цената на всичко? А стойностните, душевно красиви, обаятелни и очарователни мъже са откровени гейове? Просто преобърнах твърдението ти, забелязваш ли несъответсвието?
 Нима трябва непременно да избера само една опция за женското си присъствие - умна или силна, а защо не или красива Smiley

И волята за живот идва обикновено, когато нямаш друг избор и ти се налага да се бориш, не ми е нужна воля за живот, а радост за живот, животът не е само борба на противоположностите, а и единение, ако има с кого, разбира се.
« Последна редакция: Ноември 14, 2011, 07:46:06 от kadife » Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #732 -: Ноември 14, 2011, 07:47:19 »

Smiley
« Последна редакция: Януари 29, 2012, 06:48:01 от track » Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #733 -: Ноември 14, 2011, 07:50:30 »

Трак, жената с воля може да има  лични приоритети само, докато се влюби laugh После нещо бъркаме...
Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #734 -: Ноември 14, 2011, 07:52:07 »

Красива по своему, Кадифе е всяка жена. Ако за тебе красотата като външнен признак е най-важният, за мене не е.. Ако гледаш само някой мъж да е красив, чарове, но друго да му липсва - много бъркаш.. една моя позната се ожени някога за красив и чаровен мъж, но с годините красотата му увяхна и сега той е един от най-големите просяци в града..
Ако природата беше обърнала нещата и жената да е физически по-силният пол,коментариите щяха да са други.. Просто приеми реалността такава каквато е. Можеш да преобръщаш думите ми и на 700 градуса, но истината е една и е независима от твоите интерпретации мъжът е Мъж, жената е Жена. Останалото е грешка на природата..
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА