evropea.com - форум за паническо разстройство
Юни 30, 2022, 07:57:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 331863 пъти)
didi
Full Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 144

Профил
« Отговор #390 -: Октомври 17, 2011, 09:26:51 »

Е днес наистина не е за жени навън!  Angry Студено-добре,дъжд -е е е хайде ще го преживея,нооооо в този вятър не излизам никъде.Мисля да си пусна някое филмче + пуканки и често  посещение тук laugh Опааа Миме ЧРД пак и нека всичките предварителни пожелания тук наистина станат реалност
Активен
delicacy
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 454

Профил
« Отговор #391 -: Октомври 17, 2011, 09:59:40 »

Мимка, Честит Рожден ден ! Желая ти да си много здраве, много щастлива и обградена с хора, които искрено те обичат ! Бъди на седмото небе от щастие ! Танцувай и се весели, днес е твоя ден!
Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #392 -: Октомври 17, 2011, 10:53:41 »

Времето е страхотно за любов.
Почти не съм спала тази ною, но пък беше една от най прекрасните и вълнуващи вечер с овненце. Вечеря на свещи, лека нежна музика, много гушкане, чак се задушаваме един друг  Grin
Сутринта отворих щироко прозореца и вдишах от студения  свеж въздух навън, което за първи път от доста време насам ме накара да се усмихна....Smiley
Споделям,че сърцето ми е изпълнено с толкова любов,с толкова нежност и топлина!!
Споделям,че съм просто щастлива.
Споделям също,че мисля за Кадифенцето и ми липсва, но така като не влиза често тук знам поне,че е добре 
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #393 -: Октомври 17, 2011, 12:06:21 »

Честит рожден ден, Миме! 
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #394 -: Октомври 17, 2011, 04:25:03 »

Споделям,че днес не съм свършила работа за 5 стотинки. Бюрото ми е точно до парното и така ми се спи,че едвам си държа очите отворени.
Споделям,че не ми харесва,че нови хора влизат тук,защото това ме плаши. Ставаме  все повече нестабилните. Но то май винаги си е било така. Едни идват,отиват си,други ги подхваща и така до края на света.
Интересно ми е ние до кога ще се задържим тук,ще изгубим ли връзка по между си?Ще се помним ли след година две?
Един господ знае.

Ох този ден няма край,искам по скоро да се прибера в къщи и да се излегна на мекото легло с меките завивки и да слушам тихо баладите на Бончо(в превод Бон Джоуви).......
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #395 -: Октомври 17, 2011, 05:41:24 »

Споделям, че времето е страхотно - тъмно, надвиснали облаци, пълни с много вода, остър и пронизващ вятър чак до мозъка на миглите ми и така студено, че чак ми спира дъха и ми идва да се смея. Обичам лошото време, влюбена съм в "депресивните природни състояния" на Господ, доближава го повече до нас Smiley Духа и е студ, очаквам да завали с нетърпение и ще ми е изпълнена цялата поръчака за времето!

Иначе... съм щастлива Smiley И още по-иначе считам, че едва ли ще се забравим, дори и някои от нас да спрат да влизат във форума, което ще показва само едно, че са толкова ангажирани с нещо друго, че нямат време за панически разстройства. Освен това е хубаво да знаеш, че някъде има место, в което те приемат и разбират с тези  ти тревожности, които за останалите хора са непонятни и досадни за проумяване. Преди идвах тук, защото ми бе зле... ужасно зле, влизах по всяко време на денонощието и четях чуждите симптоми, уверявах се, че не са животоотнемащи и че не съм сама в това отвратително  соматично страдание. Споделям, че сега идвам с друго чувство - спокойно, обнадеждено и с повече чувство за хумор. Не съм застрахована, че отново няма да получа атака или да вляза в порочна серия от такива... но, ако се случи, има място, на което съм почти като вкъщи Smiley Така, че не, няма да се забравим, може да се поотложим в различни моменти от живота си, но форумът не е само, за да се оплакваме, а и за да се усмихваме, забавляваме и споделяме.

Почна да вали - е, това е то душевен сладък спазъм! laugh
Активен
Cristo
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

Victory

Профил
« Отговор #396 -: Октомври 17, 2011, 07:47:10 »

Трак-че, Честит Рожден ден  !! Пожелавам ти много Любов, Обич, Уважение  !! Нека поемеш пътя, който ти си избираш, за да бъдеш ЩАСТЛИВА!
Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #397 -: Октомври 17, 2011, 08:16:23 »

След този лежерен,спящ и спокоен ден,все се намери някой ,който така да ми бръкне в здравето,че избухнах със страшна сила. Позволих си да преживея негативни емоции и най лошото да го покажа. Да го покажа на хора, които дори не заслужават да бъдат забелязвани от мен. Много пъти съм се убеждавала,че приятели няма и знам,че един ден,всеки ще поеме по собствения си път и няма да имаш на кого да разчиташ. Подготвена съм за всякакъв вид раздели,освен с вечните и тези свързани със семейството ми.
Но днес,днес беше върхът на наглостта на някой от заобикалящите ме хора,които аз игнорирам много успешно,но те мен явно не. Ядат ми краката,дано им преседне!
Колкото и да се опитвам да се примирявам,с това,че има такива хорица,с мизерен личен живот,ограничен до толкова,че се чудят в чия чужда паница да надникнат,за да поклюкартват малко.А всъщност не осъзнават колко са жалки,понеже нямат смелост да се изправят пред мен и да ми кажат в очите какъв по дяволите им е проблема,както аз бих го направила.
Толкова съм свършена психически в точно този момент,че ми се искам да ме няма на този свят. Надявах се,да се прибера, да си почина,да се сгуша в топлото си легло ,да слушам нежна музика и да не мисля за абсолютно нищо(е,овненцето прави винаги изключение),но за сметка на това седя тук,изливам душата си,защото няма пред кого другиго,пия чаша вино и сълзите ми се стичат като водопад.
На това отгоре ми е адски студено и ми се повръща.
Как да посмея отново да се похваля ,че съм щастлива? Как да кажа отново ,че съм добре? Като винаги се намира някой да ми напомни ,че всъщност не съм?

Активен
Cristo
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

Victory

Профил
« Отговор #398 -: Октомври 17, 2011, 08:44:30 »

Споделям, че наистина в този форум човек може да научи много неща, да си обясни много неща и да почувствува макар и виртуално подкрепа на ближни нему същества .
Да, умничката Скорпи, енергичната Трак, нежната Кадифе, емоционалната Маруся и много много дами и мъже, които не бих могъл да изброя /да не забравя и знаещия г-н Тодоров/ създават атмосферата /напоследък много приятна/ в този форум  .
Всички дами /без изключение/ заслужавате много ОБИЧ!! , много внимание и грижи.
Нека Бог бъде с вас, нека откликне на желанията на всяка от вас.
"Бог знае от какво имате нужда, още преди да сте му Го поискали..."
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #399 -: Октомври 17, 2011, 08:57:51 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:47:37 от track » Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #400 -: Октомври 17, 2011, 09:11:10 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:47:49 от track » Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #401 -: Октомври 17, 2011, 10:31:20 »

Цитат
Цитат
Как да посмея отново да се похваля ,че съм щастлива? Как да кажа отново ,че съм добре? Като винаги се намира някой да ми напомни ,че всъщност не съм?

Маруся, докато хубавите и лошите моменти се редуват, нямаш за какво да се тревожиш Smiley

Кристо, аз ли съм умницата тук Понеже си привърженик на лекарствата, да ти споделя, че се чувствам мноооого затъпяла от тях, сестра ми вече едвам ме издържа, вчера ми се развика, че съм бавнозагряващ реотан и ми повтаря нещо по няколко пъти, докато зацепя Grin Да се надяваме, че ще е временно.

Цитат
Такси за Цар Асен", а аз съм на ул. Цар Самуил. Сами си правете изводите
Трак, вземи изтрезней, че вече си казваш и адреса. Grin

« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 10:43:22 от skorpi » Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #402 -: Октомври 17, 2011, 10:49:28 »

Споделям, че не ме свърта нещо... и искам да направя едно нещо, което не бива да правя. Все едно триста дяволи ми тичат по вените, пързалят ми се по кръвоносните съдове със смях и само чувам ехото - Можеш ли да направиш онова, което искаааааш?!

Маруся, ти си добре и си щастлива, а онези, които искат да те убедят, че това не е така са хора, които не ги устройва ти да се чувстваш по този начин. Ако някой може да ти напомни нещо подобно, ще означава само едно, че ти всъщност не се чувстваш щастлива, а неуверена и си самовнушаваш щастието, без наистина да го чувстваш. Все пак мисля, че си една излъчваща радост и любовно щастие жена, а това не може да се имитира! Вярвай на онова, което те кара да се усмихваш. Най-хубавото е да имаш мъж до себе си, който те кара да се усмихваш Smiley Какво, как, кога и колко пъти ще кажат хората са неща, които ако се позовем на идеята ти за смирението и търпението, можем да обобщим, че са нищожни. Наслаждавай се на хубостта на тялото си, на смелостта и дълбочината на духа си, на страстта на натурата си и на умението да обичаш сърцато.
  Целувка изпращам Smiley
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #403 -: Октомври 17, 2011, 10:51:41 »

Цитат
Такси за Цар Асен", а аз съм на ул. Цар Самуил. Сами си правете изводите
Трак, вземи изтрезней, че вече си казваш и адреса. Grin

[/quote]

хахаха, Скооорпи, не зная дали си само умница, но със сигурност остроумието ти понякога ме кара да прихна с глас laugh
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #404 -: Октомври 17, 2011, 10:54:52 »

Споделям, че наистина в този форум човек може да научи много неща, да си обясни много неща и да почувствува макар и виртуално подкрепа на ближни нему същества .
Да, умничката Скорпи, енергичната Трак, нежната Кадифе, емоционалната Маруся и много много дами и мъже, които не бих могъл да изброя /да не забравя и знаещия г-н Тодоров/ създават атмосферата /напоследък много приятна/ в този форум  .
Всички дами /без изключение/ заслужавате много ОБИЧ!! , много внимание и грижи.
Нека Бог бъде с вас, нека откликне на желанията на всяка от вас.
"Бог знае от какво имате нужда, още преди да сте му Го поискали..."

Аз като казвам, че четейки Ви граф Монте Cristo, всеки път усещам един безмълвен, но настойчив рефрен - Правете любов, а не война... но и не си забравяйте медикаментите!!!

А това е хубаво, за Господ и нас, особено и ако по-често се сещаме, че освен да му искаме, можем и да му благодарим:)
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА