evropea.com - форум за паническо разстройство
Юни 30, 2022, 07:03:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 1
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 1

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 331850 пъти)
skorpi
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #315 -: Октомври 11, 2011, 10:02:03 »

Тракче, понеже на няколко пъти ни скастри за либидото, аз да питам какво да правят самотните дами, дето си нямат постоянен сексуален партньор, а така им се предписва "редовен секс" от всички съвестни лекари, е как да си го осигурят, ако не реват от време на време Huh? Grin
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #316 -: Октомври 11, 2011, 12:17:45 »

Тракче, понеже на няколко пъти ни скастри за либидото, аз да питам какво да правят самотните дами, дето си нямат постоянен сексуален партньор, а така им се предписва "редовен секс" от всички съвестни лекари, е как да си го осигурят, ако не реват от време на време Huh? Grin

С ревАне можеш да си докараш само поредният мъж-тиран, който под егидата на Батман ще "спаси" изгубената ти душа и измаляло за ласки тяло. В началото може и  да е вълнуващо, но после се сещаш за "точно определеният" човек на Трак и всичко ти се струва толкова безмислено, че либидото със скимтене избягва през 9 планини в 999-та. Не мисля, че жените ползват секса по предназначение, както правят повечето мъже. Въпреки, че от всичко най-мразя да говоря по принцип за мъжете или жените, защото това е вероломно обобщение, което цели само статистическо наблюдение.

Колко жени могат да си сложат ръка на сърцето и наистина да кажат, че им е непоносимо да се грижат сами за себе си, че са самотни, изгубени, нещастни и потиснати без мъж до себе 24 часа в денонощието? Мда - всичките с тревожности. Но като цяло, ако ПР бъде прогонено, на негово място се открива една симпатична дупка от метеор, даже по-голям и от този в Тунгуз. Мисля, че никой мъж няма толкова голям член, за да я запълни... но да, Его има  Smiley

Споделям, че хората, които харесваме, обичаме ни определят и формират в различни етапи от живота ни - още като деца често ни питат какви искаме да станем. Обикновено искаме да приличаме на хората, с които отъждествяваме мечтите си или са генератор за любовта ни. Нима тогава е толкова чудно, че любовта е онова, което може да ти даде крила, както и да ги смачка? Но пък вие говорихте за секс, аз пък и аз... И все пак, не ревете - защото на отчаяните постъпки, реагират първо и  отчаяни хора, защото припознават себе си.

...чудех се, момичета... дали сте забелязали колко невероятен сексуален заряд носят мъжките пръсти. Трудно ми е да се състредоточа, когато срещу ми стои мъж с красиви ръце. Та, каква бе темата?! laugh
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #317 -: Октомври 11, 2011, 01:05:03 »

Цитат
Мда - всичките с тревожности. Но като цяло, ако ПР бъде прогонено, на негово място се открива една симпатична дупка от метеор, даже по-голям и от този в Тунгуз. Мисля, че никой мъж няма толкова голям член, за да я запълни... но да, Его има

Кадифе, УНИКАЛНА си! Grin Grin

Цитат
  ...чудех се, момичета... дали сте забелязали колко невероятен сексуален заряд носят мъжките пръсти. Трудно ми е да се състредоточа, когато срещу ми стои мъж с красиви ръце. Та, каква бе темата?!

Темата беше: Споделям, че ми се... 
Активен

track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #318 -: Октомври 11, 2011, 01:11:22 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:42:32 от track » Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #319 -: Октомври 11, 2011, 01:35:30 »

Цитат
Скорпи, темата се казва "Споделям, че...", а не "Споделям, че ми се ... (правят разни нещица)" 

Мен ме вълнува един друг въпрос - защо си падаме по по-възрастни мъже   И сега да не ме сложите в А-групата с 50-годишните. Над 38-39 трудно ще ми хванат окото   

Сигурна ли си, че е такава темата? Аз така като гледам, заглавието отиде в друга посока и то не само в тая тема. Жените са наводнили форума и мъжете са в отстъпление. И аз харесвам по-възрастни, но сега съм решила да си хвана нЕкое по-младо гадже да видя един път кво е. Младо, младо, колко да е младо Evil
Активен

track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #320 -: Октомври 11, 2011, 01:39:59 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:42:40 от track » Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #321 -: Октомври 11, 2011, 01:50:26 »

Цитат
Както и да е озаглавена темата, винаги преминава във всичкология, то е ясно  

Ядосана съм! От няколко дена се чудя кучето ми що дебелее, въпреки че е мъничко, а то каква била работата - мъжът ми му давал протеини. Ей ще го изтрепя тоя като се прибере  

Споделям, че мойта "снаха"-пекинезка, също е голяма дебелана от лакомствата, с които я залъгват. Споделям, че надава вой до седмия етаж всеки път, когато реша да изляза от стаята и да отида до тоалетната. Споделям, че снощи и двамката ми ходиха по главата и не ме оставиха да спя изобщо. Споделям, че за 2 дни направо му разката фамилията от гонене и тормоз. Споделям, че кучето ми е травмирано и не иска повече да я вижда тая вампирка Evil Споделям, че и аз съм на ръба и че ако не бяха хапчетата, нямаше да мога да я издържа.    tease1
Споделям, че тя има някаква форма на паническо разстройство, щом не иска да е сама в стаята и ме тероризира по такъв начин Undecided - монофобия Roll Eyes
Споделям, че преди малко ги разделих, защото се сбиха и стана напечено Вместо да се   , те  
Споделям, че съм готова да ставам дресьор в цирка в скоро време и че рибките са къде, къде по-спокойни животни.  
Споделям, че не е важното животът да е лесен, а да е интересен. Smiley
« Последна редакция: Октомври 11, 2011, 01:52:30 от skorpi » Активен

Cristo
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

Victory

Профил
« Отговор #322 -: Октомври 11, 2011, 08:43:12 »

"Над 38-39 трудно ще ми хванат окото "
Да, а над 43 - изобщо !!!
Споделям, че не се вмествам в границите на Трак!! Grin
Споделям, че идва пълнолуние.....
Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #323 -: Октомври 11, 2011, 09:27:22 »

За трери път започвам да пиша и писмото ми се изгубва някъде,защото нещо натискам и бум. Вече съм на ръба на нервна криза!!!

Та, Скорпи подкрепям те ,и аз искам ,искам постоянни едни неща, и то точно от НЕГО.

Споделям,че денят ми беше супер лежерен,но вечерта за сметка на това доста бурна и даже не съм се усетила как изгладих един тон с пране в яростта си.

Споделям,че искам да се изморя да ГО обичам и да мога да си дам почивка.
Споделям,че не преставам да мисля за него,нито секунда. Какво е това? Временно увлечение,заблуда? Защо боли ,когато не е до мен? Защо боли при мислълта,че един ден пътищата ни ще се разделят,че ще дойде момент,в който няма да знаем нищо повече за другия.? Заблуждавам ли се? Нищо не разбирам.Само знам,че го искам и не мога да се контролирам повече.

Споделям на Мима специално,че аз не си падам по по възрастните,май е забравила:))))

Преди беше друго,ама сега май и аз съм се бъгнала нещо. Може би за това съм и толкова търпелива с него,защото е по малък и му давам шанс да разбере за какво става въпрос.Ако беше някой друг да съм го натирила отдавна до сега. Но не,аз продължавам да го обичам все повече.

Оф вече ставам досадна дори и на себе си.Не мога да се понасям.
Плюс това вече не знам как ще продължи терапията,какво още имаме да обсъждаме ,направо ума ми не го побира. Аз съм си добре,вече не знам от кога не съм получавала истински Атаки,ама иначе пък ме е страх да ви кажа.

Кадифе,ида,в събота пътувам,ще се чуем. Най вероятно в неделя можем да пием кафе ,че в събота нали е сватбата.Ако имаш възможност де.

Наздраве,пийвам винце,мисля да се поизкъпя малко и да се тръшкам.
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #324 -: Октомври 11, 2011, 10:17:30 »

Маруся, в събота не мога, но в неделя съм на линия. Ще чакам да се обадиш, разрешавам да НЕ си носиш медалите на световен шампион, с които чак аз се гордея! Smiley
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #325 -: Октомври 11, 2011, 11:48:35 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:42:55 от track » Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #326 -: Октомври 12, 2011, 04:12:54 »

Споделям, че не ми се спи... изпълнена съм с енергия! Evil

Споделям, че Трак си мие ръцете с мен, ходи и се закача със съфорумците си, а после казва, че са моя грижа! laugh

Споделям, че за една жена великолепната, чувствена, сладка и смислена възраст е около 30-те, та чак до 38-те. Всички тук сте далече от нея. За жалост и аз започвам да се отдалечавам от нея! Grin
Активен
Alice
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 404

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #327 -: Октомври 12, 2011, 06:35:24 »

...
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 04:35:26 от Medea » Активен

Сред жълтите дюни цъфти невиждана пясъчна лилия... Отдавна я търсеше ти, отново те питам: Откри ли я ?
Cristo
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

Victory

Профил
« Отговор #328 -: Октомври 12, 2011, 09:06:21 »

"Споделям, че за една жена великолепната, чувствена, сладка и смислена възраст е около 30-те, та чак до 38-те. Всички тук сте далече от нея. За жалост и аз започвам да се отдалечавам от нея! "
Напротив, Кадифенце, при нас над 40-те започва "Втора младост". Трак и Маруся ще го разберат, но когато дойдат на нашите години....
От тук нататък започваме да се радваме истински на хубавите мигове, да оценяваме нашите приятели, да "пием с пълни шепи " от живота!
Започва периодът, наречен "Златна есен"......

Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #329 -: Октомври 12, 2011, 09:12:33 »

Медеа,тогава давай,нали за това сме тук. Да споделяме.
Първото нещо,което гледам в един мъж,са ръцете. Няма по секси нещо от това.
Споделям, че аз съм точно в тази възраст,на великолепната,чувствена и сладка жена. Може би не ми личи,благодаря Кадифенце. С теб в неделя ще го обсъдим на кафе Smiley
Медеа защо не си лягал/а?
Споделям,че не съм родена да работя толкова рано. Една смяна от 11 до 18 би била паснала много добре  Grin
Хубав деб,че ме чака един тон работа сега.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА