evropea.com - форум за паническо разстройство
Юни 30, 2022, 07:16:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 1
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 1

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 331854 пъти)
Little Овненце
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #255 -: Октомври 04, 2011, 05:57:27 »

Хахахаха,Цанко направо ме разби:) Караконджули бил виждал:)))
Смея се в офиса като луда тука,хахаха.Голям си образ ей.
Това за сънищата не знам и аз,ама доста често сънувам кошмари. Жалко ,че не съм си ги записала. Но станаха все по чести някак си.
Благодаря ти за шапката. Аз не обичам да се хваля много с това,но понякога човек има нужда да го каже точно това. Рядко ми се случва, но ето днес беше един такъв  изключителен ден,когато го споменах.
Аз също се гордея с това, положила съм нужния труд ,за да го постигна. Беше моя цел и мечта и няма по хубаво чувство от това,да усетиш,че си я постигнал:)
Сега пак имам мечти,но като че ли ми се виждат неосъществими и това ме натъжава Sad
Както и да е...споделям,че цял ден се чувствам замаяна и адски изтощена.Цялото ми тяло е напрегнато и не знам защо е така.....
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #256 -: Октомври 04, 2011, 06:00:10 »

Цитат
Понякога и майка ми има тази способност. Тя доста често си позволяваше да ми казва колко съм зле и как нищо не съм постигнала в живота и най лошото-никога няма да постигна.Това,че съм световен шампион и то двукратен не е нищо,нали така? Няма място за гордост там. Разбира се,че не. Най лошото е,че не си завърших образованието-висшето и че имам един брак зад гърба си-според нея. След един такъв скандал я накарах за съжелява за всичко казано и до сега говори много внимателно с мен.....но...аз не съм забравила и не съм простила..

Маруся, едно към едно с това, което стана миналата седмица с мен. Преди 2 дни чух същия разговор между сестра ми и майка ми за нея. Така че очевидно каквото и да правим, никога няма да са доволни от нас. Аз лично спрях да се интересувам дали ще се докажа пред нея. Искам сама да си се харесам. Все повече се убеждавам, че проблемът на всички ни с ПР се корени в ниско самочувствие и стремеж да се докажем пред тези другите, дето ни мачкат. Ти не случайно си станала шампион. Замисляла ли си се?

П. С. Ей, вие на имена вече почнахте да си говорите тука... шшшшшшт! Cheesy

Споделям, че от града, който ме задушава, избягах. А сега как да избягам от себе си?
« Последна редакция: Октомври 04, 2011, 06:10:42 от skorpi » Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Cristo
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 256

Victory

Профил
« Отговор #257 -: Октомври 04, 2011, 06:37:19 »

"Споделям, че сънувах змия   Това било на болест или смърт."
Не е вярно тълкованието, Маруся. Сънуването на змия, означава среща с хората, които са ти врагове. Ако я убиеш насън, ще имаш победа над тях !! Аз много пъти съм сънувал змии и много пъти съм ги убивал.. Evil
Само по-някога има истини в сънищата. В повечето случаи са измислици и пълни глупости.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #258 -: Октомври 04, 2011, 07:33:36 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:36:06 от track » Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #259 -: Октомври 04, 2011, 07:38:39 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:36:16 от track » Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #260 -: Октомври 04, 2011, 11:01:40 »

Трак взимай нещо за подсилване на имунната система. Аз профилактично си пия цитросепт. Това са капките чудо. Гаднички са на вкус ,но много добре действат.
Никой не ти обижда терапевта,но позволи ни и ние да бъдем критични към него,както и той към нас.
И все пак да споделя,че до сега бях навън с приятели ,които имат детенце на 4 годинки и съм се смяла с глас ,чак корема ме боли.Наистина децата са уникално нещо,искам и аз да си имам свое Sad
Споделям,че пак съм наникъде с чувствата си и това ме измъчва много. Да взема да му тегля една майна ли на всичко?
За сънищата,благодаря,че така ме успокоявате,аз все лошото гледам да му се невиди.
Сега отивам да припадна е леглото и да си мечтая,много обичам да мечтая. 
Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #261 -: Октомври 05, 2011, 05:36:16 »

Споделям,че ми адски гадно и искам да се гръмна.......
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #262 -: Октомври 05, 2011, 05:46:22 »

Хей, Маруся Smiley Чакам те се нетърпение да пием кафе в моя град. Няма да те моля да си взимаш медалите, но ще ми разкажеш в какво си била световен шампион, защото аз НИКОГА не съм виждала световен шампион, че то и двукратен на живо, разбра ли! От своя страна аз мога да се похваля само със световната си титла за паническо разстройство, но и ти ще се докоснеш до "величие" laugh

Моля те, не унивай и не забравяй, че след всяко гадно нещо идва хубаво, това е някаква закономерност... затова и се плашим, когато сме щастливи, защото си казваме много добро не е на добро. Но защо не се радваме тогава, когато сме нещастни, като знаем, че ни чака отново щастие?!Всичко някак се подрежда... това са Природни сили, които като не им помагаме, поне да не им пречим Smiley
Активен
Stareternity
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил
« Отговор #263 -: Октомври 05, 2011, 07:03:29 »

Споделям, че съм адски гневен; таман се върнах от терапия (бъбрихме си за работата ми и подобни) - гледам, майка ми е ровила из гардероба - прала ми е дънките, "секретните" ми цигари оставени навън на показ. Иии, човек едно свое скрито място да няма... Преди малко ми подаде нов потник и един шоколад - процедих през зъби "аман от тия шоколади". Днес си извадих карта за фитнес, че съм се "ошишил" - обаче с тия шоколади... Ако не ми бяха соматичните неприятности, щях да си пея и да си свиря - б* му страха, неприятните мисли и пр. "сволоч". Като си тръгвах от терапевта ала лош хумор му рекох: "знаеш ли, че правели някакви операции - отрязват ти нещо в... и вече не се страхуваш от нищо; следва работа като барета в спецотряд". Споделям, че има мигове, когато ми се струва, че всичко, което ме сполетя е един лош сън; искам да се събудя! Доста продължи, продължава; не желая да я карам и нататък така. Тъпото е, че не знам какво да сторя, за да изляза от това. Никога не съм подозирал, че на света съществува подобна гад, че може да има нещо толкова подло-мъчително. Че това се случва точно на мене, питам се защо? Ако съществува, защо не сполетява един подлец, един крадец? Не съм им "светил", ама сигурно сега се хилят някъде гърлено, а аз пиша тук, със замаяна глава, гневен... Споделям и че никога не съм предполагал, че ако човек има някакъв проблем - в случая душевен?, то на практика не съществува единно мнение какво му има на човек, какъв е изходът от това. Маса мъгливо-шарлатановидни "насоки" в безброй псевдонаучни писания. Като не са наясно, що пишат, що забуначват читателя още повече - аха, да - "дума дупка не прави". Споделям, че разумът ми подсказва, че психотерапията помага? в разни междуличностни конфликтни ситуации и "измислени" фобии - другото е май-май бошлаф ала (цитирам) "Фантазьора от Виена". Пък на тия, дето се мъчат да внушат на човек, че като са го раждали, се е "травмирал", или като малък са ги "изнасилили" и е "забравил" - с една тояга - и по г*... Без значение на "титлите" им - сигурно придобити в сунгурларския университет.
Споделям, че съм на път да се превърна в мизантроп, като ония в романите на Дикенс. Тъжно ми е и ми е горчиво... Вероятно драматизирам и катастрофизирам в повече, но не мога и не мога да си обясня, да преглътна, защо аз не съм подъл и лъжлив, а наоколо... И като медал - тая "награда"! По-точно, какво кара един човек да е "вълк" за другите? Защо? Може би точно това е правилното, разумното поведение - тяхното, не моето! Наистина "като се събереш с вълци..." Пък аз ала добра "овчица" - и затова сега съм на това дередже. Не съм си говорил за тия неща с терапевта ми, ала явно тия ми "идеи" са признак за това, че съм "на прав път" - един вид терапията "действа" - в стил Барон Мюнхаузен, който, за да излезе от блатото, се вдигнал сам за косата си. Как не искам, не мода да призная, че Камю и Сартр са прави, май, за съжаление. И Вапцаров, също...
Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #264 -: Октомври 05, 2011, 08:51:08 »

Хей Цанко,вдишай дълбоко и издишай.И така няколко пъти.Да,и аз си задавам същите въпроси като теб. До кога?Защо аз?Как да се измъкна?Знаеш ли,това което куца е личния ни живот.Липсва ни човека с главано Ч. Намериш ли го,ще видиш как всичко ще изчезне и ще летиш в небесата от кеф. Аз знам,че това е нещото ,което ме измъчва.Тази пуста самота ,дори и в момента да имам УЖ някого,аз пак съм самотна. Разбери,че там е проблема. Не се гневи,не се нервирай за глупости,ние няма как да промеин света. Разказвай всичко това на терапевта су,довери му се,той трябва да вникне в твоята същност,но да знаеш,че той ще вникне до толкова до колкото ти му позволиш. Аз в последно време даже не мога да подредя мислите си и да кажа 2 смислени изречения за това,което изпитвам,Само знам,че ми е гадно,адски празно,боли ме нещо вътре в мен, пусто е,сиво е.И знам от какво имам нужда,но не знам как да си го набавя.Именно това безсилие ни кара да изпадаме в състояния,толкова мъчителни и болезнени.Аз стигнах то този извод,не знам колко съм права. Но знам,че ми е гадно..много гадно.
Кадифе,медалите ли и да искам не мога да го домъкна,доста са,тежички също.
Дано съм жива до другата седмица и да мога да дойда да пием кафе. Smiley
Отивам да си ям супата,сама........Sad как бих искала да я споделя с някого....направих я с толкова любов  Embarrassed
Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #265 -: Октомври 05, 2011, 08:59:35 »

Знаеш ли,това което куца е личния ни живот.Липсва ни човека с главано Ч. Намериш ли го,ще видиш как всичко ще изчезне и ще летиш в небесата от кеф. Аз знам,че това е нещото ,което ме измъчва.Тази пуста самота ,дори и в момента да имам УЖ някого,аз пак съм самотна. Разбери,че там е проблема.
Права си, Маруся, много си права!! Дано скоро се появи на хоризонта този, когото искаш да имаш...Истинския, добър, внимателен и искрен мъж, с когото да споделиш остатъка от живота си..
Взаимна  обич, взаимно уважение  , взаимна борба в живота....
Активен
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #266 -: Октомври 05, 2011, 09:19:19 »

Къде ,къде да го търся?Huh??
Активен
Cristo
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Victory

Профил
« Отговор #267 -: Октомври 05, 2011, 09:25:21 »

Къде ,къде да го търся?Huh??
Е, не може всички приятели край тебе да са "залупени", "скромни", "инфантилни" и прочие...Друг е въпроса, ако съществува "невъзможна любов".
Тогава и Господ не може да помогне...
Активен
Stareternity
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил
« Отговор #268 -: Октомври 05, 2011, 10:04:35 »

Споделям, че супа не умея да готвя. Ама правя страшна пица (сам си я меся), спагети и кавърма!  Smiley Smiley Smiley
Споделям, че искам да съм част от онази култура, от онова "движение", когато е било достатъчно само да кажеш на човека насреща, че го харесваш. Помня как се сприятелявахме като малки: "Здравей, искаш ли да се запознаем?" А сега - все едно всеки е глътнал бастун... Тъй като съм си инат (национална черта) ще продължа, опс, щях да кажа "чакам" (терапевтът ми ще ми "дърпа ушите") - ще започна да търся, да се боря - пък каквото ще да става - поне както спартанките са изпращали мъжете си на война - за щита... (филмът е тъп, ама главният герой много ме кефи  Grin).
Докато съществува поезия, музика... - човечеството все още има шанс. Наистина, "Красотата ще спаси Света".
Активен
queenmaya23
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 176

Профил
« Отговор #269 -: Октомври 05, 2011, 10:59:11 »

Stareternety
Като чета в последно време стила ти на писане, нищо чудно че се чувстваш по този начин. Ти най- вероятно си в пъти по- интелигентен от терапевта си и как да му се довериш и да имаш надежда? Като зная от личен опит колко незаинтересовани са повечето лекари за пациента...останалото е многоточие...
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА