evropea.com - форум за паническо разстройство
Август 11, 2022, 01:43:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 316
  Изпечатай  
Автор Тема: СПОДЕЛЯМ, ЧЕ...  (Прочетена 332731 пъти)
track
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #375 -: Октомври 15, 2011, 11:03:12 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:46:39 от track » Активен
didi
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 144

Профил
« Отговор #376 -: Октомври 16, 2011, 09:00:04 »

Хайде миме давай новините от тази нощ
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #377 -: Октомври 16, 2011, 01:39:48 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:46:52 от track » Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #378 -: Октомври 16, 2011, 02:56:24 »

Направо не знам какво да кажа на фона на приключенията на Мимето Grin
Аз го раздавам доста по-спокойно, с книга в ръка. Захванах се да чета пак Коелю, и други неща ми се четат, искам да чета повече, за да ми помага и за писането, за да избягам от собствения си свят или просто защото си плувам в свои води.. не знам, навън вали, а аз съм се сгушила с книжката и с мислите си. Писателски живот ще си водя явно и това е то положението. Cheesy
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #379 -: Октомври 16, 2011, 03:09:47 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:47:06 от track » Активен
Alice
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 404

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #380 -: Октомври 16, 2011, 06:36:00 »

...
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 04:38:27 от Medea » Активен

Сред жълтите дюни цъфти невиждана пясъчна лилия... Отдавна я търсеше ти, отново те питам: Откри ли я ?
Little Овненце
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 703

Профил
« Отговор #381 -: Октомври 16, 2011, 07:37:55 »

Медеа, една от причините за появата на ПА са точно проблеми или неизживяни случки и ситуации в миналото или дори в дестка възраст.Сега не отдаваш може би толкова значение на тях,защото те са някъде заровени в далечното ти минало, но те могат да отключат в по късен етап много проблеми с психиката. За ниското самочувствие чувам все по често и по често и това много ме натъжава. Не знам как човек може да има ниско самочувствие за себе си или пък как може да позволява на някого да му го създава? Казвала съм много пъти тук във форума,че всеки е уникален сам по себе си и трябва непременно да го мисли за себе си. Също така за съжелението- аз също го мразя, не обичам да ме съжеляват,аз самата се съжелявам понякога достатъчно. Това,което искам от хората около себе си е да ме разбират.Но и това вече не го искам. Нямам право.
Но стига толкова за мен.
Ти ходиш ли на някакъв вид терапия? Какви усилия полагаш ти самата за справяне със състоянието си? Че не си болна от неизличима болест,това ти е ясно нали?
Също така знаеш най вероятно,че появата на ПА е знак,че трябва да настъпи някаква промяна в начина ти на живот....размисли какво би искала да бъде другояче,помисли къде има пропуски и можеш да споделиш.
Труден период е това,много труден, но успееш ли след това усещането е незаменимо.Подобно на безсмъртието

Аз пък сега да споделя малко и дручи нещица.Бях на сватба вчера,голямо пиене,голямо ядене,едни танци и чудеса.Днес направо съм кайма,ама май повече се изморих да си събувам и обувам обувките,отколкото всичко останало. Днес преди да си тръгна успях да се видя с Кадифенце 
Очарована, щастлива и невероятно възхитена съм от тази жена с главно Ж.
Макар,че не се познаваме, усетих едно топлина,сродна душа,все едно съм я познавала цял живот.Щастлива съм Кадифенце и се надявам срещите ни да зачестят.

Сега мисля да си надигна перфектния задник и да отида до печката ,за да сготвя на малкото овненце,че май щяло да идва да ме гушка. Боже колко нужда имам точно от това в тази студена ,мокра вечер.

Мименце,кога беше рожденното денче?Вчера ли или днес?
Честитя ти го ,дори и да съм закъсняла. Желая ти от сърце да намериш пътя към себе си,да намериш силата и куража да осъществиш нужните промени и да бъдеш много ама много щастлива след победата!!!Нека приятелите тии да бъдат винаги до теб,а ние виртуалните така или иначе сме Smiley Усмихвай се красиво момиче ииии намали малко темпото Smiley)))Силно те прегръщам!!!

Чао мили мои за сега.Ако все пак трябва да си ям вечерята сама,ще вляза да я споделя с вас .Много усмивки.
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #382 -: Октомври 16, 2011, 08:34:12 »

Споделям, че пих чайокафе с Маруся и съм щастлива, защото това бе смислена, топла и човешка среща между две жени, които имат близка емоционалност. Много, ама много симпатично нежно момиче, което ако да ме заслепяваше не бе от златните медали на гърдите й, нито от чисто женската й хубост, а от лъчезарната и искрена усмивка. Умна, сензитивна и извънредно мъдра за годините си. Научих от нея няколко неща, които отнесох ревниво в себе си и премислих. Ще ви кажа, че такива срещи са нещо хубаво и трябва да се помисли някакво Коледно събиране, например. Хем приятелски, хем терапевтично. Твърде много ярост, липса на възпитание и агресия има по повечето форуми и чатове - това, което създадохме тук е топла грижа Smiley

Споделям, че ми е добре Smiley

Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #383 -: Октомври 16, 2011, 08:37:30 »

Трак и аз не разбрах точно кога си рожденичка, но ти пожелавам да откриеш спокойствието на постъпките си вътре в себе си, да повярваш, че можеш и сама, да си върнеш самоуважението и да развиеш очарователното си детско присъствие в женско усещане за сила и доброта.

Честит Рожден Ден, Трак
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #384 -: Октомври 16, 2011, 11:24:17 »

Споделям, че ми е някакво странно и тъпо без мъже във форума, обаче пък от друга страна откакто ги няма, спряхме да се караме май, май
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Alice
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 404

Weirdo ;)

Профил
« Отговор #385 -: Октомври 16, 2011, 11:50:26 »

...
« Последна редакция: Януари 07, 2012, 04:39:03 от Medea » Активен

Сред жълтите дюни цъфти невиждана пясъчна лилия... Отдавна я търсеше ти, отново те питам: Откри ли я ?
didi
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #386 -: Октомври 17, 2011, 01:05:36 »

ЧРД и от мен миме,към пожеланията на всички тук мога само да допълня-бъди себе си и не се опитвай да се променяш заради някой който не те заслужава     
Активен
didi
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #387 -: Октомври 17, 2011, 01:15:35 »

Ооох споделям ,че лошото време не ми се отразява добре-нещо зачестихме  ние в къщи с ракйката салатките ако я караме така до пролетта току виж сме развили битов алкохолизъм  tease1
Активен
didi
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #388 -: Октомври 17, 2011, 01:46:18 »

Еееее аз пак ще "споделям" ;DСподелям че тази вечер нещо май се сдухвам-за пръв път посред нощите съм пред компа Roll Eyes,а пък ако ви кажа какво си мисля в момента........ееееее ще споделя Roll Eyes"колко ли сърца разбива в момента мимето?Huh? "Е кажете сега,че не мисля за щуротии .Стига съм писала изчезвам към спалнята,там си имам някой за гушкане  
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #389 -: Октомври 17, 2011, 08:51:20 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:47:20 от track » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 316
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА