evropea.com - форум за паническо разстройство
Февруари 01, 2023, 11:45:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Въпроси към г-н Тодоров!
[Паническо разстройство]
dulo681
Декември 06, 2022, 07:21:41

Спонсорирани връзки

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Скайп  (Прочетена 1929 пъти)
portmonnaie
Newbie
*

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« -: Март 29, 2011, 06:12:48 »

Ей , приятели. Може ли да ме добавите в скайп, за да си поговорим с някого за ПР, агорафобия и др. Моляя!! skype:  cool.balyk  Smiley
Активен
Student_21
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: Март 29, 2011, 07:55:36 »

Денят на лъжата (1 април) наближава. В тази връзка, чуйте и една лъжа от мен. Това е небивалица, която сътворих преди малко. Посветена е на едно несъществуващо и мистериозно лице, което ще нарека Иван. Не й вярвайте Smiley Няма връзка и с автора на темата.
Тази покана по-скоро ми прилича на опит за приобщаване на определени посетители от форума (от мъжки пол) с цел тяхното проучване. Очаква се да клъвнат въдицата като видят готина мацка от противоположния пол със същия проблем и веднага да издадат личните си данни. Схемата е проста, лъха на евтино, но добре работеща. Имаме "проучвател" който предварително нарочва жертвата. Регистрира се няколко месеца преди да я атакува и има 15-20 поста, за да не изглежда профилът му съмнителен. След това се свързва с лицето, което трябва да бъде проучено под предтекст че има същия проблем и могат да обменят опит. Проучваното лице проявява интерес, в хода на общуването предоставя свои снимки и данни. Работата  е свършена и необходимата информация е дадена. След това готината мацка изведнъж губи интерес и почти не отговаря. Необходимата информация е налице. Добре че сме умни и някои от нас са бъдещи юристи, та благодарение на своята досетливост даваме фалшиви данни и снимки и не могат да ни разобличат толкова лесно. Много интересно как след като научи необходимата информация за мен, пратеникът спря да проявява такъв голям интерес (явно още не е осъзнал че инфото е фалшиво) Smiley Тази тема за мен е пълна инсинуация и подстрекаване към предоставяне на лични данни. Апелирам към посетителите да ограничат колкото е възможно личната информация в профилите си, а ако имат съмнения че някой от тук е пратеник, просто да дават фалшива информация (както направих аз)
Бъдете предпазливи!
От юридическа гледна точка, бързам да обясня че аз не обвинявам никого.  Някъде да виждате конкретно име? Просто си говоря небивалици, защото ми е весело Smiley
Разбира се това е просто един измислен от мен разказ. Напомням ви да не му вярвате Smiley Просто приемете че имам странно чувство за хумор. Всяка прилика с ПОДСТАВЕНИ лица и събития е напълно случайна и плод на вашето въображение Smiley
« Последна редакция: Март 30, 2011, 02:22:33 от Student_21 » Активен
portmonnaie
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 30, 2011, 04:14:37 »

А после като ти вземе данните какво ? Lips Sealed
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #3 -: Март 30, 2011, 05:30:25 »

Мдаа, особено ако пратиш голи снимки, може и в леглото да те "терапевтират" Grin Grin Grin Какво остава ако си и готина мацка, "лечението" ти е в кърпа вързано. Поне едно е сигурно - ще разтовариш адреналина и ще получиш завидна доза серотонин Wink
Всяка прилика с лица и събития е случайна  Grin Grin Grin
Колкото до мнимите "лечители", мога да кажа едно: Докато има балъци, ще има и тарикати Wink

« Последна редакция: Март 30, 2011, 07:33:00 от skorpi » Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #4 -: Март 31, 2011, 06:20:19 »

Smiley Аз не те знам дали се шегуваш, но на няколко пъти - поне два, ми се пращат съобщения с въпроси как съм преодоляла еди кое си, после дават мейл, за да си пишеме там. Аз си отговарям чрез съобщение през форума. Не давам мейл, защото съм мнителна. И нема връзка повече с тези хора. А си спомням, че беше писано нещо по темата и съм внимателна.  Grin Не знам какво толкова му е неудобното да си пишеш съобщения във форума???
Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Март 31, 2011, 10:54:37 »

Аз искам да обърна внимание на факта, че един от агентите ни изчезна безследно или поне вече не фигурира със същия ник... давам ви жокер - той НЯМАШЕ ПР, но беше сред редовните посетители... един иска сватба, друг брадва - внимавайте!
Активен

portmonnaie
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 02, 2011, 05:36:55 »

хмм сега намеквате ,че това съм аз?
 Окей,извинявам се на всички, че поисках да си пишем в скайп.просто го намерих за по-удобен. И , Student_21, защо ти спря да ми пишеш без да съм ти дала някакъв повод и говориш как агентите спирали да пишат изведнъж, искаш ли телефон ,фейсбук ..? Разбирам, че сте подозрителни, но аз не съм ви поискала нищо повечко от скайп. вие сте тези, които искате фейсбук,имейли,телефони и т.н. Тъпото е,че се оказва накрая, че даже във форума за ПР съм неканена и заподозряна.
Активен
portmonnaie
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Април 02, 2011, 05:37:36 »

И искаше телефон, фейсбук.. *
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 03, 2011, 04:52:42 »

Цитат
хмм сега намеквате ,че това съм аз?

Аз не знам какво сте си разменяли, не ме и интересува, но както навсякъде в Интернет пространството, и тук има фалшиви самоличности, зад които понякога се крият недобросъвестни хора.
Нормално е всички малко или много да се пазим, имайки предвид естеството на проблема и това, че повечето от нас искаме да остане в тайна... И определено не искаме личната ни информация да се ползва с цел печалба от психиатри и т. н. хора, които биха се възползвали... Винаги, когато пишете и не виждате човека срещу себе си, е добре да си имате едно на ум, че нещата може да не са такива, каквито ви се представят.  Wink
Активен

valic80
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #9 -: Април 03, 2011, 06:28:29 »

здравейте!!! имам паническо разстройство от 2007-4 години ще стане вече. от около една година почти нямам панически атаки може би 1-2 слаби, който даже не ги и помня. Но в момента съм на кръстопът и съм затруднена. на 30години съм имам две деца на 8 и на 6 години. Преди 2 дни разбрах, че съм бременна- 2-3седмица. незнам какво да права, дали да задържа детето дали да го махна, страх ме е дали ще се справя с всичко от една страна с 2 те ми деца, от друга незная какво ще ми е здравословното състояние и от трета страна бебето ако го родя. моля, дайте съвет!!! просто ми е много трудно, да реша!!! иначе съм на асентра 1 таблета дневно и четвъртинка ривотрил от 0,500. с тази доза се чувствам добре, но може би ще трябва да ги спра, ако запазя бебето!!! пишете,моля!!!
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Април 03, 2011, 07:24:02 »

valic, тези въпроси трябва да зададеш на лекар, не във форуми, за да получиш професионално мнение - ако обмисляш варианта да запазиш бебето, при всички положения трябва възможно най-скоро да отидеш на преглед и да кажеш на акушер-гинеколога си какви лекарства приемаш, дози и т. н., и с него да обсъдиш как ще процедирате нататък. А ако искаш лично мнение, моето винаги ще е в полза на децата Smiley
Активен

TINTIAVA
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил Ел. поща
« Отговор #11 -: Април 03, 2011, 08:17:27 »

Здравей аз съм с ПР от 10г преди 4г родих здраво момченце като по  време на цялата си бременност съм пила Ципралекс и при нужда Диазепам сега смея да твърдя съм по добре от преди.През цялото време поддържах връзка със психиатърката си Може и да си внушавам но покрай бебето си някак си страха и паниките се разредиха многзначително и бяха много леки Аз съм за това да задържеш детенцето си пък кой знае може с него да се оттървеш от ПР
Активен
Student_21
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил Ел. поща
« Отговор #12 -: Април 03, 2011, 10:48:50 »

portmonnaie, моля да посочиш къде в поста ми съм намекнал нещо за теб, цитирал съм твоя псевдоним или съм дал повод читателите да мислят че визирам теб?
Имаше една хубава поговорка "гузен негонен бяга".
Активен
portmonnaie
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Април 04, 2011, 01:11:16 »

Точно така. Както кажеш Smiley просто искам да ви кажа да не се вманиачавате толкова в търсене на тези агенти. Сега аз съм ви "агент" ,окей.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА