evropea.com - форум за паническо разстройство
Януари 18, 2022, 10:20:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: майки с ПР  (Прочетена 1056 пъти)
ivon4eto122
Newbie
*

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил Ел. поща
« -: Януари 16, 2011, 10:35:52 »

zdraveite az sam na 22 godini i polu4ih parviq si pristap na 17 v edna carkva pogrebvahme mn speciqlen blizak ot togava vlezna li v carkva napravo umiram zapo4vam da trepera i tn
sled pogrebenieto se zanimavah s gluposti i 2 godini nqmah pristapi dokato ne zvar6ih ukrotih se i se zapo4na nz kak da se sprava i zapo4nah da piq po cql den pieh ama ne da se napivam a taka kolkoto da mi se zamotae glavata da ne use6tam pristypi i ne mojeh i da rabota ama vie zn kakvo e i taka zabremenqh sprqha pristypite rodih krasivo momi4e i pak se zapo4na v magazini okolo mn hora navanka ponqkoga i sega me e strah da izlizam s deteto si navanka za da ne mi stane ne6to ili moeto systoqnie da i navredi po nqkakav na4in  neprekasnato strana horata za da mi stane ne6to pred tqh ponqkoga se use6tam kolko silno sam stisnala koli4kata 4uvstam se po sigurna taka ot godina pak piq samo zaradi deteto i vsi4ki se 4udat za6to piq tolkova az ne smeq da kaja za6toto 6te me pomislqt za luda ( piq samo bira dr ne no po nqkolko litra) i taka sega pak se opitvam da spa birata ve4e sedmica ne sam pila a kogato izlizam samo si povtarqm 4e sam dobre i 4e mi nqma ni6to i taka den sled den nadqvam se nqkoi den da go preodoleq

dokato ne pro4eto foruma si misleh 4e sam za ludnica nz 4e ima tolkowa mn hora sys tozi problem ako ima i nqkoq maika ili nqkoi koito moje da mi dade kuraj da ne se strahuvam kogato sam s deteto si moje da mi pi6e na skype ivon4eto122
Активен
dnil
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Върнах си живота

Профил
« Отговор #1 -: Януари 17, 2011, 01:14:40 »

Здравей, моето ПР започна когато родих. Най тежкият ми период беше когато синът ми беше бебе. Е, споко - отгледах си го прекрасно, само, че започнах да се лекувам. Отиди на психолог и/или психиатър.
Активен

Който търси - намира!
Който желае - постига!
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #2 -: Януари 17, 2011, 01:52:18 »

Записвам се да следя темата, защото не съм майка, но повече от всичко искам да бъда и на няколко пъти съм си споделяла притесненията дали ще мога да съм пълноценна в грижите с този проблем... а мисълта, че няма да мога да осигуря най-доброто на детето си - нормален и спокоен живот, ме хвърля в жестока депресия. Може и рибата да е в морето, но искам някой ден да я уловя все пак. Годините си минават, връстниците ми родиха по 1-2 вече, а аз гледам отстрани и се прибирам вкъщи да плача... затова ако има майки с ПР тук, моля ви кажете ми как се оправяте с майчинството и с проблема си, отразява ли се той върху детето - последното, което искам, е да създам още едно тревожно същество Undecided
Обаче не искам и да се отказвам от мечтата си, защото ме прави щастлива...  Smiley И все ми се струва, че тогава ще е различно.
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #3 -: Януари 23, 2011, 04:22:34 »

-
« Последна редакция: Януари 14, 2013, 04:40:50 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА