evropea.com - форум за паническо разстройство
Май 19, 2022, 08:37:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за лекарствата при ПР  (Прочетена 68892 пъти)
track
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1892

Профил
« Отговор #195 -: Октомври 29, 2011, 07:58:45 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:32:07 от track » Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #196 -: Октомври 29, 2011, 11:31:45 »

Искам да кажа и за още един ефект от лекарствата, но не като страничен, а като въздействие. Забелязвам от няколко дни някакво "раздвижване" откъм настроение и малко отивам от едната в другата крайност. Или ми идва невероятен прилив на енергия, чувствам се прекрасно, оптимистично, имам сили да овършея цялата къща, изобщо да правя всичко, което съм си правила преди без усилията, които влагам откакто съм с ПР, включително и да се занимая със себе си, или пък изведнъж ставам парцаляк и освен да спя и да лежа, за нищо друго нямам сили, нито желание и ми става едно такова тежко и потиснато. Слага Богу днеска се събудих в първото си състояние, че трябва да пътувам, но в общи линии ми се редуват добри и лоши дни. Имам чувството, че това се дължи на факта колко добре съм спала през нощта. Снощи, например, глътнах цял Стрезам и спах чудесно. Силно се надявам като се натрупа антидепресанта да останат повече добрите дни. Като ми просветне, направо съм друг човек.  
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Бамби
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил Ел. поща
« Отговор #197 -: Октомври 29, 2011, 01:04:18 »

Аз пия лекарствата от 3 дена и се чувствам много добре, обаче не мога да избегна факта, че съм в пълно спокойствие-не работя и съм си в къщи с приятеля ми. След 2 сед. ще заминавам за Варна за психотерапия, защото без нея май няма да мина... Аз също съм имала моменти на прилив на енергия и после пак надолу и това без да взимам медикаменти-седмица съм екстра после месец в дъното... Затова сега ще пия лекарствата колкото е необходимо, защото това състояние може да те срине тотално...
Активен
vesi2003
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 313

Профил
« Отговор #198 -: Ноември 01, 2011, 04:50:12 »

Може ли някой да ми каже,след колко време почва да действа деанксита.Нали го водят АД. все пак.Знам,че го дават и за успокоение.Запозната съм със съставките.Трябва ли да почакам повече или веднага се усеща,ако има резултат.
Активен
queenmaya23
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 176

Профил
« Отговор #199 -: Ноември 01, 2011, 08:22:38 »

Веси,
резултати очаквай след поне 2 седмици редовна употреба. Максималният ефект започва да се усеща след 4-6 седмици. Поне за мен беше така...Дано ти подейства скоро
Активен
vesi2003
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #200 -: Ноември 02, 2011, 08:13:39 »

Адски много ми се засилиха симптомите,дали е от деанксита?Ти пила ли си го?
Активен
dolcetopolina
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 386

Профил
« Отговор #201 -: Ноември 02, 2011, 09:50:25 »

Адски много ми се засилиха симптомите,дали е от деанксита?Ти пила ли си го?

Мила, аз ти казах, че той не действа като магическа пръчка. Той е слабичък и трябва малко по-дълго време да го пиеш. При мен действа много добре като си го взема сутрин след като стана дори да не съм зле. Взимам го ако през деня имам нещо напрегнато да върша или съм цял ден навънка си го имам в чантата винаги.
Но основното хапче сме ние...аз често се успокоявам като съм го взела и може би заради това ми действа по-бързо.
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #202 -: Ноември 02, 2011, 09:57:27 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:32:20 от track » Активен
queenmaya23
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #203 -: Ноември 02, 2011, 03:15:21 »

Веси малко вероятно е точно от деанксит да ти се засилят сипмтомите. Не е невъзможно, всеки организъм е различен, но не мисля. Аз съм го пила да- и мога само хубави думи да кажа за тоя препарат. Но при мен има един друг момент и се чудя дали и при теб не е така? Аз се отнасям с голямо недоверие към нови лекарства, и често си причинявам сама симптоми, от страх и притеснение. А  не бива! Деанксита дет се вика и на деца се дава,  не е силен изобщо, пък и преди две години не се изписваше и на рецепта...сега не знам как е...Спокойно, не се шашкай, настрой се позитивно и добрият ефект ще дойде след някой друг ден!
Активен
vesi2003
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #204 -: Ноември 02, 2011, 08:44:31 »

Така или иначе съм започнала ще го пия.Trak,пиех анафранил преди месец,но не можах да издържа от страничните симптоми и най вече стомаха ми пострада много,но съм напът да привършвам лечението,предписано ми от гастрото.За това решихме с мойто пси да пия нещо,което няма да дразни стомаха.А иначе съм пила и серопрам,ципралехс,пороксат,асентра,бифлокси и тн.,но всичко се оправя докато пия и после става страшно като спра АД.Не мога да се измъкна от омагьосъния кръг,което е ужасно.
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #205 -: Ноември 02, 2011, 09:28:30 »

Хора, на мен ми изчезнаха страничните ефекти, вече нищо не усещам и тия дни трябва да минавам на цяло
Дано тогава да не се появят пак, но и да се появят, сигурно ще е преходно. Откъм депресия се чувствам по-добре, не съм толкова депресирана, както бях преди началото на лечението, вкъщи отново ми е спокойно и се чувствам добре. Навън все още ми прилошава, както и от мисълта за излизането. Все пак съм оптимист за по-нататък. Вече се храня и спя нормално, но не повече от нормалното, а както си трябва по принцип. Надявам се скоро да ви помахам оттук  
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 09:51:52 от skorpi » Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
queenmaya23
Full Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #206 -: Ноември 03, 2011, 12:08:06 »

Браво Скорпе,
поздравления за постигнатият успех! Това че се храниш и спиш добре е изключително важно, на прав път си   Радвам се за теб!
« Последна редакция: Ноември 03, 2011, 05:19:52 от queenmaya23 » Активен
sheri76
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #207 -: Ноември 04, 2011, 06:51:34 »

Здравейте на всички! Отдавна не бях влизала и писала тук. Не че преодолях ПР. Просто си се мъчех сама. Пия ксанакс от 5 години и ми действа добре мисля, подтиска симптомите. От скоро обаче усетих, че няма да стане само с ксанакс. Против съм хапчетата - ама явно няма как. Ходих на психиатъри ми изписа сероксат. Незнам но някак в началото усетих засилване на симптомите вместо да има някакъв положителен ефект. След разговор с психиатъра-трябва да намаля дозата докато привикне организма и да увелича ксанаска. Абе завъртяна работа. Някой пил ли е сероксот, и как се е чуствал?
Активен
kadife
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 577

Профил
« Отговор #208 -: Ноември 04, 2011, 07:02:10 »

Здравейте на всички! Отдавна не бях влизала и писала тук. Не че преодолях ПР. Просто си се мъчех сама. Пия ксанакс от 5 години и ми действа добре мисля, подтиска симптомите. От скоро обаче усетих, че няма да стане само с ксанакс. Против съм хапчетата - ама явно няма как. Ходих на психиатъри ми изписа сероксат. Незнам но някак в началото усетих засилване на симптомите вместо да има някакъв положителен ефект. След разговор с психиатъра-трябва да намаля дозата докато привикне организма и да увелича ксанаска. Абе завъртяна работа. Някой пил ли е сероксот, и как се е чуствал?

Здравей и добре дошла, ние сме си тука Smiley Пиеш ксанакс от 5 години и мислиш, че ти действа добре? Колко години още ти трябват, за да си сигурна?! Малко си се поувлякла с ксанакса, защо не го замениш с бонбонки Тик-Так... не се шегувам, наистина помагат, а и да увеличаваш дозата им, само дъхът ти ухае още по-добре!
 Аз само те закачам, не съм специалист по лекарствата, но исках да те приветствам като завърнала се Smiley
Активен
track
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #209 -: Ноември 04, 2011, 07:53:04 »

Smiley
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 04:32:33 от track » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА