evropea.com - форум за паническо разстройство
Май 26, 2020, 09:43:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 5
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 5

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

Спонсорирани връзки

Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: социална фобия  (Прочетена 5521 пъти)
flippii
Гост
« -: Юли 20, 2010, 12:03:47 »

Zdraveite.Ot super mn vreme 4eta tozi forum i nai-nakraq se prestarshih i az da pisha za moq problem. Na 20 godini sum ot  5 meseca ve4e se 4ystvam taka i ve4e ne izdurjam vseki den se subujdam s nadejdata vs da e kakto predi i da ne sum takava ...S koito i da ob6tyvam edva se sdurjam da ne izbqgam vednaga..vednaga zapo4vam da treperq cqlata i to super mn i nqma kak 4ovek da ne zabeleji - glava,kraka ruce ystni vs zapo4vam da s epotq ystnite mi stavat lilavi ezika mi se podyva 4e 4ak ve4e ne moga da kaja nito edna dyma pravilno zapo4vam da fuflq kato oligofren:( otratitelno e ...zapo4nah da ne izlizam tolkova 4esto sprqh da se4 yvam s priqtelite mi i taka si sedq v ku6ti po cql den...DOri do magazina ne moga da otida za6toto znam 4 evse nqkio poznat 6te vidq i 6te me zaprikazva i kato znam kakvo 6te mi  stane me e strah.Mn ne6ta sa mi v glavata malko na nikude nahvurlih vsi4ko izvinqvam se za koeto ...
Активен
lora
Гост
« Отговор #1 -: Юли 20, 2010, 07:46:15 »

Здравей!
Нямам твоя проблем/имам си други Grin/,но побутвам темата,може някой да се включи .Моля, пиши на кирилица.
Активен
evropean
Newbie
*

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #2 -: Юли 20, 2010, 10:09:58 »

и аз съм така мног о гадно
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #3 -: Август 17, 2010, 09:35:52 »

-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 12:23:35 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
cherry
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил Ел. поща
« Отговор #4 -: Август 27, 2010, 03:59:08 »

Здравей!
Сподели останала част от хрумването ти.Ако искаш дай skype ще ми е мн приятно да си пишем и да дадеш съвети как си се справила с отвратителната  социална фобия ..
Активен
snow
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #5 -: Август 27, 2010, 10:21:22 »

Привет и от мен.
От написанот тук и там разбирам,че и аз имам социална фобия изразяваща се в изчервяване когато говоря с хора.Лицето ми направо гори!:(Нямам треперене ,но не поасям критика смазва ме,когато някой ми каже нещо,което ме засяга после го мисля с дни.Кажете ми моля ви някой терапевт който ви е помогнал?И бих искала да се всключа към експеримента на горните 2 поста,би било хибаво да обменим инфо.Нека се свържем по скайп...
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 27, 2010, 10:53:17 »

-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 12:23:45 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Август 28, 2010, 12:37:19 »

-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 04:29:44 от DG » Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Август 28, 2010, 12:51:35 »

-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 12:23:54 от DG » Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
bebe
Гост
« Отговор #9 -: Август 28, 2010, 08:42:49 »

Социалната фобия наистина пречи! Осъзнаваме го сега ,когато сме между хората.Аз го имам от малка,и винаги ми е било проблем,защото се издавам като ставам червена като домат....Вътрешно имам притеснения,и те ме издават.Пораснах,но това ми остана Cheesy Angry
Активен
snow
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Август 28, 2010, 11:22:55 »

DG ного поучителни неща си написала:).При мен го има ниското самочувствое,гледам да не се поглеждам в огледалото.Ще започна да правя промени лека полека,н все си мисля,че някак трябва да оправя проблема породил това ми състояние....
Активен
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Август 28, 2010, 04:24:03 »

-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 12:24:05 от DG » Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Август 28, 2010, 04:27:31 »

-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 12:24:13 от DG » Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
delicacy
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 454

Профил
« Отговор #13 -: Август 28, 2010, 05:03:21 »

Мога да се писъединя към мнението ти. Човек, за да се отърве от страховете си трябва да бъде абсолютно откровен първо със себе си. Колкото си по-непосредствен и искрен, толкова е по-малко напрежението, което изпитваш, знам го от опит.
Активен
snow
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Август 28, 2010, 06:22:45 »

Проблемът при мен дойде от бившият ми приятел, с който бяхме заедно 5 години.Последните 3 обаче не мога да кажа,че сме имали връзка, тогава разбрах,че ми изневерява и че си има приятелка на друго място.(там  от където е) Последната ми среща с него беше съпроводена естествено със скандал.Аз все го подозирах,че продължава да поддържа и други връзки.Но този път сякаш усетих,че наистина беше така.Преди като сме се карали накрая  както се досещате дами скандала завършва със секс,но последния път той ми отказа такъв.И мисля,че от там дойде всичко.С много голяма гордост съм както и вие и това нещо ми се отрази на самочувствието.Мисля,че от там датира изчервяването ми.От случката минаха 5,6 месеца.Него не съм чувала нито виждала,той не знае какво ми е причинил.Всъщност първото си осъзнато изчервяване получих веднъж когато бяхме на кафе с него и видях един познат който е приятел на момче с което имах връзка и до ден днешен имаме някакви отношения,но не сексуални,като брат и сестра сме.Като ме видя това приятелче и аз се засрамих,защото ми стана неудобно понеже ме вижда с друго момче ,а не с неговия познат.Не съм полигамна,ако това ви идва наум.Smiley Незнам дали тогава отключих нещо.Но аз по принцип проблем с това да илизам по улиците ,да се разхождам и да пия кафе на обществени места нямам.Даже днес бях с приятелка на кафе.DG ова,което ми каза за твоята позната много ми повлия,но имам само един въпрос в себе си -дали някога ще се отърся от това пусто изчервяване?
« Последна редакция: Август 28, 2010, 06:30:30 от snow » Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА