evropea.com - форум за паническо разстройство
Май 26, 2020, 10:04:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: ИЗЛЕКУВАХ СЕ ОТ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО  (Прочетена 249903 пъти)
tatqna1990
Newbie
*

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #705 -: Октомври 30, 2010, 07:30:13 »

zdraveite,vijdam 4e mnogo ot vas sa uspqli da se preborqt s pani4eskoto razstroistvo za koeto vi se vuzhi6tavam ot surce.Az sum na 20 godini.tri godini bqh mnogo zle vustanovih se i sega pak zapo4va da se povtarq straha da me obzema,da ne izlizam za6toto me e strah da ne bi da mi se slu4i ne6to,gubq samokontrol i pristupa na zaduh pak se poqvi i se 4udq za6to nemoga da se spravq....iskam go tolkova silno a nemoga.ve4e zapo4nah da ostavam sama za6toto s moite pani4eski ataki  vseki mi se podigrava.piq rivotril po 3 puti na den no mislq 4e ve4e i toi ne mi deistva.Psihi4eski  az nestabilna li sum,za ludnica li sum...molq vi daite mi suvet kak da postupq i kakvo da napravq.Blagodarq vi predvaritelno
Активен
brinko
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил Ел. поща
« Отговор #706 -: Ноември 16, 2010, 12:02:19 »

такаа здравеите извиниавам се за правописа о6те от сега Smiley) нов сам в форума 4ета от доста отдавна но все немога да се наканиа да пи6а оба4е се ре6их (браво на мене)Smiley) имам ПА.от 4 години последните 7 месеца не ги броиа оправих се от едни билки симптомите ми биаха като на вси4ки 4е и в пове4ко понеже си вну6авах какжо ли не от рак инфаркт инсулт и вси4ко имах тремори (ватре6ни осе6тах тресене по тиалото и 4асти от него макар 4е ван6но не се вижда6е ни6то)виене на свиат и какви ли не глупости които ако ти са на дупето са дота стра6ни но това го знае 4овек които само го е прживиал спортувам активно от както се помниа ска4алсам сас пара6ът летиал сам с парапланери водолаз сам биах вав вихараси патувах и с кораби 2 години ж 4ужбина биах 5 години и какво ли не един ден както си гледах тв и се биах расплул на дивана изведнаж стана циалата лудница имах 4увство 4е полудиавам или умирам от сарце понеже сарцето ми бие6е кам 170 190 и така се по4наха маките не преставах да спортувам но не помага6е пих от седатиф ривотрил ксанакс бе какво ли не и неможех да се оправиа за работата коиато по4вах да не говорим какви проблеми ми саздава6е тази гад(ПА.)един ден маиками гледала ниакакво предаване и 4овека казал 4е лекува ПА.   .....ас естествено нервен и от4аиан и невиарва6т на каквото и да е нахоках женицата и казах 4е е поредниа 6арлатанин но са6тата ве4ер полу4их иак сигнал от космоса(се6тате се за какво говориа) и тиа бес мое знание пора4ала билката парвата седмица ни6то но после о 4удо спах като капан никакви треперениа никакви сарцебиениа бе нов 4овек та мисалта ми е след вси4ки тези писаниа ако ниакои иска да му дам номера на този билкар да се сварже сас мен по6тата ми е      team6@abv.bg или скаип milen.geoorgiev burgas
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 464

" Усмихвай се.Това е безплатна терапия.

Профил
« Отговор #707 -: Ноември 16, 2010, 08:49:50 »

Разкажи повече за този сигнал от космоса? Huh?.Сънува ли ? Питам те защото аз по време на ПР често се шегувах със себе,че получавам смс от горе Grin. Но така и не получих сигнал от космоса ;)Затова ми стана интересно.
Активен
brinko
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #708 -: Ноември 16, 2010, 08:49:02 »

не го приемаи буквално просто полу4их ПА.
Активен
dani29
Jr. Member
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Профил Ел. поща
« Отговор #709 -: Ноември 17, 2010, 10:17:51 »

този билкар от Хасково ли е ? Аз съм пила билки от  Дончо Тонев видях го по нова тел. но за 3 месеца пиене никаква полза
Активен
brinko
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #710 -: Ноември 17, 2010, 10:41:44 »

да тои е незнам за теб но ас се 4уствам много добре  на всеки разли4но влиае иавно които иска да пробва
Активен
Bella
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #711 -: Ноември 18, 2010, 08:19:24 »

Здравейте приятели,

искам да ви покажа нещо позитивно, на което попаднах в интернет. Моля ви прочетете го и си обещайте ДНЕС поне едно от нещата, което ще изпълните със сигурност. Утре друго и така животът ни да стане по-добър...

Обещавам на себе си:

~ Да бъда толкова силен, че нищо да не е в състояние да смути душевния ми мир...

~ Да излъчвам и внушавам здраве, щастие и благоденствие на всеки, с когото общувам...

~ Да помагам на приятелите си да почувстват, че всеки от тях притежава нещо много ценно...

~ Да гледам на всичко в живота от към добрата му страна и активно да прилагам оптимизма си така, че да го превърна в реалност...

~ Да мисля само за най-доброто, да работя само по най-добрия начин и да очаквам само най-доброто...

~ Да се радвам и ентусиазирам от успеха на другите също толкова, колкото и от собствените си успехи...

~ Да забравя грешките от миналото и да се фокусирам върху великите постижения, които ще постигна в бъдеще...

~ Да имам ведро изражение и да дарявам усмивка на всеки срещнат, независимо дали ми е познат или непознат...

~ Да се посветя до такава степен на личното си усъвършенстване, че да не ми остава време да критикувам другите...

~ Да имам високо мнение за себе си и да заявя този факт пред света, но не провиквайки се с гръмки думи, а доказвайки го с велики дела...

~ Да живея с вярата, че целият свят е на моя страна и ме подкрепя при условие, че съм верен на най-доброто в себе си...

~ Да бъда максимално силен, за да допусна мрачни мисли, твърде благороден, за да се гневя, твърде уверен, за да се страхувам и извънредно щастлив, за да позволя присъствието на беди и проблеми. Така, че широтата на ума да ме пази от тревогата, благородството - от гнева, а щастието - от бедите...

~ . ~ . ~
Активен

Животът е като огледало - ако му се усмихнем и той ще ни отвърне със същото!
Нека се опитаме заедно!
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #712 -: Декември 01, 2010, 06:03:00 »

А-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 04:40:21 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
Христо Ботев
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Живота е гаден.......

Профил Ел. поща
« Отговор #713 -: Декември 01, 2010, 09:26:13 »

А ако се обърнете към Бога?И повярвате и си внушите, че там някой горе ви пази и няма да позволи да ви се случи нещо лошо?Ама наистина ако го повярвате?Аз съм изправена пред най големия кошмар в живота си,за малко не се разделих с мъжа и детето си,четири зъба ме болят,почти получих абцес,НО още се държа и то доста добре.Помислете си за вярата в Бог,в какъвто вярвате,Буда,Алах или Исус Христос или някой друг.

Къде да намерим бога според теб?
В съответният храм,или той е навсякъде??  Smiley
Активен

В България роден съм!
В България живея!
Тук оставам и решил съм да успея!!!
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #714 -: Декември 02, 2010, 01:53:03 »

Цитат
Къде да намерим бога според теб?

В себе си... Wink
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #715 -: Декември 03, 2010, 06:28:39 »

-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 04:40:47 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #716 -: Декември 03, 2010, 12:59:03 »

Когато постигнеш хармония в душата си, външните обстоятелства престават да бъдат толкова важни, да не говорим, че самите те започват да се променят. Вътре, в себе си го търси спокойствието, не в това някой друг да ти го осигурява. Някой те е ядосал, наскърбил, наранил? Ти си го допуснала. Не мисля, че само будизма изповядва такива схващания. В християнството се смята, че Бог е създал човека по свой образ и подобие, само че по-несъвършен, за да се стреми да се доближава до него чрез собственото си развитие. Е, ние имаме шанс да го направим и ако в нищо не вярваме, то не е чудно, че ни е страх така от света...
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Шашмагюл
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #717 -: Февруари 20, 2011, 04:36:46 »

Подбутвам тази тема,профилактично... Smiley
Активен

Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
krisi26
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил Ел. поща
« Отговор #718 -: Март 02, 2011, 10:44:02 »

4estita Baba Marta na vsi4ki,mnogo zdave i zbadnat me4ti.
Активен
v3na7a
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #719 -: Март 07, 2011, 12:44:39 »

.
« Последна редакция: Ноември 19, 2011, 10:01:36 от v3na7a » Активен

What doesnt kill you makes you stronger
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА