evropea.com - форум за паническо разстройство
Април 23, 2024, 04:40:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Wanted to apprehend what your conception is on this point
[Паническо разстройство]
Ubvpwctom
Април 21, 2024, 06:04:21

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 65
  Изпечатай  
Автор Тема: КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ ДНЕС 2?  (Прочетена 187960 пъти)
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #540 -: Юли 14, 2010, 09:14:15 »

-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 12:25:54 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
dani29
Jr. Member
**

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Профил Ел. поща
« Отговор #541 -: Юли 14, 2010, 10:28:57 »

момичета шапка ви свалям!!!!!!Как успявате да сте такива оптимисти ?Аз се сривам отчайвам и си мисля че всичко е безсмислено.Може би е от младостта ви.Аз с моите 50 г как ще се боря с песимизма ? Може точно в това да ми е грешката.
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 464

" Усмихвай се.Това е безплатна терапия.

Профил
« Отговор #542 -: Юли 14, 2010, 10:52:54 »

Браво на вас!Можете и да пишете как се чувствате!Скорпи,не искам да изгоня никого,напротив  приятно ми е да си пиша с вас.Аз ли не съм търсила решения,грешиш мила!Мога да ти кажа ,че съм по добре и от теб,и от всички които ми се правят на излекувани! Днес си запалих колата и цял ден бях на плаж.Живея сама,защото дъщеря ми е при баба си за ваканцията,а съпругът ми е в чужбина.Справям се абсолютно сама със всичко.Спрях АД,на път съм  и да спра ривотрила.Кажи ти какво прави днес?Освен да стоиш пред компа?Не нападай така без да знаеш нищо за човек.На мен няма кой да ми напазарува както прави майка ти за теб,и да ми казва:"Браво майче!След като си и разказала какво си писала във форума и със кого си се запознала "виртуално".Аз не излизам от 2 дни като теб ,дори и с кризи излизам всеки ден!Имам домашен любимец,за който се грижа и той не пита имам ли кризи или нямам,трябва да го разходя.Ядосва ме това,че себе си не можете да оправите ,а пишете така сякаш никога не сте го преживели.
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #543 -: Юли 14, 2010, 11:16:19 »

DG,чети постовете на Радостина.Аз също ги чета! И какво да не съм тръгнала да се правя на излекувана.Имам кризи това е факт,но не изпадам в паника оправям се някак си.И това не е тема за оплаквания!Без да иронизирате ,моля!В поста си пишеш "започнах",а аз никога не съм спирала.Скорпи,не съм си позволявала да лежа с месеци и да не излизам от пижамата си.Не тъпча на едно място!Живея нормален живот.Май ще се окаже ,че аз съм много по добре и от вас,които давате "ценни" съвети.Защо да не се  оплаквам?Споделям тук ,че съм имала криза и ми олеква.Какво лошо виждате в това?Или май темата "ИЗЛЕКУВАХ СЕ...",се изчерпа,и започнахте да търсите друга където да развивате философските си способности?Тя Ема беше права ,че само вие трите си пишете.Но вие и нея нападнахте.Не ви ли прави впечатление ,че хората спряха да пишат във форума?А защо?Скорпи ще се радвам да отвориш нова тема!С най голямо удоволствие ще пиша там. ;)Пожелавам приятна вечер на всички!Добре си "поприказвахме"! Smiley
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #544 -: Юли 14, 2010, 11:36:33 »

Извинявай, Mari, сгрешила съм в преценката си - ти не искаш да се оплачеш, а да покажеш колко си добре и как се справяш, за да те потупат по рамото. Имам изненада за теб - абсолютно сама съм, излизам ВСЕКИ ДЕН и имам не едно, а две кучета, които извеждам на смени, едното е още мъничко. Искаш да лъснат още много истини, които крия в себе си? Дали тогава ще ми симпатизираш? Приятелят ми почина преди сватбата ни, докато все още не знаех дали ще си имаме бебе, загубих семейството си, а това, в което съм живяла досега е далеч от "Браво, майче", повярвай! Последният човек, който ме е разбирал, е бил майка ми. Преживяла съм неща, за които другите не са и сънували. Наистина ли искаш да ти ги разкажа, за да не можеш и ти да заспиш? Искаш ли да ти кажа как от дете съм била насилвана и как съм спяла боса и по пижама на дъжда и има причина да ме е страх... много грозни истини лъсват, когато отидеш на психотерапия. Няма да ти давам повече материал, за да се гавриш с него. Нямам желание да пускам теми, съжалявам.
Някога хрумвало ли ти е, че това, че всичко лежи на раменете ти, са твърде много отговорности за една жена и е достатъчна причина за ПР? Или ти не искаш да те анализирам?
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Шашмагюл
Hero Member

Рейтинг: -16
Неактивен Неактивен

Публикации: 2962

Профил
« Отговор #545 -: Юли 14, 2010, 11:55:54 »

-
« Последна редакция: Декември 23, 2012, 12:25:28 от DG » Активен

Гледам на карти,кафе,виждам аурата,летя през простраството и времето,хвърям боб,лея куршум,ТЕС-ам.
Нека Силата бъде с нас!
Cheesy
Бъди оптимист! Дори в психиатрията!
"г-жа DG" АПРОПО, ПО - ДОБРЕ ДЯВОЛИТА ЖЕНА, ОТКОЛКОТО БОЖЕСТВЕНО ЛУДА! Cheesy
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #546 -: Юли 15, 2010, 01:07:44 »

Скорпи,съжалявам,че не ме  познаваш лично за да разбереш колко позитивен човек съм!Не съм искала да се "гавря"както и никога не съм го правила с никого.Просто те цитирах! Ти първа ме нападна!Благодаря,но нямам нужда от потупване по рамото.  И къде прочете,че не се оплаквам?Нали затова избухна спора!Защото ми харесвало да се оплаквам,и нищо не съм правила за себе си!С риск да се повторя питам,какво лошо има човек  да се оплаче когато се чувства зле било психически или физически? И защо нападнахте темата ,че тук само се оплакваме!Като не ви е интересна не пишете тук,а и не четете какво пишем.За последния  въпрос съм съгласна с теб.Мислиш ли,че не ми е хрумвало? Тук се крием зад маски,и никой не знае какво ти е вътре в душата!
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #547 -: Юли 15, 2010, 01:27:53 »

Затова аз ти свалих маската и ти казах повече, отколкото знаят за мен хората, които всеки ден ме заобикалят. Направих го, за да не мислиш, че те гледам от пиедестала на величието си, нищо подобно. Знаеш ли колко години лъжех, че майка ми и баща ми не са разведени и даже сама си вярвах, че са заедно като дете, а сега мога да ти го призная без да те познавам! Защото израстнах за тези неща с работа върху себе си, с анализ, с чужда и самостоятелна помощ. Може би ПР е нашият начин да проявим слабост за момент, а с позитивните си постове исках да покажа, че силата на Духа (заслужава си главната буква) стои над всяко изпитание на тялото. Колкото и да ти е странно, аз разпознах в теб себе си, точно затова се захванах да ти пиша. Ако съжаляваш, че не се познаваме, може да се запознаем  Grin Тогава може би ще разбереш, че няма капка ирония в гласа ми... от няколко твои думи разбрах колко ти е трудно да живееш с всичките тези отговорности и винаги да бъдеш силна и справяща се, за да отговориш на онези, които зависят от теб. ПР е единствената ти пречка да бъдеш супергерой - прочетох отговора ти и към Радостина за това колко си перфектна във външността, начина на хранене и всичко, така се успокояваш, че контролът е в теб. И той наистина е в теб. Във всеки от нас.
Не е важно да се бием в гърдите кой колко е добре или зле, а да намерим пътя, по който тези оплаквания да останат в миналото. Харесвам това, че отстояваш позициите си, че не се страхуваш да кажеш каквото мислиш. Не си мисли, че има някакъв заговор. Нали сме тук да си помагаме или греша? Ако искате, наистина направете една тема защо сме тук. Аз съм го написала за себе си в подписа.
Активен

Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #548 -: Юли 15, 2010, 01:42:48 »

Мила,Скорпи! Не си прави труда да ми отговаряш,за  да не съжаляваш след това!Сега видях,че си го написала по долу.И какво ми поднасяте на тепсия?Какво? Мислиш ли ,че моя начин за справяне с ПР е бил от най лесния?Знаеш ли,че дъщеря ми беше на 4 годинки когато започна всичко?А сега е за 11 клас.Питаш ли ме как съм я водила до детската градина и как съм ходила на тържества по случай 8-ми март,защото трябва да отида аз, не мога да изпратя баба и,и какво ми е струвало да стоя и да се усмихвам въпреки кризите!Защото тя не е като кучето,и днес ако ми е зле няма да го разходя нищо ,че ще се изпишка на терасата.Да пиша ли още как съм се справяла всеки ден,месец ,години?Да мога и да се похваля(без да ме потупвате по рамото ,моля),че не съм лишила детето си от внимание и грижи въпреки ПР,изкарах шофьорски курс,работех,излизах и т.н.Не бъркай така грозно в "раните" на хората без да знаеш нищо за тях!!!
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 07:01:10 от Mari » Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #549 -: Юли 15, 2010, 01:46:34 »

Отвори темата!Мисля,че всеки има какво да напише!
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #550 -: Юли 15, 2010, 02:04:55 »

Чудесно! Сега остава да пуснеш симптомите да си отидат, Mari! Как - не знам, но мисля, че ти ще разбереш. Дали е в твърде силното желание за контрол, много отговорности или нещо друго, то стои някъде в подсъзнанието ти и изработва симптомите ти, а ти щом в това си състояние можеш толкова много, представяш ли си без него на какво си способна?
Похвално е, че не си се предала, но това е голям товар и напрежение. Не се знае на кого какво ще му помогне, затова е добре да се обсъжда, да се насърчава, да се предлагат всякакви методи... нека всеки сам си помисли защо е тук и да избере начина, по който ще се справи.
Активен

t.todorov
Hero Member

Рейтинг: 25
Неактивен Неактивен

Публикации: 2258

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #551 -: Юли 15, 2010, 02:11:52 »

"Знаеш ли,че дъшеря ми беше на 4 годинки когато започна всичко?А сега е за 11 клас.Питаш ли ме как съм я водила до детската градина и как съм ходила на тържества по случай 8-ми март,защото трябва да отида аз, не мога да изпратя баба и,... "

Къде беше баща и?
Активен

http://ttodorov.alle.bg
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #552 -: Юли 15, 2010, 07:04:26 »

До Т.Тодоров.Баща и работеше.А  в момента работи в чужбина писах го в преден пост.
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #553 -: Юли 15, 2010, 07:31:16 »

"Не се знае на кого какво ще му помогне, затова е добре да се обсъжда, да се насърчава, да се предлагат всякакви методи... нека всеки сам си помисли защо е тук и да избере начина, по който ще се справи. "

Е дойдохме си на думата,Скорпи!Дали ще се оплакваме,дали ще се радваме на "малки" постижения,всеки си знае какво му е и ,и съм сигурна ,че ще намери начин сам.За съжаление универсална рецепта няма.

Радостина М,винаги е питала: Обръщате ли внимание на малките неща?
Днес като си включих лаптопа,надписа на ГУГЪЛ е един шарен,весел и ме накара да се усмихна,вярвай,че преди нямаше да ми направи впечатление това!

ЛОРА ,отвори тема-РАЗГОВОРНИК с цел да си бъбрим за разни неща.Ако искаш да се преместим там и да ми разкажеш за твоите домашни любимци,ще ми бъде много интересно.
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #554 -: Юли 15, 2010, 07:04:41 »

http://www.panicaway.com/

Днес открих това и ми е любопитно какво мислите за него?
Ето ви и едно клипче: http://www.youtube.com/watch?v=DahDtNa80OE&feature=related
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 07:44:57 от skorpi » Активен

Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 65
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА