evropea.com - форум за паническо разстройство
Май 20, 2024, 12:55:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 6
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 6

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Wanted to apprehend what your conception is on this point
[Паническо разстройство]
Vjiupstom
Май 16, 2024, 11:11:57

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 65
  Изпечатай  
Автор Тема: КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ ДНЕС 2?  (Прочетена 188158 пъти)
skorpi
Hero Member

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #735 -: Септември 29, 2010, 01:34:03 »

Днес е тежък ден за мен. Навършват се 9 месеца от смъртта на приятеля ми и от сутринта се занимавам с всякакви глупости, само и само да не мисля за станалото... моля ви, дайте ми сили и кураж да отида на гроба му и да се изправя пред роднините му... някак! Още отсега треперя, наплаках се предварително, защото знам, че там няма да мога... когато съм Там, от нищо не ме е страх, защото виждам, че най-големият ми кошмар се е сбъднал.
Но колкото и да е тежко, трябва да отида, Той беше голямата ми любов и заради него ще го направя. Още веднъж... А после? После пак ще продължавам с театъра, че всичко е наред и "животът продължава".  Cry
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
reni1506
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил Ел. поща
« Отговор #736 -: Септември 29, 2010, 02:34:32 »

Много съжалявам,skorpi!Незнам какво да ти кажа....как да те успокоя.Това наистина е голям кошмар,от който аз също се страхувам(че може да се случи някой ден).В моменти на проблеми си казвам,че можеше и да е по-зле....и така малко се успокоявам.Всеки си знае колко  му е голяма болката и никой не може да застане на негово място.За това ти пожелавам да намериш твоя си начин,с който болката ще е по-поносима.
Активен
skorpi
Hero Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 1629

Профил
« Отговор #737 -: Септември 29, 2010, 05:33:15 »

Благодаря. Всичко мина благополучно. Аз се справям, както обикновено на гробищата ме обзе странното спокойствие, че всичко си е на мястото. Всичко неприятно е преди това само: треперенето, главоболието, страха...тъгата, там ги няма. Не знам на какво точно се дължи, но така ми действа. Както и да е, и това мина. Продължавам нататък...
Колкото до начина да направя болката по-поносима, вие го виждате какъв е. Самозаблуждение ежечасно и ежеминутно, повдигам си изкуствено настроението, правя се на шут, демонстрирам позитивност и през повечето време и себе си залъгвам, че съм ок  Wink Някой ден, когато наистина взема да си повярвам, може и наистина да стана ОК. Cheesy
Активен

Животът не е чакане бурята да отмине, той е да се научиш да танцуваш под дъжда!
Райна Попгеоргиева
Гост
« Отговор #738 -: Октомври 01, 2010, 09:55:56 »

аз се чувствам безработен, изгледах всички филми по нова бтв гледам вече и стъклен дом
                                                                Wink Smiley Grin Cool
Активен
Райна Попгеоргиева
Гост
« Отговор #739 -: Октомври 02, 2010, 08:39:23 »

Има хора и те ще се познаят,,какво значи това,,и така да е.Виж,какво си настъпила рано сутрин,аромата идва от теб Grin Grin Grin Grin Grin Grin Аз съм една от всички ,а ти коя си,каква си–ДЕВА МАРИЯ-ДЕВА мари
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 464

" Усмихвай се.Това е безплатна терапия.

Профил
« Отговор #740 -: Октомври 02, 2010, 08:47:29 »

Абе ,нормална ли си ти? Huh? Какви глупости пишеш? Виж прочети си тъпите и безмислени постове! Виж аз не живея в кочина като теб,май ароматите ги разнасяш ти!КОЯ си ти бе? Жалка,злобна ,подла интригантка! ЕДИН СВЕСТЕН ПОСТ НЯМАШ,САМО ПОМИЯ ИЗЛИВАШ,И ПРОСТОТИИ. С КАКВО ПОМАГАШ НА ХОРАТА ТУК ?
Активен
Райна Попгеоргиева
Гост
« Отговор #741 -: Октомври 02, 2010, 08:54:55 »

Не ти отива,ще разочароваш хората тук!Не ги плаши....
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #742 -: Октомври 02, 2010, 09:01:00 »

С какво ги плаша? Ти може да ги изплашиш ако те видят само Grin.На теб не ти отива възрастна жена си все пак Grin.Виж за последен път те предупреждавам,после не отговарям за последствията! Пиши си по темите. Напиши нещо позитивно. Едва ли на другите им е приятно да четат това !
Активен
Райна Попгеоргиева
Гост
« Отговор #743 -: Октомври 02, 2010, 09:07:23 »

Важна е душата и красотата идва от вътре.За мен ти не съществуваш,ако те познават хората,ще имат друго мнение...АЗ коя съм и каква съм аз си знам,но ти пожелавам да бъдеш все така  Grin и добра,като станеш на 100 ела ми се обади,да се видим Grin
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #744 -: Октомври 02, 2010, 09:10:59 »

Да права си ,че е важна душата. Но на теб и душата ти е черна за съжаление! За такива като теб просто не искам да съществувам Grin.Ок ще те поканя на 100-годишния си юбилей Grin. Абе незнам мен ако ме познават,но ти гледай да не разберат за теб!Да видим тогава какво мнение ще имат!
Активен
Райна Попгеоргиева
Гост
« Отговор #745 -: Октомври 02, 2010, 09:19:39 »

Няма смисъл от злобни думи,те само провокират омраза...Живей си спокойно,не съм се качила на главата ти,а и нямам нужда от такива като теб ,това е моето последно „разговаряне с теб,,Успех в живота,ти си млада а старите кучета ги яли-ще лягаме и ще мрем-шегувам се! има и по-важни неща в живота и от този форум...
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #746 -: Октомври 02, 2010, 09:29:00 »

Щастлива съм,че няма да водя тъпи и безмислени разговори с теб! замисли се кой започна? Аз също нямам нужда от такива негативни и злобни хора! Насочи си вниманието към справяне с твоите проблеми. Да права си ,че има по важни неща от форума. За мен има! Дано и ти намериш нещо важно в живота си Wink.
Активен
vesi2003
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 313

Профил
« Отговор #747 -: Октомври 02, 2010, 06:52:02 »

Вкрайна сметка разбирам,че се познавате все пак,но диалозите ви не са за тук.
Активен
Райна Попгеоргиева
Гост
« Отговор #748 -: Октомври 02, 2010, 07:02:57 »

Вкрайна сметка разбирам,че се познавате все пак,но диалозите ви не са за тук.
[/quot                         Веси,не може един човек да го познаваш от разстояние!Извинявам се на тези,на които днес прочетеното тук е прозвучало лошо!Да бях предизвикана и форума е за всеки.Извинявайте,но не съм куче,а ЧОВЕК.....
Активен
Райна Попгеоргиева
Гост
« Отговор #749 -: Октомври 02, 2010, 07:19:32 »

Благодаря на всички за милите думи и за това,че споделеното тук си е наше,лично откровение и всеки е казал ,това което го мъчи.Успех на всички и нека да намерим правилния път към любовта,обичта и спокойствието на душата.Обичам Ви!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 65
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА