evropea.com - форум за паническо разстройство
Август 15, 2022, 03:21:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 3
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 3

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Изпечатай  
Автор Тема: КАК СЕ ЧУВСТВАТЕ ДНЕС?  (Прочетена 39621 пъти)
karindar
Full Member

Рейтинг: 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 161

Профил
« Отговор #165 -: Януари 04, 2010, 02:29:33 »

Честита Нова Година, приятели. Нека да сме живи и здрави и много щастие да ни спохожда.
Само да кажа, че пия хапчетата на Тошков и съм добре. Само че аз комбинирам : мента глог валериана и невролаксин.
Оххх, както винаги беше супер...партита партита, не съм се сетила нито един ден за ПА и т.н.
Днеска съм отново в Холандия и дори съм самичка за първи ден, но се чувствам страхотно.
Само да кажа, че денят преди да се върнем изпаднах леко в паника, но чета една книга и ще ви споделя някой неща, които мисля, че ще ни бъдат полезни, но хайде после, че сега куфарите мене чакат.
Искам само да попитам, но малко ме е срам : изпитвали ли сте ПА след секс и дори ушите да ви бучат и да се задъхвате и т.н  Huh? Huh? Huh? И наскоро често ми изтръпва пръста на дясната ръка...показалеца Huh? Huh? Huh?

dolcetopolina, аз съм изпитвала ПА по време на секс , не съвсем силна, но ми се  е случвало и то от натрапливата мисъл, че какво ще стане сега, ако се появят симптомите и хоп, ПА е готова. Това,разбира се, не ме е отказвало от секса Cheesy
Активен
top4o
Newbie
*

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил Ел. поща
« Отговор #166 -: Януари 04, 2010, 05:46:58 »

А може би това което пише тук ще ти памогне www.cbt-bg.com Желая ти успех!

МОЛЯ СТРАНИЦИТЕ НА ФОРУМА ДА НЕ СЕ ИЗПОЛЗВАТ ЗА РЕКЛАМА!
Admin
Активен
Ari
Sr. Member

Рейтинг: 1
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Профил
« Отговор #167 -: Януари 04, 2010, 08:20:55 »

dolcetopoliona,ти от колко време ги пиеш?ще кача диетата,че не я маркирах както трябва.Извинете ме за което!
[/quote

Мари, опитай да качиш диетата копи пейст  като отвориш нова тема или както ти е удобно.
Активен
malkata_silviq
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил Ел. поща
« Отговор #168 -: Януари 04, 2010, 10:05:52 »

ако ви се налжи да патувате за чужбина сами какво ще правите
Активен
dolcetopolina
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 386

Профил
« Отговор #169 -: Януари 04, 2010, 10:19:02 »

Ами аз пътувам и какво ли не си мисля преди полета, но след като излетим започвам да се самонавивам и внушавам...казвам си, че всичко идва от мен от паниката, нищо няма да ми стане, това не е реално и се успокоявам. Добре ми действа книга и музика в самолета.
Това е при мен, но не знам дали със самолет ще ходиш. Ако е с кола аз нямам проблеми.
Активен
malkata_silviq
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #170 -: Януари 05, 2010, 01:40:47 »

С  самолет и то сама малко ме страх  мен по прицип ме страх от хората като има много хора се сашкам незнам какво да права
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 464

" Усмихвай се.Това е безплатна терапия.

Профил
« Отговор #171 -: Януари 05, 2010, 06:26:57 »

Ще кача диетата,но първо да ви се оплача!След празниците получих едно къркорене в червата и болки-първо си помислих ,че е от храната защото бях на заведение и още същата вечер ме сви корема.Но болките и къркоренето не минават.Днес бях на гастроентеролог,гледа ме на видеозон,утре ще правим изледвания и ренген.Аз естествено съм притеснена.И другото което е много често започнаха да ми изтръпват ръцете,краката и лицето,в гърдите пак имам тежест,гади ми се,а главата -като,че мозъка ми е изтръпнал.Е оплаках ви се! Sad
Активен
Mari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 464

" Усмихвай се.Това е безплатна терапия.

Профил
« Отговор #172 -: Януари 05, 2010, 06:33:38 »

ето диетата : http://dox.bg/files/dw?a=9b48a185ea
Активен
Ari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #173 -: Януари 06, 2010, 11:44:33 »

Благоадря, Мари! Тази диета се прилага, докато пиеш хапчетата ли?
Активен
dolcetopolina
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #174 -: Януари 06, 2010, 12:39:39 »

Страхотна диета, но ако започна да се храня така ще стана кожа и кости  Cry
Добре, че пак ефекта на хапчетата може и без този начин на хранене  Smiley
Активен
malkata_silviq
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Профил Ел. поща
« Отговор #175 -: Януари 06, 2010, 10:40:21 »

здравейте приятели днес  излязох на вънка отидох до една позната живеме през десетина блока  на отиване намах проблем но като се заприбирах поучих  па много се уплаших неможех да ходя седнах на една пейка .една жена расхождаше кучетоси и аз я помолих да я хвана  и да ме испрати  о боже как ще живея така докога
Активен
Ari
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #176 -: Януари 07, 2010, 11:05:33 »

Здравей,  malkata_silviq! Дано вече да си по-добре. И на мен в един автобус ми се случи същото и помолих една жена да ми помогне. Но след това на другия ден пак се качих на автобус, за да не ми се случва вече и сега по-малко ме е страх. Забелязала съм, че след обяд получавам по-голямо напрежение , отколкото сутрин. Дано си по-добре malkata_silviq и не мисли, че винаги ще  ти се случва така! Нещата лека-полека се оправят!
Активен
dolcetopolina
Sr. Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #177 -: Януари 07, 2010, 12:40:29 »

Дами, спокойно. Мен днеска също се опита да ме хвани ПА, но аз прекъснах всичко с мисли, че съм добре и наистина сега съм по-добре. Не се давайте  Kiss
Активен
bebe
Гост
« Отговор #178 -: Януари 08, 2010, 10:24:33 »

Angry Angry Sad Sad Huh? Huh? Cry :'(Да беше само това,ами ако можех да си сменя и главата ,щеше да бъде добре.Не мога да се търпя от главоболие,като ме хване и 3-4 дена не ме пуска и не се повлиява от нищо,просто чакам,търпя и се ядосвам е меко казано ???Освен депресията, фобиите ,които ме държат в къщи и ме карат да се чуствам като затворник,не мога да ям всичко защото имам синдром на раздразнено дебело черво-не мога да ям какво да е,не пуша ,не пия.ОПЛАКАХ ВИ СЕ.Пишете и ВИЕ как сте днес,аз съм така почти всеки ден засъжаление и не мога да изляза от тая дупка,Лятото ми е топло,зимата студено.е ПРИЯТЛИ май съм за изхвърляне,не знам как ме търпят.Целувки от мен Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен
toni_d
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил Ел. поща
« Отговор #179 -: Януари 08, 2010, 12:29:29 »

Явно ви е много трудно, от това което прочетох  разбрах че всеки ден ви е борба, подкрепяп ви напълно,
иначе ако мога да помогна, когато те е страх повишаваш хормона на страха кортизол и веднага понижаваш кръвното си , от там виждаш бели или черни петна олюляваш се прилошава ти припадаш чувстваш умора, това е свързано със защитна функция на тялото, с една дума при такъв момент на силен панически страх организма се изключва в буквален смисъл , за да препази мозъка. за да се измъкнеш от това трябва да повишиш кръвното си, най простият и ефекасен начин е последователно започваш да дишаш по-дълбоко , удряш си леки шамарчета и много важно наплискваш се с вода.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА