evropea.com - форум за паническо разстройство
Януари 26, 2022, 10:28:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година

Начало   Forum   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx Re:Умора в слънчевия сплит
[Паническо разстройство]
Ari
Февруари 23, 2021, 06:26:18

Спонсорирани връзки

Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за съвет!- да кажа ли на приятеля си, че имам ПР?  (Прочетена 7430 пъти)
checki
Newbie
*

Рейтинг: 0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #45 -: Декември 11, 2009, 11:01:29 »

Bambi,  изобщо не трябва да съжаляваш за този човек. За теб на този етап е най-важно да овладееш проблема, който явно всички ние имаме тук. Като обвиняваш себе си само се товариш излишно и по никакъв начин не си помагаш. Ако той иска да бъде с теб трябва да те приема такава, каквато си и да ти помага. Аз ще ти разкажа какво се случи с мен..... За първи път получих ПА преди 5 години и беше много тежка, даже припаднах и ме прибраха в болница в Ст. Загора. Всичко се случи както си пътувах с колата. В този момент с бившата ми сърпуга бяхме почти пред развод. Започнах медикаментозно лечение, и на по-късен етап започнах да посещавам психотерапевт. Междувременно срещнах едно момиче, което много обичах. Аз се чувствах значително по-добре , спрях лекарствата. Събрахме се заедно. Всичко беше ОК до момента в който тя започна да ме товари психически. Веднага усетих ,че започвам да се връщам в първи клас и всички положени от мен и психотерапевта усилия се изпаряват. Тя не можеше да разбере,че по този начин ми вреди. И знаещ ли какво направих...просто един ден й казах да си събира багажа.... Беше тежко решение, защото я обичах, но това не винаги е достатъчно за да бъдеш с един човек.  Психотерапевта ми помогна да взема това решение и трябва да ти кажа, че никога не съм съжалявал за това. Имай пред вид, че човека до теб може много да ти помогне да преодолееш проблема. Така, че ако приемаш съвет загърби миналото и гледай напред. Аз имам късмет да имам такъв човек до себе си. Ще го намериш и ти. Успех Smiley
Активен
ru
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

Профил
« Отговор #46 -: Декември 11, 2009, 11:53:58 »

Много ми хареса поста на checki! Мисля, че е много прав. И аз поддържам неговото мнение. Вчера не бях много сигурна, но днес съм твърдо за това, което казва той. Все пак решението  е твое, Bambi, и аз ти желая да вземеш най-правилното и това, което ще е най-добро за теб. Успех и от мен!
Активен
Bambi
Newbie
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #47 -: Декември 11, 2009, 05:09:20 »

Благодаря ви, приятели! Благодаря checki,благодаря ru. Реших да поизчакам малко и да не взимам решение каквото и да било, въпреки че бившия ми приятел постоянно ми звъни. Нждая се от време и сте прави ,че човек трябва да не натоварва себе си прекалено ,когато е в нашето състояние.Ще пиша пак!
Активен
toni_d
Full Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил Ел. поща
« Отговор #48 -: Януари 08, 2010, 02:50:22 »

според мен му кажи, ако не те приеме такава каквото си значи не те заслужава. ако всеки избяга от всяка трудност значи просто не е борбен и не си заслужава само да ходиш с него вместо да разчиташ на него
Активен
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на:  

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА