evropea.com - форум за паническо разстройство
Май 18, 2025, 07:36:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Картички за Нова година
 
  Начало Forum Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
* Посетители
Dot Online Guests : 6
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 6

Рекламите

* НОВИНИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КАК РОДИТЕЛИТЕ ДА ПРЕДПАЗЯТ ДЕЦАТА СИ ОТ РАЗВИТИЕТО НА СТРАХОВЕ
//-->

* АРТТЕРАПИЯ НА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

* КОИ ХОРА СА ПРЕДРАЗПОЛОЖЕНИ КЪМ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно  мнение от форума
xx ебля с сыном
[Посттравматично стресово разстройство]
Shawnmug
Днес в 02:19:18

Спонсорирани връзки

  Покажи Публикации
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6
16  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 27, 2012, 07:55:12
Днеска ходих на доктор и се оказа , че имам ОКР. Някой да има навика да си брои стъпките или да проверява по 20 пъти дали вратата е заключена?
Podolski, и аз броя, но не стъпки, а плочки. Това го правя само, когато усетя, че идва ПА и само когато има плочки под краката ми  Wink Проверявам си и вратата по няколко пъти. И все пак не мисля, че имам ОКР. Само заради тези неща ли лекарката стигна до извода, че имаш ОКР?
17  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 24, 2012, 10:17:01
Mss, днес майка ми (която няма ПР  Smiley) трябваше да излиза за  един-два часа и като се прибра почти беше колабирала. Обикновено от жегите получава сърцебиене, но този път успя само да ме помоли да и намокря една кърпа със студена вода и да и увия цялата глава. После като се освести ми каза, че  главата и "завряла"...Предполагам, че се дължи на горещината, но пък ако си на закрито и хладно и пак имаш такива оплаквания, нямам съвет за теб  Sad
Овненце, дишай спокойно - щом имаш абокат, нищо няма да разбереш от венозните инжекции  Wink Стискам палци да си добре и възможно най-скоро да те изпишат. Успех 
18  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:Транскраниална магнитна стимулация -: Юли 23, 2012, 08:03:14
Сега в момента я превя през седмица. Ще споделя на покъсен етап дали действа. Засега няма променя след първия път , но още е рано. Казаха ми след 4-5 път имало резултат. След 3 авгус ще споделя какво става.
Ок, чакаме резултати. Успех! 
19  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:Транскраниална магнитна стимулация -: Юли 22, 2012, 11:07:27
Podolski, цяла седмица мина. Сподели как се чувстваш, има ли напредък?  Huh?
20  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 22, 2012, 11:05:47
Моята операция на мъдрец тук в София беше 300 лв. Какви са тия цифри в Бургас не знам. Иначе сексът си е доста добър АД  Roll Eyes,няма какво да се заблуждаваме. Не се насилвай да правиш каквото и да е, ако го правиш,прави го,защото го искаш. Защото имаш желание да се оправиш. Тогава и ефектът ще дойде много по бързо. Аз съм сигурна ,че ще успееш,но трябва наистина да го желаеш.
Самото изваждане на гадинката по ценоразпис е 350 лв., но си го правих с пълна упойка. Хонорарът на анестезиолога беше и той 350 и после и антибиотик...ето ти ги 700 и кусур. Както и да е минало, заминало, хич не искам и да се сещам.
Овненце, много искам да се оправя, искам да си живея живота, както аз си знам. Проблемът е, че когато ми се случи няколко пъти подред да излизам и всеки път да имам ПА, започвам да се обезкуражавам и влизам в дупка. Стоя си вкъщи със седмици и така докато не дойде следващата доза кураж да изляза. Знам, че е много важно да съм постоянна,знам че това не е невъзможно, но е много трудно. Всеки минал по пътя на ПР го знае. И все пак все си представям като паметника на Альошата и си викам "Ши пубидим"
21  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 22, 2012, 06:41:06
Овненце, тук не е мястото където мога да заблуждавам хората, а и себе си. Затова ще кажа, че до голяма степен си права, като казваш, че ги чакам нещата ей така да се случат. Знам, че трябва да почна терапия и да се насиля малко да излизам. На този етап правя каквото мога, поне с излизането. В момента нямам пари за терапия  Sad Преди месец се изръсих близо 800 лв за операция на мъдрец, а парите ми ги дадоха ей така безвъзмездно.... Sad В момента съм на 0. Тази седмица не излизах, защото майка ми си лепна някакъв отвратителен вирус и реших, че ако си подам носа навън и аз ще се разболя. Та останах си вкъщи да си мия ръцете по 174 пъти на ден  . Хубавото от цялата работа е, че съвсем скоро ми предстои запознанство с един младеж, та се надявам малко да ми светне така пред очичките. Ако вземем и малко секс да правим ей те тогава ще ми минат и хормоните и болежките   . Ти защо ще влизаш в болница бе моме? Нали щеше към морето да идваш пак? Надявам се да не е нещо сериозно 
22  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 21, 2012, 06:28:07
Споделям, че от няколко дни се чувствам много странно. С излизането нещо пак замрях, стоя си вкъщи, но това не е нещо ново, все тая.Поне нямам ПА. Ще гледам да се стегна и да се измъкна от дома си отново. Работата е там, че преди месец спрях хормоните, тъй като ги пих 6 месеца и исках да почина малко. Сега обаче съм като....и аз не мога да избера правилната дума. Постоянно ми е приповдигнато, обикалям насам натам, весело ми е, тъжно ми е, секс ми се прави като невидяла  Embarrassed Едни такива крайности ме завладяват и аз не знам какво става. Хайде ако има някоя от дамите във форума, която знае какво става с мен, да ме светне  Cheesy Благодаря!
23  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 17, 2012, 11:26:16
а така като гледам другите дето уж нямат ПР, май съм учудващо по-спокойна от тях... Та те при първото друсване са навънка, аз един път не съм излизала от блока.
Точно това имах предвид. Тук предимно "паникьори" сме събрани и пак реагираме по-добре в критична ситуация от "нормалните".
Мен лично ме е страх от земетресения, от друга страна обаче си мисля, че е добре от време навреме да ни пораздруса малко. Да се подсетим колко дребни и незначителни сме всъщност и колко на сериозно сме се взели  Wink
24  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 16, 2012, 11:25:58
Овненце, не може да е била толкова гадна тази почивка. Тъкмо на лични писах на една съфорумка,която също и минала зле ваканцията. И на нея и казах, че от цяла седмица все един хубав миг трябва да е имало. Да го хваща здраво и да си го мисли до следващата почивка. И за теб се отнася, щом пак ти се очертава път насам  Wink Иначе при мен тази седмица много добре. Ходих на разходки, седнах 2 пъти на кафенце, стоях около час без да превъртя  Cheesy Утре нещо, ресторантче смятам да правя. Бутам я, гледам да не ги мисля много много. Книжка още нямам, пък и аз сега нали излизам, няма време за четене  laugh В общи линии това е.
А колкото до земетресението, тук в Бургас нищо не разбрахме, но искам да ви кажа, че и хората без ПР, ПА и всякакви П-та си изпадат в ужас щом ги раздруса. В този смисъл и на теб и на Скорпи ви е простено, че се ошашквате  Wink
25  Полезни статии / Общи теми / Re:ЗАЩО МЪЖЕТЕ НЕ ИСКАТ СЕКС? -: Юли 13, 2012, 06:30:24
"той неминуемо щял да се появи някои ден"

Аз лично не бих разчитала на това.
Комбинацията "5 години без секс" и "предложения за брак след 1-2 месеца" ми е адски странна.
Може би този твой приятел има някакъв проблем, който не е готов да сподели. Може би използва времето, което прекарвате в разговори, за да те опознае и да реши дали да сподели.
Може би....
26  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 13, 2012, 06:21:44
Ами обикновено човек като "слънчаса"(използвам тази дума, защото мисля, че "топлинен удар" не е същото) първо му е горещо, после го тресе. Някои хора вдигат температура, други са с гадене или повръщане, главоболие. Всичко е индивидуално. Все пак ако за няколко дни не ти мине, най-добре отиди на лекар. Във всеки случай ще е по-компетентен от мен Wink Надявам се днес вече да си по-добре  Smiley
Надявам се днес денят за всички да е по-добър от вчерашния 
27  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 12, 2012, 11:11:37
Mss, не се плаши. Плажът и жегите са ти дошли в повече. Случвало ми се е няколко пъти преди години да "слънчасвам",преди много прекалявах с плажа. Неприятно е, но ще мине. Пий повечко течности, стой на по-хладно и всичко ще е ок 
28  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 09, 2012, 11:40:35
Споделям, че два дни вече съм по разходки край морето,надвечер за по 1-2 часа  . Чувствам се добре и не ми дреме  Желая на всички седмица без нерви, стрес и ПА 
29  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:ИЗЛЕКУВАХ СЕ ОТ ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО -: Юли 08, 2012, 12:07:15
И когато пийна алкохол си казвам излекувах се, мода да ходя, където си искам
Избий си горната мисъл от главата и проумей, че алкохолът нищо не лекува...е освен махмурлук Wink
Сериозно, не си докарвай още един проблем на главата!
30  Тревожни разстройства / Паническо разстройство / Re:СПОДЕЛЯМ, ЧЕ... -: Юли 04, 2012, 11:31:18

Ето на този въпрос искам да разбера отговора и аз  Huh?
[/quote]
Метатрон, на мен ПР започна да ми вгорчава живота, в момент когато сексуалният ми такъв си вървеше повече от добре. По-скоро бих казала, че ПР ми го скапа до някаква степен 
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6

Реклами

* EU Directive

* Сподели във Facebook
Споделете

* ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО 2017

* Следвайте ни във Фейсбук

* МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА
    hyperlink МАГНИТНИТЕ БУРИ СЕГА
МАГНИТНИ БУРИ В МОМЕНТА

* ХОРОСКОПИ 2017
    hyperlink
ХОРОСКОПИ НА ВСИЧКИ ЗОДИИ ЗА 2017

* КОГА ЛЕКАРЯТ ЩЕ ВИ ПОСТАВИ ДИАГНОЗА "ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО"?

* ЗАЩО ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФАРКТ?

* КАК ДА РАЗБЕРА КАКВА Е ПРИЧИНАТА ЗА ПАНИЧЕСКОТО МИ РАЗСТРОЙСТВО?

ЛАБИРИНТИТЪТ Е ВИНОВНИК ЗА ПАНИЧЕСКОТО РАЗСТРОЙСТВО

КАКВО Е СОЦИАЛНА ФОБИЯ?

* ХИПОГЛИКЕМИЯ ПО ВРЕМЕ НА ПАНИЧЕСКА АТАКА

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!
SimplePortal 2.1.1